1

@Ryse
1. 1/-2.5 1-0
2. 1/+2.5 2-1
3. 1/-2.5 2-0
4. X/-2.5 0-0
5. 1/+2.5 3-0
6. X/-2.5 1-1
7. 2/-2.5 0-1
8. 1/+2.5 3-1
9. 1/+2.5 2-1
10. 2/+2.5 1-2

1

@Muszynianka Takie oficjalne z godziną to jakoś ostatnio było (2-3 dni temu) ale to że zagramy na początku grudnia ten mecz (w czasie kiedy inni będą grać rundę CdR) to było wiadomo w zasadzie przed sezonem :P

3

@Muszynianka No to są mecze w ramach 19 kolejki granej 10-11 stycznia, te cztery zespoły nie mogłyby ich wtedy zagrać gdyż w tym czasie będą w Arabii na superpucharze Hiszpanii.

1

@Katalonik97 Od początku sezonu? Bez przesady dopiero ostatnio kilka meczów siadł ale wcześniej się bawił.

12

Ale my nisko upadliśmy żeby w sezonie latać po jakichś Peru za marne 5 baniek..

4

@Kasy Czyli nasi przegrali :(

3

@Roobo Już było.

0

@mmaciass Patrząc po kamerach to tam ludzie sobie normalnie po drogach bez koszulki chodzą :P

4

@Never Co ja właśnie przeczytałem boże...

7

Chyba tylko dwie litery mogą to dobrze oddać "xD"

0

@4drian0 Co ona mu zrobiła :(

1

@kamiVeB Remontują jak większość przed mundialem

1

@barcasempre Ale jemu nie przeszkadzały gwizdy tylko kompletny brak formy w ostatnim czasie.

4

@Czyhrynski Gość po prostu jest w słabej formie po powrocie jak wielu innych zawodników, tyle.

3

@Salchent Ale to jest ocena przebiegu gry (zresztą słuszna) nie wyniku czego wy nie rozumiecie.

0

@peetwithbarca Nic taka sytuacja ma zerowe prawdopodobieństwo.

1

@Gibbon_FCB Nie chciałbym żeby w takich sytuacjach dawali karne.
@norbi77 Co do sytuacji przy bramce okej na upartego wybroni się, druga sytuacja jak wyżej ale ja bym tego nie nazwał skandalicznych widziałem wiele dużo gorzej sędziowanych meczów.

3

@Gibbon_FCB Dzisiaj było skandaliczne sędziowanie? Aha.

1

@michal26 Nie zakładam że McLaren będzie się wzajemnie rozwalał :P

0

@mekston Musiałby Max wszystko wygrać i jeszcze liczyć że pomarańcze coś odwalą.

1

Ale rozwalił końcówkę Sainz..

3

No nieee w takim momencie

1

0

@barcelonaLM Już dawno jak coś :)

0

Brawo Kimi :P

2

@RafiVeB "Yuki słuchaj jest taka sprawa" :P

0

Teraz Max musi zrobić show i wyprzedzić całą czwórkę

2

Antonelli teraz powinien się spruć żeby oddawać jego pozycję bo i tak to nic nie dało :)

2

@mekston Zaraz Kimi powinien zgłaszać że trzeba się zamienić bo Dżordż nie daje rady :P

0

Dżordż (:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?