adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@zadafcb Ale jak to na tym stadionie bez zmiany? Eee niemożliwe :P
1
@blakkudium Fernando o o :)
1
Świetnie gramy w obronie niesamowite poświęcenie i praca dosłownie każdego
2
"Iga poukładamy klocki po meczu" ale śmieszek się znalazł na trybunach :P
0
Jak my chyba potęga piłkarska :P
0
@thorin A jakie ma to znaczenie tak naprawdę.
1
@escarabajo Jeszcze jedna ciekawostka była że do 90 minuty zostało doliczone.. 256 minut :P
3
@PatrychoO Bez sensu obecnie rywalizować z DHLem.
1
@Unbe Na pewno mniej ale coś koło stówy było.
0
@CurryTheGoat30 To Ty pod kamieniem żyjesz :P
0
@BezglutenowyPedri A nad nimi jeszcze Puma góruje :P
1
@blakkudium No te podania do tyłu to ma świetne :P
6
@NeroTFP1 Niektórzy myślą że wojna toczy się na linii frontu i kilometr dalej jest już normalnie..
0
@Seledynowy Nie bo zaraz jest afera narodowa w Hiszpanii bo głównie tych zawodników mamy :P
1
@Lanosss To jest sługus Matiego jeszcze z polsatu całe życie go ciągnie za sobą :)
1
@Cule1234 Sławińskiego to raczej dziennikarzem nazwać nie można po prostu były braki w KS to wyciągnęli z reżyserki ten podnóżek Borka :P
0
@kanver_ Jak zdrowie dopisze do końca sezonu to może może.
7
@blakkudium Uwielbiam te "urazy" akurat przed kadrą :P
0
@Krzysztof1987 Bo tu nie ma za bardzo co argumentować.
2
@Krzysztof1987 Nie.
2
@PIWOSZ89 Koszykówka amerykańska ruszyła, sezon NFL trwa od wczoraj mamy też tenisowe finały Panów.
0
Ale Wojtek znowu biegnie i ładuje się w nogi jak zwykle spóźniony :P
0
@kanver_ No to to jest dominacja tak jak PSG jedna czy druga wpadka tego nie zmienia
0
@daniel32778 Na pewno ma odpowiednie klauzule
0
@szela1899 Jakoś muszą kombinować z wielkimi
0
Raczej Piastri ale trudna sytuacja
0
Co ten Gabi u siebie robi
0
@damianex10 Strzały 80-3 :P
0
@damian16161212 "Lubię jak wygrywają" nigdzie nie było że wygrywają.
0
@damian16161212 Znaczy ja tam mam wywalone w polską ligę ale lubię jak w Europie polskie zespoły wygrywają :P