aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A co twierdzi wileki sparwiedliwy, emerytowany, Mateo Lahoz, on jeden pradę powie.
0
Może jeszcze nie przyjdzie.
0
@Walker epicki to był Dick Black La Festa Andrychów w kobiecej siatkówce.
0
@maroon aha, ok.
0
@maroon tak abstrahując, zakończyłeś po zwrocie "bojówkarze ICE" to skąd wiesz, że dalej było o Trumpie i biednych, dobrych imigrantach?
0
@partymaker to odnośnie Girony, Gironie może się przyda
0
City niech sypnie groszem, stać ich
1
@Eklerek tak zapytam, kto to?
3
@Safrani @kubix05 i tej scenie również Marian Łącz, ojciec aktorki Laury Łącz i reprezentant Polski w piłce nożnej
0
@Geble właśnie co.się stało że tyle doliczył sędzia?
7
@Schoogs ten ze zdjęcia ma 19 lat? Nieźle
1
Pierwszy raz oglądam skoki od dawna i tego typa co komentuje z Błachutem to nie da się słuchać.
3
@urbipl wkur... jak sędziował, wku... jak skończył
1
@kubix05 nie bój, nie bój, wyłączą Ci
2
@kubix05 a wszystko bez pieniędzy to ch...
1
@Frimpong te paski na ramionach są zbędne
4
I do tego ze dwie loże dla szejka na nowym Camp Nou .
4
Cancelo ma psychikę podobną do Araujo, czy Coutinho, z tej mąki chleba już raczej nie będzie.
0
@APTAPT czy Adam?
0
@tbas ale to zawodnik Villarrealu
0
@Bolton niech wygrywa, jako sympatykowi Leeds jest mi to na rękę dzsiaj.
2
Wiśnie nie odpuszczają.
1
@Kessie już dwie
3
Füllkrug to już wczoraj zagrał w Milanie, tak powinno wyglądać wypożyczenie. Początek okienka i zawodnik załatwiony i potwierdzony do gry.
0
@czosnekfcb PZPN, PZPN, ...
0
@Dieselzor gdzie i za ile i jak wersja? sam się nad takim zastanawiam
1
@Vegeta88 wtedy będzie po siedemdziesiątce
0
@Who_you_mam media expert
1
@majkiii był .
0
@Nazio_87 kawa? smaczna kawusia