ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO do transferu nie doszło wiec nie ma tematu i nikt o tym nie będzie za chwile pamiętał
0
Arabia Saudyjska z Katarem w grupie
8
Szampan już się chłodzi :-D
2
Ciekawa sprawa z tym transferem Ronaldo jeśli dojdzie do skutku, a wszystko wskazuje, że dojdzie. Zawsze myślałem, że po wygaśnięciu kontraktu z Juve wróci do United, które już puka znowu do światowej czołówki i pomoże im w walce o odzyskanie prymu w Anglii i to będzie zwieńczenie jego kariery tam gdzie wszystko się zaczęło przynajmniej na tym najwyższym poziomie, a później albo koniec kariery albo sporting lub jakis egzotyczny kierunek. Tymczasem trochę splunięcie w twarz kibicom United choć jestem bardzo ciekawy co z tego wyjdzie bo ostatnio brakowało City takiego goleadora przy tej taktyce 1001 pomocnika.
1
@KrwawiaceoczyVEB Nie chce cię martwić, ale im teraz tez wchodzi do pierwszej drużyny całkiem ciekawa młodzież, a my niewiadomo czy nie będziemy musieli części naprawdę ważnych zawodników sprzedawać za rok żeby podreperować finanse i zmieścić się w limit narzucony przez Ligę, bo po odejściu Messiego i przychodów które generował prawodopodobnie będzie mniejszy choć zobaczymy co jeszcze zdziała przez ten rok Laporta
Mała dopiska: młodzież tez nie da nam efektów „na już” i trzeba będzie kilka lat poczekać w zależności jak szybka będą się rozwijać i łapać doświadczenie
0
@KrwawiaceoczyVEB nie byłbym taki całkiem pewien co do tego, że Halaand i Mbappe razem nie mogą zagrać w Realu. Nie jest pewne, że zagrają bo do gry jeszcze mogą wejść Anglicy lub psg i rozumiem, że zaprzeczenie to mechanizm obronny w tym przypadku bo dla nas to będzie oznaczało brak sukcesów sportowych nawet w Hiszpanii na dobre kilka lat, ale taki obrót spraw jak najbardziej jest możliwy bo Real stać, a teza ze nie mogli by razem zagrać przez wybujałe ego obu zawodników to narazie tylko twoje domysły i to co nam podają pismaki.
Reszty na temat finansów Realu i ich limitu w La lidze szkoda nawet komentować
1
@DJ6 zawsze lepiej ucierać łzy banknotami niż chusteczkami :-D
0
@CuleNaZawsze1899 na samym początku przygody skup się na technice, bo może teraz będzie szło odrobine wolniej, ale jak ogarniesz potem efekty będą dużo większe, sylwetka bardziej proporcjonalna oraz będzie mniejsze ryzyko kontuzji. Zadbaj tez o odpowiednia rozgrzewkę z elementami mobilizacji i aktywacji mięśni, serie rozgrzewkowe itd. Tematy możesz zgłębić na yt( z Polski polecam squats and milk oraz Sebe Kota) oraz ewentualnie popytać trenerów personalnych na twojej siłowni, wielu również przynajmniej powinno proponować pierwszy darmowy trening personaly na którym możesz zobaczyć jakie masz braki i nad czym musisz pracować. Jeśli wszystko ogarniesz, a mimo to bóle nie ustąpią możesz pójść do fizjoterapeuty.
1
@Pablit kolega nie do tego pije. Na chłopski rozum Neymar więcej zarabia, ale też więcej „przynosi” do klubowej kasy, a co do poziomu sportowego jednak w najważniejszych meczach kiedy Neymar był zdrowy to on robił większa różnice. Nawet w spotkaniu z Bayernem mimo, że Mbappe strzelał to Neymar kreował grę.
5
Casemiro może irytować przeciwników i pewnie postronni kibice za nim nie przepadają, ale trzeba przyznać Pan Piłkarz. Klasa Światowa
1
@Pilka_jest_okragla @Pilka_jest_okragla
Zdarzało mu się przegrać taktycznie, ale to normalne jak każdemu trenerowi, natomiast myślenie ze przegrywamy z najlepszymi wyłącznie przez taktykę Koemana(której De facto sam nie dobiera, od tego jest sztab który mu w tym pomaga) jest bardzo naiwne i trzeba się w końcu pogodzić ze nas zespół jest po prostu trochę za słaby na tych najlepszych. Real w zeszłym sezonie był lepszy w każdej formacji z wyjątkiem ataku, Atletico to samo, a psg nawet atak miało lepszy nie mówiąc jeszcze o bayernie, city czy Chelsea. Do tego pełno kontuzji ważnych zawodników. Zwalanie winy na Koemana to najprostsze rozwiązanie i można dalej żyć w bańce wyobrażając sobie ze jesteśmy potęga, która ma walczyć o ligę mistrzów.
0
Ręce bramkarza połamane:-D
0
@formentera2017 po pierwsze trochę szacunku do naszego trenera i legendy klubowej, bo nazywanie go „głupkiem” jest mocno nie na miejscu. Przechodząc do minut zawodników 17 z nich rozegrało co najmniej 1000 minut, dla porównania w Manchesterze City, który ma duża szersza kadrę i rozegrał wiecej meczów+ w Anglii rozgrywa się wiecej spotkań ma takich zawodników 19. Poza wyjściowa jedenastka nie mamy zbyt wielu jakościowych zmienników i tak naprawdę musiał łatać problemy młodzieża, z ktorej większość miala grać w zeszłym sezonie przede wszystkim w drugim zespole, albo tylko łapać „ogony”. Przy warunkach, które opisałem uważam ze Koeman niezle zarządzał zespołem
12
@formentera2017 jak piłował 12-13 piłkarzy? Chyba inna drużynę oglądaliśmy. Dawał wiele szans młodym, zmieniał ustawienia, a co za tym idzie również były pewne zmiany kadrowe, wielu ważnych piłkarzy mu wypadło na większość sezonu, albo przynajmniej często wypadało jak pique, coutinho, fati czy Roberto, a nasza kadra nie jest niewiadomo jak szeroka.
3
@MichalZZZ z ta teza, że z Sociedad tak lubimy grać to trochę poleciałeś bo poza ostatnimi dwoma meczami zazwyczaj mieliśmy z nimi ciężkie przeprawy zawsze
3
@Pawel13sz bardziej efekty pracy Zubizaretty, którego pół roku później wykurzył z klubu będąc jeszcze tymczasowym prezydentem bo formalnie to kadencja Rosella
0
@norbercikvisca2007 witamy na pokładzie haha
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Di Marzio: "Dwuletnie wypożyczenie (darmowe) oraz obowiązkowy wykup latem 2023 roku".
To warunki transferu Manu Locatellego. Masterclass. [JuvePoland]
We Włoszech widzę jak w Niemczech wszyscy robią dobrze najlepszej drużynie ligii
0
@Kamiloza91 czy tak mizerny to nie wiem, ale żeby walczyć o ligę mistrzów wymaga z 2/3 wzmocnień. Natomiast już teraz maja również całkiem ciekawa młodzież, Topowego bramkarza, świetna obronę, nadal świetna pomoc choć ta formacja niedługo będzie potrzebowała odświeżenia, ale myśle ze jakiś jeden transfer np takiego goretzki powinien załatwić sprawę no i Atak trochę stary, ale uważam ze po powrocie bale lepszy niż w poprzednim sezonie o ile zagra chociaż na 60-70% swoich możliwości, a przy transferze mbappe również ta formacja będzie świetna.
@kamilop przejściowy może nie i jak wszystkich COVID tez ich dotknął, ale w porównaniu do nas to ich jedyny problem. Nowy stadion w budowie, a transfery na pewno za niedługo nadejdą przy ich świetnym zarządzaniu na pewno sobie na nie mogą pozwolić, a kibicie jeszcze podziękują Florentino
2
@AntekGriezmann Ci „starcy” ostatnio regularnie nas ogrywają
15
@Gaucho ostatnio było tak cicho, że prawie o nim zapomniałem
1
@BarcaInfo chwile to może zająć, ale obyśmy się wydostali z tego bagna. To ważniejsze niż jakiekolwiek trofea.
0
@Huberc1kk ja obstawiam na fortunie, już ledwo pamiętam, ale od Tomka Ćwiąkały oraz piłkarzyków były jakieś bonusy i chyba pierwszy zakład bez ryzyka straty czy coś takiego
0
Aj sami sobie zrobiliśmy nerwówkę na koniec
1
@Kapitan hawk nie przesadzaj. Uspokoiła trochę tempo, każdy mecz ma swoje fazy i nie ma takiej drużyny na świecie, która by na pełnej intensywności przez 90 minut napierała.
O akurat gol xd
0
Jedno trzeba Depayowi przyznać styl gry ma bardzo przyjemny dla oka
0
Kunowi chyba przeszedł foch bo na relacji już banan na twarzy:-D
0
@amanter piękne przywitanie, strasznie szkoda ze tak się to wszystko potoczyło, ale niech przynajmniej traktują nasze dziecko tak jak na to zasługuje :-D
2
@michal1899 Umtiti dostał nowy kontrakt w momencie kiedy był najlepszym obrońca w zespole i było ryzyko jego odejścia do innego zespołu z powodu stosunkowo niskiej klauzuli( chyba 60mln)+kontakt jest taki długi ze względu na jego wiek w momencie przedłużenia, a to że złapie kontuzje i tak poleci jego kariera w dół to nawet wróżbita Maciej nie mógł przewidzieć