ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koksik2700 tyle ze gość za przestrzeni ostatnich 5 lat miał jeden dobry sezon, wiec nijak się to ma do Depaya który miał dużo większa powtarzalność.
2
@koksik2700 jak dla mnie jest to trochę kot w worku. Nadal jest młody, ale wielu sezonów na bardzo wysokim poziomie nie zagrał
1
@Tomek54321 Znaczy wiadomo jak jest dobry prawo i lewonożny stoper to super, ale nie róbmy z tego jakiejś sprawy najwyższej wagi. W city Guardioli, w którym tak jak u nas stoperzy wyprowadzają piłkę potrafił grać w tym sezonie Stones z Diasem gdzie jeden i drugi jest prawonożny
7
Nigdy nie zrozumiem tego upychania na siłe środkowego obrońcy prawo i lewonożnego. Na bokach obrony to jeszcze zrozumiałe, ale na środku obrony tym poziomie powinni być na tyle wyszkoleni technicznie, żeby bez problemu odebrać piłkę czy dokładnie zagrać słabsza noga. W wielu topowych drużynach gra para stoperów z ta sama dominująca noga i nikt nie robi z tego problemu. Nawet u nas w prime grało dwóch prawonożnych stoperów.
4
Kempes tak samo jak śp. Maradona, albo nie pamięta co jeszcze niedawno mówił, albo nawet sam nie wie co mówi. Jeszcze dwa lata temu broni Messiego i twierdzi ze nie potrzebuje nawet Mistrzostwa Świata żeby dorównać Diego, a teraz kiedy Messi coś wgrał z reprezentacja to nagle okazuje się ze czego by nie wygrał to jednak nie dorówna haha. W finale Messi był niewidoczny i nareszcie drużyna mu się odwdzięczyła i zrobiła coś za niego bo do finału był kluczowa postacią co pokazują statystki jak zdominował cały turniej. Piłka tez się znacznie zmieniła nawet na przestrzeni ostatnich 10 lat nie mówiąc o 30 i dużo ciężej się robi różnice indywidualnie.
1
@Encore takich jeleni to chyba w żadnym klubie nie znajdziesz haha
0
@Messibestplayerintheworld może Suareza chcą włączyć xD
5
@BarcaInfo w końcu głos rozsądku
11
@amanter widzę, ze się nie p******ą w tańcu :-D
0
@Bartek22 dokładnie jeszcze kluby wiedza, ze jesteśmy pod ściana i musimy sprzedawać, albo nie zarejestrujemy messiego. Nie trzeba chyba mówić, że to nie najlepsza pozycja negocjacyjna.
0
Czy gra ktoś tutaj football managera oraz przede wyszystkim go ogarnia? Gram dopiero od dwóch tygodni rekreacyjnie i mam pytanie odnośnie sezonu przygotowawczego i ogólnie treningu
1
@doc Everton to coś pomiędzy Barca B a pierwszym zespołem? :-D
0
@cat_r37 jakie źródło? Skąd wiesz ze wiarygodne?Gdyby ten ruch nic nam nie dawał to wątpię ze w naszej sytuacji bralibyśmy go pod uwagę, a jak pisałem to są dwie pieczenie na jednym ogniu bo i tak szukamy gracza o profilu saula który tez jakaś pensje by pobierał
Ja akurat jakoś desperacko się Griezza pozbyć nie chce, ale narazie ufam nowemu rządowi oraz dyrekcji sportowej i wierze ze to co robią ma sens
1
@cat_r37 to nadal w zależności od źródła 2-3 razy mniej od Griezza
Nie mówię ze się uda obniżyć ale można tez negocjować i wprowadzić więcej zmiennych w zależności od czasu gry czy wyników
6
@SeWo77 powtarzane jest to jak mantra, ale trzeba powtórzyć jeszcze raz. Gdybyśmy byli w dobrej sytuacji finansowej Messi już przedłużyłyby kontrakt, a tej wymiany w Barcelonie nikt by nawet nie rozważył, ale nasze finanse są w opłakanym stanie, a limit płacowy narzucony przez La Ligę praktycznie nie daje nam szans żeby Messi i Griezmann zostali razem. Ta wymiana ma służyć dwóm celom. Obniżeniu pensji w zespole(najłatwiej to zrobić pozbywając się Griezza bo poza Messim zarabia najwiecej i w porównaniu do Coutinho, Pjanicia czy Umtitiego na niego jest zainteresowanie ponieważ dalej jest graczem klasy światowej) oraz wzmocnieniu linii pomocy silnym fizycznie pomocnikiem typu box to box wg życzenia Koemana. Jakby ktoś się jeszcze zastanawiał czemu znowu tez chcemy wzmocnić ligowego rywala to po prostu prawdopobnie nasza jedyna opcja na ten moment.
0
@Pogba zobacz sobie u mnie w komentarzach jest wątek z rozwinięta odpowiedzią na jego temat
1
@JarekS Ok i wszystko jasne. Dzięki rzeczowa odwiedź
0
Czy ktoś się orientuje dobrze w naszej młodzieży i wie jak prezentował się Jaume Jardi który właśnie podpisał kontrakt z Realem? Wiem, że jest napastnikiem, a z takich nigdy nie słynelismy, ale może ktoś bardziej obeznany w temacie się wypowie. Na stronie Białych już się cieszą, że nam grajka zwinęli?(chyba ze Barca sama z niego zrezygnowała) i chcieliby jeszcze Moribe do kompletu jak to mówią żeby „zagrać nam na nosie”. Ktoś coś na ten temat @JarekS
2
@AlwaysBlaugrana Donnarumma to klasa światowa, ale to nie jest typ bramkarza którego my szukamy, bo słabo gra nogami jak śmiesznie by to nie brzmiało ale dlatego np kilka lat temu woleliśmy Ter Stegena od Courtois’a
3
Jakie dzbany xD
1
@patry295 nie jest to nic złego to tylko pokazuje jak bardzo mu zależało i jak ambitny co powinno charakteryzować najlepszych zawodników
1
Ale się wrypał Neymarowi xD
0
Kurcze zamiast kropnąć mocno po długim, piłka meczowa to zechciał mijać bramkarza ehh
2
Będzie jakieś czerwo w tym meczu
0
@AntekGriezmann to nie worek ziemniaków, że sobie go będziemy przerzucać gdzie nam się tylko podoba. Żeby doszło do takiego transferu sam musi chcieć jeszcze tam odjeść oraz City musi wykazać takim zainteresowaniem jak Atletico, które sam Griezmann pewnie preferuje ze względu na przeszłość, rodzine, przeprowadzkę itd. Może się okazać ze nie będzie wyboru i tylko Atleti albo nic, a jak kolega wyżej napisał ratujemy finanse a nie tworzymy kadrę która ma wygrać LM.
0
@guru43 podobno tez sobie uwzględnili jakaś kwotę przychodu z transferów i awansu do ćwierćfinału ligi mistrzów
0
@MRE to tez napisałem jak nie trollujesz. Lepiej dmuchać na zimne i wyjaśniać pewne sprawy co by takie podejście przypadkiem się nie mnożyło :-D
Niektórzy myślą ze Laporta to jakiś magik który sprzeda piłkarzy których nikt nie chce i jeszcze Haalanda z kapelusza wyciągnie xD
0
@MRE jeśli nie trollujesz to zejdź na ziemie bo nawet Laporta ani w żadnym innym klubie nie pracuje taki magik który opchnąłby jakimś jeleniom wiekowego Suareza z wysokim kontraktem i niepewnym zdrowiem za 35mln. Tym bardziej ze nikt nie jest głupi i wiedza ze mamy nóż na gardle.
2
@robimen12345 a czym więcej niby jest pełne camp nou od finałów euro z dorosła reprezentacja? To już są największe wymagania i presja więcej już być nie może
3
@JarekS mądrego to aż miło posłuchać, a szczególnie w kwestii futbolu młodzieżowego zawsze masz coś interesującego do powiedzenia