adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dżordż (:
0
@partymaker Bez deszczu tak :P
0
@Konradowskyy A coś Ty chciał po 3 puchary co roku? :P
1
Co tu się dzieje xd
2
No i Norris przetrwał po wyścigu :P
1
Dymy dymy!!!
0
@Bobo25 Tu nie ma co się wydawać większość zna przepisy :)
0
@Filipem Bardziej sardynka
8
@bart_azz Nie wiem czy wiesz ale za dwie żółte jest czerwona i normalnie mecz zawieszenia..
1
@czescjohnny mam przypomnieć, kto był zdobywcą bramek w ostatnim meczu?
1
@sk13 Bo w każdym meczu byłoby po 10 karnych
0
@Kapitan9 Klasyka u niego po podpisaniu kontraktu
0
@Technik Wiem bo to tak zazwyczaj jest.
0
@Technik Wy to ładnie macie nasrane w głowach przecież przed chwilą był wychwalany Yamal trochę obiektywizmu..
0
@tomekjd Miesiąc.
8
@Faro Nie. Ten temat jest już zamknięty.
0
@Encore Wielkie starcie 6-1 6-2 (:
0
@Criss18Barca Canal+ to się niesamowicie kompromituje oni na el clasico dają Wilka.. To już lepiej żeby dwie jedynki komentowały i dali Przemka Pełkę niż taki duet..
1
Maksiu za słabo żeby coś tu ugrać..
0
Znowu czekają na gola Liverpoolu?
No
1
@4drian0 Kto normalny wybiera taki mecz :P
2
Ale Napoli sobie jedzie 3-1
2
Scott jak załadował :o
5
@Remi70 Tam był błąd realizatora bo pierwsza kartka była dla Di Lorenzo
sprawdziłem i to on faulował.
2
Kontuzja de Bruyne przy strzelaniu karnego, niecodzienna sytuacja.
4
@buglikos Żadna..
0
Sparta nie chciała być gorsza i też wtopiła swój mecz :P
4
No i co narobiłeś Leszku :/
5
Giga kompromitacja Lecha przegrywać z półamatorami to nawet rezerwowym składem nie przystoi.. W pierwszej kolejce Legia w drugiej Lech no tak to się nie da walczyć o dobry ranking :/
2
No tak to my Europy nie podbijemy..