aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@ZwyklyCuler48 i bardzo dobrze i o to chodzi
0
@Arkon co robi?
0
@slayer a ja? A pani nie i jeszcze długo, długo nie.
5
" ja jestem uczciwy, zapłacili za 3:0, to będzie 3:0"
3
@Ronin47 doliczyli prowizję
0
Wróci na mecz z Espanyolem i dostaje czerwo, ale by był
0
@Kinginiesta prawie git, zabrakło czerwonej kartki
13
Ale wicie, rozumicie, Negreira
0
@JimMorrisonFCB w lidze mistrzów usiądzie nawet na trybunach
0
W tej Hiszpanii to wszystko wycieka.
22
Kupiła mu kampera za jego pieniądze :-)
0
@FcPortoFan1999 do Secunda
1
@kubix05 pozytywny ziomek
0
@karci0 mało? Czy krótko?
1
@kubix05
- nie mówi się ino
- ino jak?
- ino tylko, tylko tylko!
4
@xVENUMx mineralną z gazem i cytryną
1
@europejczyk tak jest, gówniarz na trybuny, sodówka mu odwala, kto to widział takie rzeczy. Na 100% powołania nie będzie. ;-)
3
W następnym meczu ligii mistrzów przesiedzi cały mecz na trybunach
1
@Vegeta88 uwaga, rzucam
7
Po pierwszej połowie wszyscy się nadają na wyjazd do izraela.
1
@Jakub82 to wiem, pytanie czy na ten sezon ktoś jeszcze wykupi
2
Ma ktoś w Polsce prawa do pucharu króla?
1
Oby poszło gładko, bez emocji, nie tak jak w meczu młodzieżówki
0
@LeszekFCB na dzieci tego pilota, co się rozbiłw Radomiu, też założyli zbiórkę bardzo szybko
3
@tadzik447 dobrze że to ostatni poniedziałek w tym tygodniu
4
@norbi77 Mbappe i Kurtuła
0
@Fabik87 po angielsku do niego mówił?
38
VAR interweniuje Real narzeka, VAR nie interweniuje Real też narzeka, bądź tu mądry
11
Leszek jakiś taki smutny przy drugim golu Celty
1
@Marusek podali że umarł brat Gulczasa