aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gacek5 z dopłatą Barcelony oczywiście
1
@Ku84fcb 18:00, 21:00, 0:00 i 3:00
0
@czosnekfcb z albanią
4
Wszyscy skubią wielbłądziarzy ile się da, tylko Barcelona oddaje zawodników za bezcen.
1
@FcPortoFan1999 w Bydgoszczu
2
@malypuzon mimo kontuzji to trochę lat był w Barcelonie
0
@CurryTheGoat30 @taris dzięki panowie
0
Real taki.dobry, czy Bilbao takie słabe, bo nie oglądam
0
Lenglet idwali ze dwa babole i nie będzie źle
2
@AxelF mogli kupić dwóch i zarejestrować jednego, grali by na zmianę ;-)
2
@dawid4444 ponoć się dogadali, jutro ma być komunikat
1
@Sysia11 Aaron, brat Mojżesza
0
@ShawnC do przerwy
1
@Laminedependencia kawa i wuzetka to zestaw obowiązkowy
0
@ShawnC eee, na 126 rocznicę mogli by się postarać ;-)
5
@blakkudium myślałem że Laporta wyskoczy z tortu
14
Dlaczego na zdjęciu jest Juan Luis Pulido Santana?
2
Bawi się Radomiak Radom
1
@Giwera szkoda, może się odkują
1
@MessiForeverTheBest mudzinki
1
@Giwera a jo sie pytom, kaj som Szombierki Bytom?
1
Jaki żużel w Marce?
10
@Laminedependencia Frankfurt 9tego grudnia
0
@Criss18Barca ok, to słaby wybór, nie przepadam za Borkiem, a ci wczorajsi też nie lepsi
0
@Criss18Barca ten co mu Suarez 2 razy siatkę założył
0
@Criss18Barca a na C+ kto komentuje?
0
@Maker0 czyli ten czwarty, co złapał czerwo jest niby w formie, ciekawe
0
@Hosh jedną udało się strzelić
1
To co? Można się rozejść?
0
Why always you Ronaldzie?