adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I się zaczęły schody
3
Aj ta Szwecja żeby się nie obudziła..
0
No i łatwo.
0
Teraz Bośnia lub Albania i łatwiej się nie dało.
2
@TaughtMule A miała być rozmowa..
3
@Aragorn33 Kim jest ten gość i dlaczego info od niego ma mieć jakiekolwiek znaczenie?
0
@barcafan1789 Dramat na szczęście zagramy w tym pewnie ze 2 mecze w 3 lata.
3
@blakkudium Deco chyba pierze kasę w tej Brazylii bo to jest niesamowite :p
0
@Ryse
1. 1/-2.5 1-0
2. X/-2.5 1-1
3. 1/+2.5 3-1
4. X/-2.5 1-1
5. 1/+2.5 3-0
6. 2/-2.5 0-2
7. 1/+2.5 3-0
8. 2/-2.5 0-1
9. 2/-2.5 0-2
10. 2/+2.5 1-2
0
@Fake69 Zagraliśmy też żenujący mecz z Maltą która jest 10 razy gorsza niż Włochy, Ukraina Turcja czy Dania, można się tak przerzucać tylko po co.
0
@CurryTheGoat30 i jeszcze "wyjazd" do tego
0
@thorin Nie.
0
@directedbyfcb mecz w Polsce z samymi Ukraińcami ;)
0
@Panpiwkarz Kosowo by nas zbiło aż miło
3
@LeszekFCB Jakby chociaż dobrze obejrzała to wiedziałaby że to Fiona chciała te wcielenia, a nie księcia i księżniczki ale nawet tego nie potrafi zrobić..
1
@escarabajo A jacyś Francuzi byli? :P
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MirusAmisz MŚ będą kluczowe a tam mimo wszystko nie widzę Norwegii aż tak daleko
0
@Ronin47 głównym pomysłem Fonta był Xavi i już został zweryfikowany..
3
Ale co zagraliśmy dobry mecz z Holandia to nasze
1
Nasi w czerwonych? ;)
0
Ale padlina jest grana haha
2
@Filipem No już od kilku miesięcy :P
25
1
@kamiVeB Otóż w takim meczu to nawet wyniku nie sprawdzam :)
1
Ale to jest kocur
0
@Giwera No to oglądaj baw się dobrze ;)
0
@cchesterr43 O nic luźny komentarz na temat meczu.
1
@Mario96w Jest ciężko szczególnie Fibak..
0
Nie ma tego czegoś dzisiaj Alcaraz