0

@FCB24 Jest, w niektórych turniejach najwyżej rozstawieni zaczynają od 2 rundy :P

1

@blakkudium Tak się dobrze zapowiadała, a potem klasyka od Nike..

1

@alone49 Czyli inni też to widzą uff.

1

@blakkudium To już wolę grać Martinem przez pół roku niż znowu rozkładać i bujać się z Christensenem kolejne 2/3 lata..

0

@Lanosss Oho zaczęło się jak kiedyś dziennikarze, którzy poza telewizją zaczęli się bawić w yt (dzisiaj większość już ma) to teraz piłkarze Haalandy, Yamale..

2

@D10SLEO @ikar34 Na razie to co mówiły przecieki się sprawdza czyli zapewne stracą la ligę w dużej większości :/

0

@626 Raya będzie pierwszym bramkarzem, pojedzie jeszcze Simon i Garcia.

1

Co tu się dzieje xd

1

Eric kocie

2

@BulaKG Człowieku on musi wyżywić rodzinie gdzie do biednej Barcelony ;)

0

@Gaucho Nic, piłkarz który przegrywa zazwyczaj jest sfrustrowany i szuka winy wszędzie.

0

@Kgorecki2500 Eee to zmienia postać rzeczy na pewno się znają i potrafią przewidzieć przyszłość :P

0

@Kgorecki2500 Ci sami eksperci co mówili że już w 2023 Rosja nie będzie miała za co walczyć..

22

"Świetna reakcja Bernabeu podczas zmiany Viniciusa.
Teraz można powiedzieć, że gwiżdżą na niego na wszystkich stadionach w Hiszpanii." haha

0

@Fido66 16/18 w 2025.

3

No dajcie im tego karnego bo aż boli, tyle szukają..

0

Ale z boiska oczywiście daje karnego xd

0

@Stinger_ Nie no oczywiście że tak tylko oby stopniowo no i fajnie jakby do tych wyżej dołączyło z 2-3 zespoły w LK żeby jednak punkty wpadały, a Ci wyżej zdobywali doświadczenie, kasę i promowali zawodników.

1

@FcPortoFan1999 Nie już teraz tak było.

1

@michal26 Od przyszłego roku się zacznie, bo przez najbliższe sezony pewnie będziemy mieli po 2 ekipy w LE i LK, a może jakaś LM wpadnie i wtedy Ci sami co dzisiaj wyśmiewają grę w LK będą płakać, że my się do wyższych lig nie nadajemy (będziemy tam głównie przegrywać) i lepiej by było w LK :)

0

@Gibbon_FCB Yyyy aha

3

@blakkudium I po Polakach

0

@michal26 I wtedy normalnie można by rozpocząć ligę później, a nie granie od lipca jako pierwsi w Europie i skupić się na eliminacjach europejskich.

7

@Gaucho Nic nie kręci, dziennikarze nabijają wyświetlenia bo Barca zawsze będą się klikać.

2

@NeroTFP1 "Dzwońcie do ludzi, którzy mieszkają w tamtym mieście" ma ktoś numery? :p

11

Ale to się szybko zmienia teraz dwóch na jednego :P

0

Dramatyczny sędzia na meczu Jagi

0

I cyk zaraz walkower i 3-0 dla Lecha ;p

0

@FcPortoFan1999 Przed tym golem już wypadli bo AEK prowadzi

1

Ruszyła warszawska maszyna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?