Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Były i takie plotki, że za tyle ma przyjść... Ale mam nadzieję, że drożej niż 120 mln € nie będzie kosztował :I
0
Jakby przyszli i Draxler i Dembele to ktoś z dwójki Deulofeu/Denis musiałby odejść :/
0
Oby tak było :)
2
Bo każdy kraj ma swoje Rac1 XDD
1
Z tych graczy to mogło by Maxa Meyera kupić :D świetnie u nas na młodzieżowce grał w czerwcu.
0
A no warto warto. Ale jak przyjdzie Coutinho to Isco ani w tym roku ani za rok nie przyjdzie :I
0
150 mln.
5
A może chcą kupić Paulinho żeby teraz Coutinho miał kolegę? :D
0
Ja trzymam kciuki za Dembele, ale jeżeli nie wyjdzie to Lemar też spoko opcja. Albo ewentualnie Draxler.
1
Myślę, że na pewno kupią jakiegoś skrzydłowego, żeby zastąpić Neya ;)
0
@katalonia15 też :P
Ja miałem tak wczoraj. Dzisiaj jakoś mniej ale to pewnie dlatego, że dopiero z wyjazdu wróciłem :D
0
Ehh czytanie ze zrozumieniem się kłania. Gdzie napisałem, że ten transfer przejdzie jak z Masche i Suarezem? Podałem tylko przykład, że Liverpool w przeciwieństwie do pewnego klubu z Paryża nie więzi swoich zawodników i jeżeli wyrażą chęć na odejście tak jak Mascherano, potem Suarez i teraz Coutinho to przysiadają do negocjacji ;) I tak wytłumaczyłem ci jak przebiegają transfery no bo oczywiste jest to, że najpierw pyta się zawodnika a potem klub. My jesteśmy już na tym drugim etapie, czyli Coutinho WYRAZIŁ CHĘĆ na transfer do nas. Ty się wcześniej spytałeś skąd to takie pewne czy chce odejść, więc ci krok po kroku wszystko wytłumaczyłem ;)
I moim zdaniem transfer już teraz zależy tylko od tego jakiej kwoty zarządzi sobie Liverpool i czy my ja nią przystaniemy. Liczę, że do poniedziałku wszystko się wyjaśni.
Spokojnej nocy :-)
0
Dopiero pierwszy oficjalny mecz w tym sezonie. Dajmy mu czas, żeby złapał formę ;)
0
2:0 Pastore
0
Proszę cię bardzo ;)
http://www.blaugrana.pl/23192-RAC1-Barça-porozumiala-sie-z-Coutinho
Poza tym to chyba logiczne, że przed jakimkolwiek kontaktem z klubem najpierw się kontaktuje z samym zawodnikiem, żeby sprawdzić czy on w ogóle jest zainteresowany dołączeniem do zespołu. W innym wypadku to by było bez sensu. Dogadujesz się co do kwoty z klubem, dochodzi do kontaktu z samym zawodnikiem... a tu nagle się okazuje, że on chce zostać. Myślenie nie boli ;)
0
To nie ma większego znaczenia ;) Np. O Fabregasie pisali 3 lata za nim przyszedł. Liczy się to, że sam piłkarz wyraził chęć na transfer. W dodatku z Liverpoolem nam się dobrze negocjowało (Mascherano, Suarez) :-)
1
Czemu tak uważasz?
1
Jak narazie to Mbappe miał tylko jeden dobry sezon, a kosztuje dwa razy więcej niż Dembele. Co do Dembele to już w Rennes miał dobre statystyki i grał dobrze. Interesowaliśmy się nim nawet, ale on nie chciał siedzieć na ławie, więc poszedł do Dortmundu. I mam nadzieję, że to on przyjdzie a nie za 200 mln Mbappe...
0
Dawaj Paco jeszcze raz
0
Ale teraz akcja :D
0
No i masz od razu dwa w ciągu minuty :D
1
Rakieta już jest, więc Eto'o z powrotem :D
0
Arka do przerwy dobrze wygląda :D oby tak dalej
0
Czerwiński!!!!!!!
0
U mnie czyściutko :) (Lublin)
0
Ja mam rodzinę w Stanach :D ale co tam się z tym dzieje, to szkoda gadać. Dobrze, że u nas w Lublinie na ulewach się kończy :-]
0
Wiem wiem, ja z Lublina :) no i bardzo dobrze oby tak było jak najdłużej :))
5
Niech sobie odchodzi byleby jak najdalej stąd ;P
Fajnie gdyby Griezmann przeszedł, ale jeżeli z tą klauzula 200 mln to prawda, to raczej nie przejdzie w tym roku.
0
Mam nadzieję, że nie, bo nici z moich planów chłodzenia się :I
0
No fajnie by było :D Ale co do Mbappe to jestem w 100% pewien, że nie przejdzie do nas. Co innego z Dembele, tu jestem w 100% pewien, że w ciągu 3 lat będzie u nas :)