2

A co twierdzi wileki sparwiedliwy, emerytowany, Mateo Lahoz, on jeden pradę powie.

0

Może jeszcze nie przyjdzie.

0

@Walker epicki to był Dick Black La Festa Andrychów w kobiecej siatkówce.

0

@maroon aha, ok.

0

@maroon tak abstrahując, zakończyłeś po zwrocie "bojówkarze ICE" to skąd wiesz, że dalej było o Trumpie i biednych, dobrych imigrantach?

0

@partymaker to odnośnie Girony, Gironie może się przyda

0

City niech sypnie groszem, stać ich

1

@Eklerek tak zapytam, kto to?

3

@Safrani @kubix05 i tej scenie również Marian Łącz, ojciec aktorki Laury Łącz i reprezentant Polski w piłce nożnej

0

@Geble właśnie co.się stało że tyle doliczył sędzia?

7

@Schoogs ten ze zdjęcia ma 19 lat? Nieźle

1

Pierwszy raz oglądam skoki od dawna i tego typa co komentuje z Błachutem to nie da się słuchać.

3

@urbipl wkur... jak sędziował, wku... jak skończył

1

@kubix05 nie bój, nie bój, wyłączą Ci

2

@kubix05 a wszystko bez pieniędzy to ch...

1

@Frimpong te paski na ramionach są zbędne

4

I do tego ze dwie loże dla szejka na nowym Camp Nou .

4

Cancelo ma psychikę podobną do Araujo, czy Coutinho, z tej mąki chleba już raczej nie będzie.

0

@APTAPT czy Adam?

0

@tbas ale to zawodnik Villarrealu

0

@Bolton niech wygrywa, jako sympatykowi Leeds jest mi to na rękę dzsiaj.

2

Wiśnie nie odpuszczają.

1

@Kessie już dwie

3

Füllkrug to już wczoraj zagrał w Milanie, tak powinno wyglądać wypożyczenie. Początek okienka i zawodnik załatwiony i potwierdzony do gry.

0

@czosnekfcb PZPN, PZPN, ...

0

@Dieselzor gdzie i za ile i jak wersja? sam się nad takim zastanawiam

1

@Vegeta88 wtedy będzie po siedemdziesiątce

0

@Who_you_mam media expert

1

@majkiii był .

0

@Nazio_87 kawa? smaczna kawusia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?