- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 516 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 516 Culés
0
Czy ktoś się orientuje dobrze w naszej młodzieży i wie jak prezentował się Jaume Jardi który właśnie podpisał kontrakt z Realem? Wiem, że jest napastnikiem, a z takich nigdy nie słynelismy, ale może ktoś bardziej obeznany w temacie się wypowie. Na stronie Białych już się cieszą, że nam grajka zwinęli?(chyba ze Barca sama z niego zrezygnowała) i chcieliby jeszcze Moribe do kompletu jak to mówią żeby „zagrać nam na nosie”. Ktoś coś na ten temat @JarekS
3
@ViscaelBarca2007 chyba @ViscaBarca123 może coś na jego temat powiedzieć
2
@ViscaelBarca2007 kibice Realu jarają się bo jego poprzedni klub to odwieczny rywal, a prawda jest taka że nie łapał się nawet do kadry Barcelony B, która miała przeolbrzymie braki kadrowe. Nie można zwalić na jakieś kontuzji itp historie - był za słaby i nie można o nim nawet powiedzieć że był typem nowoczesnego napastnika i nie chodzi mi o to że miał słabe warunki fizyczne.
Szczerze to nie mam pojęcia dlaczego na tej stronie ktoś go hajpował ze względu na to że chłopak dobrze się zapowiadał jak miał 16 lat, od tego czasu minęły 3 lata i można powiedzieć że jego rozwój się zatrzymał. Setien zapraszał go na treningi z pierwszym zespołem aby pobudzić w nim chęć rozwoju, ale na niewiele się to zdało, wg mnie przepadnie przy szybkich i fizycznych napastnikach drużyny rezerw Realu. Talent niewiątpliwie posiada/posiadał ale trudno powiedzieć czy ruszy jego kariera, wydaje mi się że nie bo 3 lata zastoju w sporcie młodzieżowym to bardzo dużo.
1
@JarekS Ok i wszystko jasne. Dzięki rzeczowa odwiedź