3

@ZwyklyCuler48 i bardzo dobrze i o to chodzi

0

@Arkon co robi?

0

@slayer a ja? A pani nie i jeszcze długo, długo nie.

5

" ja jestem uczciwy, zapłacili za 3:0, to będzie 3:0"

3

@Ronin47 doliczyli prowizję

0

Wróci na mecz z Espanyolem i dostaje czerwo, ale by był

0

@Kinginiesta prawie git, zabrakło czerwonej kartki

13

Ale wicie, rozumicie, Negreira

0

@JimMorrisonFCB w lidze mistrzów usiądzie nawet na trybunach

0

W tej Hiszpanii to wszystko wycieka.

22

Kupiła mu kampera za jego pieniądze :-)

0

@FcPortoFan1999 do Secunda

1

@kubix05 pozytywny ziomek

0

@karci0 mało? Czy krótko?

1

@kubix05
- nie mówi się ino
- ino jak?
- ino tylko, tylko tylko!

4

@xVENUMx mineralną z gazem i cytryną

1

@europejczyk tak jest, gówniarz na trybuny, sodówka mu odwala, kto to widział takie rzeczy. Na 100% powołania nie będzie. ;-)

3

W następnym meczu ligii mistrzów przesiedzi cały mecz na trybunach

1

@Vegeta88 uwaga, rzucam

7

Po pierwszej połowie wszyscy się nadają na wyjazd do izraela.

1

@Jakub82 to wiem, pytanie czy na ten sezon ktoś jeszcze wykupi

2

Ma ktoś w Polsce prawa do pucharu króla?

1

Oby poszło gładko, bez emocji, nie tak jak w meczu młodzieżówki

0

@LeszekFCB na dzieci tego pilota, co się rozbiłw Radomiu, też założyli zbiórkę bardzo szybko

3

@tadzik447 dobrze że to ostatni poniedziałek w tym tygodniu

4

@norbi77 Mbappe i Kurtuła

0

@Fabik87 po angielsku do niego mówił?

38

VAR interweniuje Real narzeka, VAR nie interweniuje Real też narzeka, bądź tu mądry

11

Leszek jakiś taki smutny przy drugim golu Celty

1

@Marusek podali że umarł brat Gulczasa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?