1

@Huck De Jong, Ferran, Araujo

2

@Arkon Igor Thiago

13

@Pedri16Future Z jednej strony ma to sens, ale z drugiej ja nigdy nie uwierzę w to, że mam w rodzinie kibiców Realu Madryt

0

Podzielcie się jakąś ciekawą życiową rozkminą idealną na tę porę:D

1

@Pedri16Future Ciekawe ilu z nich rozumie polski :D

4

@Beztroskii Culesów z krwi i kości się nie sprzedaje

1

@MateS Aktualnie największą Fermina, a najmniejszą De Jonga (Ter Stegena nie wliczam)

1

@severius Ale tylko szczeże

1

@Kz1234 Cucurella, Grimaldo, Carreras jeżeli chodzi o ten sezon, dwóch mi brakuje :O Wielki plus dla Balde, że od kilku meczy się ogarnął, oby tak dalej.

3

Xg ponad 4... Do przerwy ;D

0

PSG/Newcastle/Karabach/Monaco dla Barcy w 1/8 jeśli dobrze patrzę

0

@Rupert_Haubica Yamal to jako jedyny coś daje w ataku

1

@kubasa Przyślą ci na 48h przed meczem bilety z wybranymi automatycznie miejscami

0

Era Fabregasa po erze Flicka? Czy najpierw jeszcze druga era Enrique?

2

@blakkudium Potw Fermin
Gol Olmo

3

@tbas Bardzo wolno się rozkręca, pierwszy sezon nudnawy, ale już jego końcówka i potem cała reszta top

56

Małżeństwo starające się 20 lat o dziecko vs dwójka nastolatków w szkolnym kiblu

0

@Hasszz Jakim ty jesteś przykrym i zakompleksionym człowiekiem... aż mi Ciebie żal ;P

8

Czyli prawdopodobnie Lewandowski nie chce kupować domu w Miami

0

@Hasszz Czuję się jakbym rozmawiał z gimnazjalistą ale niech będzie.
1. Więcej XD dodaj
2. Skąd wiesz, że nie mam nic wspólnego z klubem? W samej Polsce jest ponad 100 socios, którym bardzo łatwo jest zostać. A jak jesteś socio to już coś wspólnego z klubem masz ;)
3. Pisząc ,,My" lub ,,Nam" pokazuję jedynie to, że utożsamiam się z klubem. Klub to nie tylko zarząd i piłkarze ale też i przede wszystkim wierni kibice. No ale żeby to zrozumieć to trzeba trochę kumać, a tego niestety u Ciebie zabrakło ;)

0

@Hasszz Namierzam osoby o niskim ilorazie inteligencji i właśnie zapipczało...

3

Świetnie, gratulacje drużyna! Zasłużone zwycięstwo, pokazaliśmy bardzo dużo walki, byliśmy dużo lepsi niż Real... a wynik i tak stykowy, to może bardzo niepokoić. Nie będę oczywiście narzekał na to w wygranym meczu, ale nasza obrona niestety dalej woła o pomstę do nieba. Cubarsi w dzisiejszym meczu zagrał niestety dramatycznie. Jeżeli myślimy o czymś więcej w tym sezonie to trzeba coś z tym zrobić. Biorąc pod uwagę aktualną kadrę (+Cancelo) jedyny pomysł jaki mam na te mecze z większymi rywalami to poświęcenie klasycznej "10" czyli Fermina lub Olmo dla zagęszczenia środka pola.
Garcia- Kounde, Cubarsi, Maldini, Balde- De Jong, Garcia, Pedri- Yamal, Lewy, Raphinha

Nie mam żadnych oczekiwań co do Araujo, zbyt wiele razy już zawiódł w tych wielkich meczach, ale jego powrót do formy to byłoby dla nas błogosławieństwo. Do tego mam nadzieję, że Hansiemu w końcu uda się na nowo zbudować Bernala i odbudować Casado, bo potrzebujemy ich w dobrej formie żeby rotować. Przodu natomiast na całe szczęście nie ma się co czepiać:)
Jestem bardzo dumny z chłopaków, oby dało to powera na resztę sezonu. Oby powalczyli w końcu o tą upragnioną ligę mistrzów.

1

@michaleu C1 :)

1

@michaleu Ja od 10 lat;)

1

@Starrk Dokładnie tak, Solskjaer również źle sobie tam nie radził.

3

@Mateonvious Van de Ven może

0

https://polskieradio24.pl/artykul/1534481,afera-przed-el-clasico-sedzia-liniowy-mial-wspierac-real-madryt-w-starciu-z-fc-barcelona

Czasy gdy caso Negreira było już na tak zaawansowanym etapie, że dla niepoznaki sędziowie mieli gwizdać el clasico pod Real :D

0

2

@blakkudium Oby ktoś przyszedł bo ciężary będą

0

@escarabajo Estevao to prawa strona, Yildiz lewa :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?