4

Zasłużyli po tym wątpliwym golu na Realu

1

Nie ma już sił kompletnie Elche

0

Wepchnęli .

0

Hahahahahahha ale go porobił na mózg

1

Książkowy karny niestety

2

@VeB 1899 To chyba o angielskich :P

0

Ale interwencja

0

@partymaker Coś było na pewno ale wątpię że to wyjdzie na światło dzienne.

2

@Nightraider W zasadzie nie ma już znaczenia czy tam coś było czy nie to zostanie na zawsze.
@Bernard777 Bo kasa za te "raporty" była za duża, więc małe szanse, że chodziło tylko o te sprawy.

3

Lando Lando jeszcze nie masz tego czegoś co odróżnia kierowców od kierowców ')

3

@Gaz Dramatyczny mecz jak na te sytuacje jakie były.

2

@partymaker Casado raczej nie jest gotowy do gry od pierwszej minuty

0

0

@michal26 Christensena to nie liczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@urbipl Martin środek i Erik na "6"

2

No i klasyka jest deszcz jest zabawa

1

Uuu deszczyk na najgorszy torze

0

@MYTO A szkoda.

2

@Jakchcesz Świetny serial

0

@blakkudium Za 65? To trzeba ładnie podziękować.

1

@PatrychoO W sumie to jest jedna nacja dlatego taki skrót myślowy że to po prostu są Ruscy :P

3

@Eklerek Wiesz jak to jest, na przykładzie Polski z Finlandią nie tak dawno też wyglądało to żałośnie a teraz z Holandią fajnie żeby zagrać słabo z Maltą. To jest jeden mecz wszystko może się wydarzyć.

0

@Kasy Tak samo mogą grać mecze na Słowacji na przykład.

0

@Ojciec_Dyrektor Szwecja lub Słowacja pewnie

2

@Kamilos84 Na Słowacji zapewne

0

I się zaczęły schody

3

Aj ta Szwecja żeby się nie obudziła..

0

No i łatwo.

0

Teraz Bośnia lub Albania i łatwiej się nie dało.

2

@TaughtMule A miała być rozmowa..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?