Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium Fermin zadowolony
0
@Ku84fcb W tamtym sezonie też graliśmy w czwartek pierwszy mecz z Monaco
2
Kozubal lub nawet Repka za Slisza i chyba w końcu mamy once de gale w reprezentacji:)
1
@zadafcb Zdrówka wariat
1
@barcelonaLM Morales, Bardhi, Roger Marti czy Campana, to są ludzie, z którymi się kojarzy Levante, fajną kiedyś mieli pakę :) Zespół z dolnej części tabeli ale mecze z nimi zawsze były ofensywne i pełne goli :D A najbardziej w pamięć zapadło oczywiście 5:4 z przedostatniej kolejki sezonu 17/18 i pogrzebane szansę na invincibles.
1
@Shad0wK1ng @Herato Żadne al ;)
2 to wiadomo że raczej obrońca
6, 22 i 8 nosił w Barcelonie, a 32 w PSG i po tym wywnioskowałem:D
4
@Herato Dani Alves
1
@daniel32778 Mi się Cesc kojarzy z tym, że na jesieni miał top formę robił te 20 g/a, a na wiosnę formę miał już kiepską i dokładał około 5 g/a :D
1
@macio_944 Dro jest kotem ;) Ale mvp dzisiaj mimo wszystko Gavi (nie licząc Yamala bo on gra w innej lidze)
1
Co za bramka w Stalowej Woli, stadiony świata :D
0
Ciekawe czy bo golu Huja głośno i wyraźnie było krzyczane jego nazwisko na stadionie :D
0
@sebasarna Zawalcz jeszcze o nią
0
Powodzenia Marcus!!
2
@bolinho89 Lublin ;)
6
@Coltrane Kounde na środku obrony jest o połowę gorszym piłkarzem niż na po
1
@yoli A co ma wspólnego Frimpong z Nico? Bo na pewno nie pozycję
3
@Pawel13sz Luis Diaz na raty i Rashford na wypożyczenie
0
@pioz123 80 na pewno nie zapłacą, trzeba wierzyć że się jakoś dogadają z Liverpoolem
0
@pioz123 Jeszcze Luis Diaz:)
9
@Kapitan9 3 lata młodszego i 3 razy gorszego
0
@JordiAlbion W którym momencie prawie nas wywaliła z ligi mistrzów xd
0
@daniel32778 W Realu nie będzie zmiennikiem, tam pilnie potrzebują lewego obrońcy/wahadłowego.
Na 100% jeszcze nie wiadomo, ale negocjują od dłuższego czasu plus Carreras to wychowanek Realu. Też jakieś pół roku temu mówiłem o nim w kontekście Barcy, ale nas nie stać na zmiennika za 50 baniek na bok obrony, stąd trzeba się pogodzić że najpewniej pójdzie do Realu.
0
@Krzywy95 On do Realu idzie, a poza tym nie zgodziłby się być zmiennikiem
4
@daniel32778 Cancelo nie potrafi bronić. Jeżeli chcemy bocznego obrońcę to tylko Grimaldo
0
,,Wśród omawianych tematów znalazła się kwestia możliwości pozyskiwania zawodników przez FC Barcelonę, z uwagi na uzasadnione zainteresowanie Athletic Club uzyskaniem stosownych informacji po tym, jak dyrektor sportowy FC Barcelony, Anderson Luis de Souza "Deco", publicznie przyznał, że spróbują pozyskać piłkarza z naszej pierwszej drużyny. Piłkarza, który ma ważny kontrakt z Athletic Club do 30 czerwca 2027 roku. Zajmowanie się własnymi sprawami oznacza dbanie o przestrzeganie zasad rozgrywek."
Nie jestem fanem klauzul odstępnego, ale skoro one już są to jakim cudem chęć opłacenia jej jest nieprzestrzeganiem zasad rozgrywek?Przecież to jest formalny zapis kontraktu umożliwiający legalne odejście zawodnika przed wygaśnięciem kontraktu do którego odwołał się Deco, mało tego ustalony właśnie przez Athletic. Dlaczego mają pretensje o to, że dyrektor sportowy Barcelony chce postąpić zgodnie z ustalonymi przez nich warunkami kontaktowymi? Rozumiem oburzenie gdy ktoś publicznie mówi o wykupieniu kogoś gdy ten ktoś nie ma klauzuli (choć to jest pozbawione logiki gdyż całkowicie psuje to pozycję negocjacyjną, ale zostawmy to), to faktycznie może brzmieć niesmacznie, w końcu taka transakcja bez zgody drugiego klubu nie ma racji bytu, ale skoro Deco publicznie oznajmił, że planuje postąpić według zasad narzuconych przez Athletic to co tu jest niezgodne z regulaminem według nich? Przecież mogli ustawić mu klauzulę 1 miliard jak mają u nas Yamal czy Pedri, wtedy logiczne, że ta klauzula nawet gdyby została opłacona to nie odbyłoby się to zgodnie z prawem (aktualnie żaden klub według ffp nie może tyle wydać bez rozkładania tego na raty), ale ustawiając mu klauzulę 60 mln logiczne było to, że jest to pozostawiona furtka do odejścia. Prawda jest taka, że bolą ich 4 litery i zaczynają brudną grę co jest bardzo nie w porządku. Inna sprawa też, że jakim prawem Tebas rozmawia o naszej sytuacji finansowej z klubem z tym kompletnie niezwiązanym...
0
Jaka formacja u białych? Trochę na 4-2-3-1 to wygląda moim zdaniem
2
@Messibestplayerintheworld Właśnie o takim rozwiązaniu piszę od dwóch tygodni :D Oby się udało, potrzebny jest nam ktoś taki jak Marcus z ławki.
6
@ShawnC Laporta nie zrobiłby tego sobie przed wyborami ;D
0
@Hadim Żadnego Szweda ze Sportingu. W tym roku Rashford, a za rok lub dwa jak odejdzie Lewy ruszyć po Alvareza.
0
120+ Rashford, kupujemy Nico, Grimaldo i Garcie i skład top :)