adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 Wątpię że tam było jakieś większe parcie na Wimbledon po prostu siadła forma, rywalki, pogoda (nie grała pod dachem) zestresowana Amanda w finale i tyle bardziej tak bym na to patrzył
0
@daniel32778 Pełni już bardziej rolę przyjaciółki no i jest "od zawsze" więc pewnie trudno się rozstać.
0
@fart Może, trudno powiedzieć nie będąc w środku teamy tenisowe na ogół są szczelnie zamknięte.
5
W zasadzie ten mecz i turniej dobrze podsumowuje ten sezon w wykonaniu Igi były dobre momenty, ale głównie były te gorsze. Teraz dużo pracy przed następnym sezonem głównie tej mentalnej.
1
@Ryse
1. X/-2.5 1-1
2. X/-2.5 0-0
3. 1/-2.5 2-0
4. 1/-2.5 2-0
5. 2/+2.5 1-2
6. 1/-2.5 1-0
7. 2/+2.5 1-3
8. 2/+2.5 1-3
9. X/-2.5 0-0
10. 2/+2.5 1-2
0
@michal26 @Alex1995 Frustracja jest częsta ale głownie na swoją grę, a tutaj jak się trafi debil na trybunach to szybko wyprowadzi Cię z równowago nie każdy jest Novakiem :)
0
@4drian0 Ma złe doświadczenia z "takimi pomocami" :P
1
@esem91 To jeden gość krzyczy. I raczej jest pod wpływem :)
0
Jutro trzeba spokojnie wygrać i wbijamy się do top5
0
Mekambe już pod karnego chciał się rzucać
0
Kurtyna to im z 3 gole wybronił
4
Ewidentna czerwona
1
Courtois to jest niesamowity kocur
17
Co to za tłumaczenie że ręką szła w stronę ciała no to Balde też szła do ciała..
0
Kurtyna jak zawsze robi przewagę
0
@Mow_mi_Douglas Ale to nie jest tylko przypadek pis to robią wszyscy politycy uwaga na całym świecie, taka fucha że możesz kraść bez większych konsekwencji każdy by tak robił na ich miejscu.
1
Iga po świetnym pierwszym secie dwa kolejne iście dramatyczne co przekłada się na porażkę z Rybą i walkę z Anisimovą o wyście z grupy.
0
@Frimpong Widać że Pumie się chce, bo po Nike i Adidasie to widać że tylko odcinają kupony przez swoją wielkość..
1
Kapitanie prowadź
2
@4drian0 Oj było grane, a jaka była walka żeby zdobyć wszystkie części :P
1
@Borry Jak ich rywale faulują bo np nie nadążają to co w tym dziwnego
1
@Adi123456789 No jest mocarny
0
@Ryoumen No widzisz mnie fajny piłkarz ile zagrał?
0
@PietrasCoelho Fakty nie "xdd"
0
Flick ogólnie nie lubi rotować i dawać szans nowym zawodnikom
7
Iga wygrywa na otwarcie WTA Finals 2025 z Madison 6-1 6-2.
1
@FCB_dimiC Aż tak to nie
2
@Aragorn33 Akurat jak już Yamal pójdzie na grubo w szlaufy to będzie kim go zastąpić :P
1
@zadafcb W jego przypadku to nie oznacza powrotu do prime tylko zaraz kolejna i kolejna..
0
@Destroyer_of_Worlds No taki jest wybór że w 2028 znowu Monachium..