9

Real zagrał paskudny mecz i szukanie winy u sędziego to po prostu głupota

1

Dantejskie sceny na Bernabeu

4

Ale piękny wieczór :))

3

UPOKORZENIIIIIIIIIIII

2

Wszyscy razem Negreira Negreira :P

0

Ale leci oooooooooooo

1

Obie zasługują na porażkę dzisiaj

0

Ciemny jak zawsze siłą wszystko załatwia

1

Nic nie wychodzi to strzały z dystansu klasyka

3

Żółta za symulkę bo to jest hit

0

Nawet nie ma jak karnego dać bo Real nie przebywa w polu karnym rywala

0

Ale nudny mecz w Madrycie boże

3

Gdyby nie sędziowie aż się prosiło powiedzieć..

0

@allien18 Nie miał, Max wygrał 8 wyścigów najwięcej.

0

No i fajnie dobry sezon za nami, a następny zapowiada się jeszcze ciekawiej :P

1

To może Yuki

0

No Kimi oddaj za Katar :P
to oddał..

6

Jeśli Norris się nie wywali to nic ciekawego się już nie wydarzy

0

NIc to nie zmienia i tak Piastri na koniec odda

0

@Criss18Barca Portugalczycy już chyba im się nie podobają :P

1

@Arden Pierwszy z soboty na niedzielę, drugi w sobotę trzeci gorzej bo z środy na czwartek ale ogólnie nie ma tragedii.

0

Rooney w prime

0

Klasyka .

3

@Kessie @Frimpong Fajne konto xd

0

Wszystko zależy od głowy Norrisa bo Max raczej wytrzyma.

2

Niesamowicie płynnie jeździ Max.

1

@Chaoss Nic, będzie to normalna praca zespołowa.
@Eklerek Większa szansa że będzie w sytuacji do pomocy Lando niż w walce o tytuł.

0

@mekston Szczególnie że Piastri będzie musiał go puścić

0

Co tam się stało w tym polu karnym xd

1

Gorszy samochód i Lewisa nie ma..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?