adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Zasłużyli po tym wątpliwym golu na Realu
1
Nie ma już sił kompletnie Elche
0
Wepchnęli .
0
Hahahahahahha ale go porobił na mózg
1
Książkowy karny niestety
2
@VeB 1899 To chyba o angielskich :P
0
Ale interwencja
0
@partymaker Coś było na pewno ale wątpię że to wyjdzie na światło dzienne.
2
@Nightraider W zasadzie nie ma już znaczenia czy tam coś było czy nie to zostanie na zawsze.
@Bernard777 Bo kasa za te "raporty" była za duża, więc małe szanse, że chodziło tylko o te sprawy.
3
Lando Lando jeszcze nie masz tego czegoś co odróżnia kierowców od kierowców ')
3
@Gaz Dramatyczny mecz jak na te sytuacje jakie były.
2
@partymaker Casado raczej nie jest gotowy do gry od pierwszej minuty
0
@ZwyklyKibicBarcy04 ta
0
@michal26 Christensena to nie liczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@urbipl Martin środek i Erik na "6"
2
No i klasyka jest deszcz jest zabawa
1
Uuu deszczyk na najgorszy torze
0
@MYTO A szkoda.
2
@Jakchcesz Świetny serial
0
@blakkudium Za 65? To trzeba ładnie podziękować.
1
@PatrychoO W sumie to jest jedna nacja dlatego taki skrót myślowy że to po prostu są Ruscy :P
3
@Eklerek Wiesz jak to jest, na przykładzie Polski z Finlandią nie tak dawno też wyglądało to żałośnie a teraz z Holandią fajnie żeby zagrać słabo z Maltą. To jest jeden mecz wszystko może się wydarzyć.
0
@Kasy Tak samo mogą grać mecze na Słowacji na przykład.
0
@Ojciec_Dyrektor Szwecja lub Słowacja pewnie
2
@Kamilos84 Na Słowacji zapewne
0
I się zaczęły schody
3
Aj ta Szwecja żeby się nie obudziła..
0
No i łatwo.
0
Teraz Bośnia lub Albania i łatwiej się nie dało.
2
@TaughtMule A miała być rozmowa..