1

@Gacek5 z dopłatą Barcelony oczywiście

1

@Ku84fcb 18:00, 21:00, 0:00 i 3:00

0

@czosnekfcb z albanią

4

Wszyscy skubią wielbłądziarzy ile się da, tylko Barcelona oddaje zawodników za bezcen.

1

@FcPortoFan1999 w Bydgoszczu

2

@malypuzon mimo kontuzji to trochę lat był w Barcelonie

0

@CurryTheGoat30 @taris dzięki panowie

0

Real taki.dobry, czy Bilbao takie słabe, bo nie oglądam

0

Lenglet idwali ze dwa babole i nie będzie źle

2

@AxelF mogli kupić dwóch i zarejestrować jednego, grali by na zmianę ;-)

2

@dawid4444 ponoć się dogadali, jutro ma być komunikat

1

@Sysia11 Aaron, brat Mojżesza

0

@ShawnC do przerwy

1

@Laminedependencia kawa i wuzetka to zestaw obowiązkowy

0

@ShawnC eee, na 126 rocznicę mogli by się postarać ;-)

5

@blakkudium myślałem że Laporta wyskoczy z tortu

14

Dlaczego na zdjęciu jest Juan Luis Pulido Santana?

2

Bawi się Radomiak Radom

1

@Giwera szkoda, może się odkują

1

1

@Giwera a jo sie pytom, kaj som Szombierki Bytom?

1

Jaki żużel w Marce?

10

@Laminedependencia Frankfurt 9tego grudnia

0

@Criss18Barca ok, to słaby wybór, nie przepadam za Borkiem, a ci wczorajsi też nie lepsi

0

@Criss18Barca ten co mu Suarez 2 razy siatkę założył

0

@Criss18Barca a na C+ kto komentuje?

0

@Maker0 czyli ten czwarty, co złapał czerwo jest niby w formie, ciekawe

0

@Hosh jedną udało się strzelić

1

To co? Można się rozejść?

0

Why always you Ronaldzie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?