1

@kanver_ Ja rozumiem, że mogła wejść na to przejście, że był to starsza kobieta, ale ja nigdy tak nie przechodzę przez "pasy". Co z tego, że jego wina jak to ja mogę być na wózku.. (nie przeczytałem Twojego komentarza od razu, ale widzę, że zdanie podobne :P)

0

@mmaciass Mało zdecydowanie

11

@urbipl Myślę że widzowie republiki mogą już o tym nie pamiętać ;)

1

@Criss18Barca Dramat niestety ale co zrobisz..

3

@Cryptolis Uważam że rządy krajów mają za dużą władzę i za bardzo ingerują w swoje społeczeństwa.

2

@Filipem No oni tam w większości ekstraklasę oglądają to skąd mają to wiedzieć

2

Ale przejazd

0

Ale błędów..

3

Nie ten poziom..

1

@damianex10 Ciekawy będzie 2028 ;)

0

@europejczyk To raczej ludzie zrobili dramę w internecie bo zasypało jedną drogę, kto mądrzejszy to sobie to ominął i tyle.

2

@Comentateiro Ty to jednak wariat jesteś :)

0

@Ryse
1. X/-2.5 0-0
2. 1/-2.5 2-0
3. 2/-2.5 0-1
4. 2/+2.5 2-3
5. 2/+2.5 1-3
6. 1/-2.5 2-0
7. X/-2.5 1-1
8. X/-2.5 1-1
9. 1/+2.5 2-1
10. 2/-2.5 0-2

0

@Safrani Wystarczy wolniej rozpędzać nie ma potrzeby żeby to były 2 sekundy

4

Kompletnie nic to nie zmieni.
Co do drugiej sprawy to oczywiście zatrzymywanie czasu rozwiązuje większość problemów z tym związane, ale oni dalej tego nie widzą..

1

He he co tam somsiedzie

0

Ammann to dałby sobie już spokój..

4

5 to obowiązek wczoraj czytałem :P

1

@Eklerek Darmowy portal :)

0

@SinMistico I to nie ma znaczenia czy to Barcelona Real czy Arsenal wszyscy tak robią za to powinny być jakieś grube kary to by się odechciało gwiazdeczkom..

2

Nawet jak jest dobry to to się nie uda :)

1

@Bocheno1 To to samo :P

0

@norbi77 Fart wtedy że mu nie przyłożył w głowę :P

0

@Roobo Nie wyobrażam sobie, żeby był numerem 2, jeśli chcemy go w jakikolwiek sposób wypchąć..

0

@NeroTFP1 I ten Pedri nie robiący liczb :P

4

To jest bestia tak 120 to lekko powinni dać :)


3

@FcPortoFan1999 Ale napisz normalnie Dodi, a nie jakieś podchody :P

1

@blakkudium No dalej się nie da na to patrzeć.

7

@Popitek12 #mordotakbyło

1

@blakkudium Patrząc jaka kasa jest w fifa to żałosny jest taki podział..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?