adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kopnięcie jak ostatnio Rodrygo
0
Niesamowite jak taki klub może grać taki piach
5
Ale plaża przy linii ;P
0
@rk W ostatniej godzinie jeszcze nie było
0
@VegetaPolska O to chodzi
1
Real o pressingu to chyba nie słyszał
0
Embape jak jego idol musi grać z kontuzją
4
NIkoś dobrze że jednak nie chciałeś :)
1
@Kessie A jeszcze ile kasy zostało :O
0
Tam raczej karny powinien być
0
@damian16161212 Najdziwniejszy serial jaki oglądałem :P
4
@Adran360 Europa ma się jeszcze czego uczyć :P
3
Mają to ufff
0
@Encore kosmos
0
@LeoMessiiBarcaPepa Nie jest to trudna decyzja, Yamala.
0
@AlphaNumeric A wyobraź sobie że kiedyś w takich półfinałach i finałach grała cała polska piątka :P
1
@Czajka90 Oczywiście, nie wyobrażam sobie żeby ter Stegen zagrał jeszcze choćby minutę w koszulce Barcelony.
4
Szukał karnego..
3
Eric wygryzł ze składu de Jonga i okej i okej
3
@Messibestplayerintheworld Prawe skrzydło
0
@Ryoumen Gdyby tak było to już dawno zostałby sprzedany.
1
@Lanosss Z taką pensją raczej będą chcieli go sprzedać.
1
@gumaz Szczerze myślałem że to wyglądało bardziej profesjonalnie (może za dużo filmików z amerykańskiej policji) co do samej decyzji to oczywiście słuszna tak to powinno wyglądać.
PS co ta policjantka robiła :P
1
Na nich
4
Czarny czwartek się zapowiada
1
@JordiAlbion Też nie sądziłem że będą tak pędzić ale na wstecznym ;)
0
Do niczego się ta Legia nie nadaje
0
Ale setka Jagi teraz zmarnowana
1
@michal26 Dokładnie tak to widzę :P
0
Jaga w plecy