2

@blakkudium Ciekawe czy faktycznie po polsku im powiedział

40

Trzaskowski w obu turach wygrał z miażdżącą przewagą w więzieniach wśród kryminalistów i patusów i to szanujemy, ale prawdziwym problemem są głosy ludzi mieszkających na wsi lub osób bez studiów, czego nie rozumiecie :D

2

@Lukasz999 Za wicemistrzostwo

0

@sergio5 To się będzie jeszcze 100 razy zmieniało, dopóki nie ma 90% policzonych głosów nie ma co się tym sugerować

0

To my tam powinniśmy być...

3

@kamiVeB W punkt, nie jestem za Nawrockim, ale prezydentura Trzaska to byłaby masakra. W niedzielę głos idzie na Karola.

5

@Tasde Przecież tak samo było z Nawrockim xd

0

@MsBarca Luis Diaz, Rashford (wyp), Garcia, Vanderson in
Fati, Pau Victor, Torre (wyp), Fort (wyp) Martin, Araujo, Peña, Ter Stegen out

1

@blakkudium Oby jednak starczyło kasy na dwóch ;D

3

@blakkudium Diaz jako transfer do pierwszego składu, Rapha na 10 i Rashford na wypożyczenie jako zmiennik Diaza i Yamala. Układ prawie, że idealny bo mimo wszystko jednak wolę Williamsa zamiast Diaza, ale transfer Luisa też będzie topowy :)

1

@aspr1me Plac litewski w Lublinie;)

13

@DAM1ANOo Dokładnie tak, Hiszpania z trójką Yamal, Olmo i Nico wygrała Euro, a u nas do tego doszedłby jeszcze Raphinha. Liczę jednak, że to tylko takie gadanie pod kontrakt (bo podobno za dużo kasy chce i Laporta mógł przez tą wypowiedź chcieć mu pokazać, że nie jest niezbędny) i jednak jeszcze spróbują go podpisać.

11

@GeneralXavi Przecież tak już jest od dwóch lat ;D

0

@wojopancer Nie, pozycja skrzydłowego i bocznego obrońcy wymaga wzmocnień na już. Napastnik i bramkarz dopiero w drugiej kolejności.

19

Najbardziej bawi fakt, że więcej kobiet zagłosowało na Brauna niż na Biejat ;D

2

@Dari0G Powtórz ;D

0

@arasz1819 Anos to odbyty ;))

0

@Szmulek Atletico, Real i Espanyol to już 3 ;D

0

@Gaucho Po prostu się dostosowałem ;)

0

@Gaucho Czyli widzę, że tak samo masz pusto we łbie jak on ;D

0

@SeWo77 Bardzo dojrzały komentarz ;D

0

Mam nadzieję że Real jednak wygra. O wiele bardziej podoba mi się wizja wygrania mistrza na boisku i to w dodatku Espanyolu

1

@DeXt3rVeB Jak miałeś farta jak ja to za 300 euro (wprost: musi jakiś socios ci kupić), a tak realnie to po 800/900

44

Obejrzeć el clasico z trybun.. i to jeszcze takie :D Cudowna atmosfera nie tylko na stadionie, ale też i przed stadionem w oczekiwaniu na przyjazd autokaru z piłkarzami Barcy i na Rambli po meczu. No i sam meczyk piłkarsko na niesamowitym poziomie (poza kompromitującym występie arbitra). Coś niesamowitego, mega uczucie ;D

6

Adrian Błąd z dystansu dołącza do grona reklam których już ma się dosyć XD

0

Dobry drybling ma ten Rashford?

5

Nie płakałem po 3:0 z Romą, nie płakałem po 4:0 z Liverpoolem... dzisiaj się rozbeczałem. Cholernie się chłopakom należała ta liga mistrzów... W końcu można być dumnym z tej drużyny, naprawdę zagrali zajebisty sezon, pod względem emocji, stylu, bramek i po prostu człowiek czekał na te mecze. Szkoda, że nie udało się tego zwieńczyć ligą mistrzów, ale cóż taka jest piłka. Gratulacje dla Interu.

0

@Aragorn33 Ale to akurat dobra wiadomość :D

7

@ZwyklyKibicBarcy04 Zagrał z Monaco, więc zaliczył występ. Tak więc dostałby i mógłby.

2

Na Valladolid:
Ter Stegen- Fort, Araujo, Christensen, Martin- Garcia, Torre- Fermin, Gavi, Fati- Pau Victor

Na Inter:
Szczęsny- Garcia, Cubarsi, Martinez, Balde- De Jong, Pedri- Yamal, Olmo, Raphinha- Ferran

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?