Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale akcja w meczu Aston :D
6
Samper blisko gola kolejki, niestety poprzeczka... Ale widać tą przewagę techniczną wychowanka Barcelony grającego w Lublinie :D
0
@Herato Ten Hag też miał dobre 2 miesiące w United (wtedy co nas wyeliminowali). Poczekajmy więc do końca sezonu z oceną
5
@A4ron W tym sezonie grają fatalnie, ale w zeszłym grali z kolei świetną piłkę dla oka zwłaszcza w rundzie jesiennej
0
@Szklaner Mamy październik. Jeżeli Chiesa nie odniesie kontuzji to do tego stycznia już wejdzie na w miarę optymalny poziom a to właśnie wtedy bardzo dużą rolę odegrają rotacje. A na skrzydle właśnie tej jednej osoby do rotacji nam brakuje. Mimo wszystko szkoda, że go nie ściągnęliśmy.
1
@BARCA1899Messi Przecież Cubarsi wczoraj profesor
1
@AmigoBlancos W sumie dokładnie to samo można powiedzieć o Realu :D
1
@Adran360 Svec dobry transfer jak narazie :))
4
3 punkty zostają w Lublinie!!!
1
@Kgorecki2500 Mi Inter i Atletico zamykają na 4 stówy :))
0
Jak tam meczyk Tottenham-Arsenal? Ktoś przeważa czy mecz na remis?
8
@Eto'o9 R10 A nie lepiej po prostu wypieprzyć wszystkie bezsensowne 2tygodniowe przerwy na reprezentacje i zamiast nich zrobić dwie większe? Jedna to od 1 grudnia do świąt, po świętach powrót do treningów w klubach, a druga to czerwcowa (w tym jakieś euro czy mundial).
0
Aż się boję co Motor zrobi z Legią jak jeszcze wejdzie Samper :)
0
@Rust_Cohle 1. 1, +2,5
2. x, -2,5
3. x, -2,5
4. 2, +2,5
5. 2, +2,5
6. 1, -2,5
7. 2, -2,5
8. 1,-2,5
9. x, +2,5
10. x, -2,5
0
Rewanż za Puchar Gampera :))
0
@FcPortoFan1999 Pozdrowienia z wysokości trybun :) Dla jednych i drugich 3 punkty to będzie jak podłączenie do tlenu, dlatego bardzo ważny mecz, który oby Stal wygrała ;)
1
@Rust_Cohle
1. x -2,5
2. x, -2,5
3. 2, +2,5
4. 1, +2,5
5. x, -2,5
6. 1, +2,5
7. 2, -2,5
8. 2, +2,5
9. x, -2,5
10. 1, -2,5
1. City
2. Arsenal
3. Liverpool
Haland
1
@kanver_ To są box to box, a Flick właśnie takich preferuje tam
0
@Edoss Oczywiście że tak, nie zmieszczą się wszyscy w składzie. Pytam jak to wygląda według was na ten moment pod kątem ewentualnych wzmocnień :)
1
BRAMKARZE: Ter Stegen, Peña, Astralaga
BOCZNI OBROŃCY: Kounde, Balde, Fort, Valle, Martin
ŚRODKOWI OBROŃCY: Araujo, Christensen, Cubarsi, Inigo Martinez, Garcia, Faye
DEFENSYWNI POMOCNICY: Gavi, De Jong, Casado, Bernal
OFENSYWNI POMOCNICY: Pedri, Olmo, Fermin, Torre
SKRZYDŁOWI: Yamal, Raphinia, Ferran, Ansu Fati
NAPASTNICY: Lewandowski, Pau Victor, Vitor Roque
Która nasza formacja jest według was najlepiej, a która najgorzej obsadzona? Nie patrząc na kontuzje tylko na potencjał gracza.
Według mnie najlepiej środek obrony, a najgorzej skrzydła
0
@Kz1234 Pisz i oznacz, ja bardzo ciekawy jestem klimatu Mestalla :) Podobno jest to stadion obok którego najciężej zaparkować w Hiszpanii, dostrzegłeś jakiś parking w okolicy? :P
0
@tristan87 Mogli zaprosić, akurat pracę kończyłem
0
@Colon Może lepiej nie...
7
Niesamowite, że parę lat temu oglądałeś gościa jak debiutował w Barcelonie i miał być następcą Busquetsa... a od dziś będzie grał w twoim mieście.
Sergi Samper oficjalnie piłkarzem Motoru Lublin!
0
@tristan87 Za szybko odszedł
3
@tristan87 Nawet jeszcze bardziej, nie zauważyłem go za pierwszym razem ;D
Yamal, Rodri, Nico, Kante, Gakpo- moje top5, kolejność do ustalenia
10
@Messibestplayerintheworld Bellingham xDDD
0
Ale Kristiano dzisiaj irytuje xd Leao póki co najlepszy
2
@DLFCB Nie jest najlepszym komentatorem. Nie jest nawet w top3.
0
Mam wrażenie że o tej sraczce Christensena to ja słyszę co trzeci mecz xD