2

Marc Guiu spycha Lamina Yamala na drugie miejsce w klasyfikacji Golden Boya 2023

25

Polecam fajną zabawę, czyli odświeżanie profilu Guiu na Instagramie, chłopakowi przybywa tysiąc obserwujących na sekundę xD ma już 118, a chwilę po golu miał 38...

0

@ParlesCuyol5 A nawet dwa xD

0

Jak widzicie dzisiaj mecz Milan- Juve?

4

@MarioVeB! Villarreal

0

@maroon Komisja nie może się pytać wyborcy czy bierze wszystkie karty, ani nawet zasugerować. Wyborca jeżeli nie chce brać którejś z kart ma obowiązek zgłosić to przy podpisywaniu się w spisie wyborców. Wtedy i tylko wtedy. Jeżeli nic nie powie to domyślnie wydane zostaną mu wszystkie karty.

2

@okiemtypera_lucaxx95 Mata nawet w top5 nie jest :D

2

@Bartas7VeB Czemu nie czytasz ze zrozumieniem?

8

@michal26 Ujowa sytuacja, trzymaj się i zdrówka dla babci!

7

A więc to tak się czuli kibice Realu po zwycięskiej bramce Ramosa w końcówce :D

2

@Barcasub Wtedy 3/4 pierwszej drużyny miało covida

2

@Kluivert_P Git wygląda, ale gdzie ser? :D

3

No i szacunek ;) Zdecydowanie brakuje teraz piłkarzy przywiązanych do klubu, w ktorym występują

0

Jezu ale on jest piękny

6

@TheNekro94 Prawie 15k, bo jeszcze bonus jest (pod wygraną) :D Dzięki ;)

27

-Tottenham do 98 minuty przegrywał
-Aston Villa do 88 minuty przegrywała
-Śląsk do 82 minuty przegrywał
-Villarreal do 94 minuty remisował
-Sevilla zamykająca kupon wygrała 1:0, a Las Palmas w doliczonym czasie miało dwie setki...
Piękny to był kupon :D
https://zapodaj.net/plik-B0ZQbOPrsH
https://zapodaj.net/plik-kCmByEJHHr
https://zapodaj.net/plik-SL49dRiRkd

1

@Katalończyk 99 Po zwycięstwach Villarrealu, Arsenalu i Sevilli ;) na Real nie stawiałem :D
I już opite, ale chętnie opije drugi raz!

0

@Krzychuu_77 Dużo bardziej bym się stresował. Zresztą ja już miałem 5 zawałów, bo Villarreal w doliczonym dopiero strzelił zwycięska xD

5

@BulaKG Jak zatańczysz

0

@Luciano99 Oby jednak nie

2

Jak widzicie szanse Arsenalu i Sevilli dzisiaj? Bo oni razem jeszcze z Villarrealem zamykają mi dzisiaj kupon na 15k

0

Szybko Santos przestał być Polakiem

7

Zajebista jest ta reklama Borka i Szpakowskiego w tyskie xdd

1

@krissu8 Oprócz wyżej wymienionych polecam jeszcze Cadiz

2

@FcPortoFan1999 I wszystkie przeżyłem na żywo ze stadionu :))

I choć jakimś wielkim sympatykiem Motoru nie jestem to zawsze miło gdy drużyna z twojego miasta po tylu latach posuchy w końcu się wybija w piłkarskiej Polsce! Feio ich jeszcze do Ligi Europy wciągnie :D

1

Najlepsze i zarówno najgorsze uczucie gdy Barca zamyka kupon i to z kaflem do wygrania xD (o ile Raków to wypuści jeszcze, ale nie sądzę)

Motor Lublin wiceliderem pierwszej ligi! :)) po awans!

1

Dawać Madryciakom Bayern

15

Ansu leci do Brighton powiedzieć Moderowi jak się leczy kolano

0

@VegetaPolska Ona taka nie jest

1

To kto teraz przejmuje dyszke po Fatim? Zapewne Felix

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?