0

I się zaczęły schody

3

Aj ta Szwecja żeby się nie obudziła..

0

No i łatwo.

0

Teraz Bośnia lub Albania i łatwiej się nie dało.

2

@TaughtMule A miała być rozmowa..

3

@Aragorn33 Kim jest ten gość i dlaczego info od niego ma mieć jakiekolwiek znaczenie?

0

@barcafan1789 Dramat na szczęście zagramy w tym pewnie ze 2 mecze w 3 lata.

3

@blakkudium Deco chyba pierze kasę w tej Brazylii bo to jest niesamowite :p

0

@Ryse
1. 1/-2.5 1-0
2. X/-2.5 1-1
3. 1/+2.5 3-1
4. X/-2.5 1-1
5. 1/+2.5 3-0
6. 2/-2.5 0-2
7. 1/+2.5 3-0
8. 2/-2.5 0-1
9. 2/-2.5 0-2
10. 2/+2.5 1-2

0

@Fake69 Zagraliśmy też żenujący mecz z Maltą która jest 10 razy gorsza niż Włochy, Ukraina Turcja czy Dania, można się tak przerzucać tylko po co.

0

@CurryTheGoat30 i jeszcze "wyjazd" do tego

0

@thorin Nie.

0

@directedbyfcb mecz w Polsce z samymi Ukraińcami ;)

0

@Panpiwkarz Kosowo by nas zbiło aż miło

3

@LeszekFCB Jakby chociaż dobrze obejrzała to wiedziałaby że to Fiona chciała te wcielenia, a nie księcia i księżniczki ale nawet tego nie potrafi zrobić..

1

@escarabajo A jacyś Francuzi byli? :P

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MirusAmisz MŚ będą kluczowe a tam mimo wszystko nie widzę Norwegii aż tak daleko

0

@Ronin47 głównym pomysłem Fonta był Xavi i już został zweryfikowany..

3

Ale co zagraliśmy dobry mecz z Holandia to nasze

1

Nasi w czerwonych? ;)

0

Ale padlina jest grana haha

2

@Filipem No już od kilku miesięcy :P

25

1

@kamiVeB Otóż w takim meczu to nawet wyniku nie sprawdzam :)

1

Ale to jest kocur

0

@Giwera No to oglądaj baw się dobrze ;)

0

@cchesterr43 O nic luźny komentarz na temat meczu.

1

@Mario96w Jest ciężko szczególnie Fibak..

0

Nie ma tego czegoś dzisiaj Alcaraz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?