0

Dżordż (:

0

@partymaker Bez deszczu tak :P

0

@Konradowskyy A coś Ty chciał po 3 puchary co roku? :P

1

Co tu się dzieje xd

2

No i Norris przetrwał po wyścigu :P

1

Dymy dymy!!!

0

@Bobo25 Tu nie ma co się wydawać większość zna przepisy :)

0

@Filipem Bardziej sardynka

8

@bart_azz Nie wiem czy wiesz ale za dwie żółte jest czerwona i normalnie mecz zawieszenia..

1

@czescjohnny mam przypomnieć, kto był zdobywcą bramek w ostatnim meczu?

1

@sk13 Bo w każdym meczu byłoby po 10 karnych

0

@Kapitan9 Klasyka u niego po podpisaniu kontraktu

0

@Technik Wiem bo to tak zazwyczaj jest.

0

@Technik Wy to ładnie macie nasrane w głowach przecież przed chwilą był wychwalany Yamal trochę obiektywizmu..

0

@tomekjd Miesiąc.

8

@Faro Nie. Ten temat jest już zamknięty.

0

@Encore Wielkie starcie 6-1 6-2 (:

0

@Criss18Barca Canal+ to się niesamowicie kompromituje oni na el clasico dają Wilka.. To już lepiej żeby dwie jedynki komentowały i dali Przemka Pełkę niż taki duet..

1

Maksiu za słabo żeby coś tu ugrać..

0

Znowu czekają na gola Liverpoolu?
No

1

@4drian0 Kto normalny wybiera taki mecz :P

2

Ale Napoli sobie jedzie 3-1

2

Scott jak załadował :o

5

@Remi70 Tam był błąd realizatora bo pierwsza kartka była dla Di Lorenzo
sprawdziłem i to on faulował.

2

Kontuzja de Bruyne przy strzelaniu karnego, niecodzienna sytuacja.

4

@buglikos Żadna..

0

Sparta nie chciała być gorsza i też wtopiła swój mecz :P

4

No i co narobiłeś Leszku :/


5

Giga kompromitacja Lecha przegrywać z półamatorami to nawet rezerwowym składem nie przystoi.. W pierwszej kolejce Legia w drugiej Lech no tak to się nie da walczyć o dobry ranking :/

2

No tak to my Europy nie podbijemy..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?