1

@formentera2017 gdyby Puig był tak dobry i ambitny oraz faktycznie Koeman był jego jedynym problemem to już dawno udałby się na wypożyczenie żeby pokazać swoją wartość, choć tutaj tez nie słychać żeby inne zespoły regularnie dopytywały o jego sytuacje już nie wspominając, że nawet za Moribe z rocznym kontraktem i tylko 500 minutami w La liga Lipsk był gotowy zapłacić Ok 20mln(A Lipsk kupuje głównie młode talenty i rzadko rzuca takie kwoty), gdzie wątpię, że za Puiga ktoś by dał polowe tej kwoty.

0

@pienaar mimo jego wad, które się zaczęły z czasem obnażać prawda jest taka, że nawet nie ma za bardzo kto grać w tej chwili za niego. Mam nadzieje, że zagramy w 3-5-2 bo przy aktualnej linii ataku, której większość jest na L4 i charakterystyce gry Bayernu dobrze będzie zagęścić trochę środek.

0

@AlwaysBlaugrana choćby problemami zdrowotnymi, które ma od poprzedniego sezonu, a co do Koemana po wypowiedziach naszych młodych zawodników jak Minguezy widać, że u nie niego liczy się ciągłość ciężkej pracy. Araujo natomiast na 90% nie gra przez te drobne problemy zdrowotne, które się za nim ciągnęły w zeszłym sezonie i przez Copa America tak naprawdę nie miał czasu ich w pełni zaleczyć.

3

Hahah, ale celebracja mega :-D

0

Ulala, ale błąd

0

@Nefir tak, szanse na pewno dostanie i w to nie wątpię choć nawet w Rapidzie wprowadzali młodego stopniowo i nie grał w każdym meczu od deski do deski bo każdy młody zawodnik jest inny, ma inny charakter, jest na innym etapie dojrzewania i taki Pedri czy Fati, którzy z miejsca się przebili to bardziej wyjątek niż reguła. Wracając do składu naszym problemem jest to, że taka sytuacja z kontuzjami będzie jeszcze przez co najmniej miesiąc zanim wróci Fati, który tez będzie potrzebował czasu na dojście do siebie. Zostajemy z De Jongiem, Depayem, Demirem i opcjonalnie tym Coutinho mimo, że nie jest to nominalny skrzydłowy. Rotacji praktycznie brak, a nie daj boże ktoś jeszcze złapie kontuzje. Dlatego uważam, że właśnie to 3-5-2 z De Jongiem i Depayem będzie na ten moment najlepszym rozwiązaniem na trudnych rywali i w zależności od przebiegu meczu czy na jakis słabszych rywali grać tym 4-3-3 i stopniowo dawać co raz więcej szans Demirowi.

0

@Nefir collado nawet nie jest zarejestrowany do gry, a Demira nie bez powodu wprowadzają ostroznie nie mówiąc o tym, że nie jest tez nominalnym szybkim skrzydłowym jak Fati, Dembele czy nawet może być Braithwaite

0

i kto teraz będzie grać w tym ataku? Dest na skrzydle? Bo do 4-3-3 jeśli w tym systemie mamy zamiar głównie grać to narazie brakuje nam skrzydłowych nie mówiąc o tym, że nawet zmian do ataku nie mamy

8

@cat_r37 i bardzo dobrze. Jak się dobrze zaprezentuje w tym sezonie to łatwiej go będzie sprzedać/wypożyczyć w przyszłym roku, wiec pozostaje trzymać kciuki za niego.

1

Zaczyna mi być naprawdę szkoda Wojtka. Fatalna forma na początku tego sezonu, a z każdym kolejnym błędem widać jak pewność siebie leci na łeb na szyje :-(

1

Tak, tylko ciężko powiedzieć narazie jaka rola by mu odpowiadała oraz jaka my moglibyśmy mu zaproponować tym bardziej, że narazie pion sportowy wydaje się kompletny. Oczywiście o ile znajda miejsce to witamy z otwartymi ramionami.

0

@Encore najważniejszy z tych rekordów indywidualnych, który na niego czeka to rekord goli w lidze mistrzów

5

@Messibestplayerintheworld 40M to chyba musiałby Laporta jeździć po świecie i wygrywać wszystkie edycje milionerów :-DDD science fiction xD

0

@kubaa2002 bo za równo alba jak i dest maja jakieś drobne urazy i raczej się nie wyrobią na Bayern, a pierwsza kolejka ligi mistrzów z bayernem to jest chyba najgorsza możliwa opcja na debiut Balde dla którego to byłby pierwszy oficjalny mecz w seniorskiej piłce. Jak się spali na starcie to klubowy psycholog będzie miał wiele pracy w najbliższym czasie. Z braku innych opcji ten Roberto na lewej będzie najbardziej logiczna opcja.

0

@kuz blade na pewno nie powinien debiutować z Bayernem. To nie jest dobry mecz na wprowadzenie młodego do dorosłego futbolu. Zobaczymy 3-5-2 albo 4-3-3 i na prawej mingueza, a na lewej roberto.

1

@korolocik najlepiej niech się po młodym bawarski walec przejdzie na dobry początek seniorskiej kariery. Brzmi jak plan xD
Kibice go zjedzą, ale przynajmniej od ogłoszenia składów do pierwszej straconej bramki będą zadowoleni zanim zezłomuja mlodego w komentarzach :-D

2

@JarekS fakt obiecujący ma narazie powrót do trenerki po tak długiej przerwie i oby jego przygoda z reprezentacja była tak udana jak poprzednia.

11

Odpowiedni trener na aktualne czasy, gdzie rozwój drużyny i poszczególnych zawodników, a nie wynik sportowy jest najwyższym priorytetem. Żaden trener z topu w najbliższych latach tutaj nie przyjdzie i szczerze mówiąc nawet nie ma sensu aktualnie takiemu płacić dużych pieniędzy gdzie nawet nie mamy środków żeby kupić mu zawodników jakich potrzebuje. Ronald jako „nasz” człowiek rozumie delikatna sytuacje klubu i pracuje sumiennie z tym co ma, do tego świetnie wprowadza młodzież co zaprocentuje w przyszłości. Jeśli nie wydarzy się jakaś katastrofa to jestem jak najbardziej za przedłużeniem tej współpracy.
Oczywiście wszystko na chłodno do oceny pod koniec sezonu :-D

1

Ah shit, here we go again :-D

1

@amanter nie podoba mi się tylko ten drugi postulat o ile to rzetelne źródło

1

@JarekS obyś miał racje co do Umtitiego bo w formie będzie jak brakujący transfer do linii obrony :-D

0

@Emhyr Wilshere to może jest zaskoczenie z perspektywy lat, ale falcao jest już dosyć wiekowy jednak, a kariery nie miał takiej złej choć wielka szkoda tej kontuzji przed mistrzostwami w Brazylii bo w tamtym okresie to był mega kocur, Top 5 napastników na świecie jak nie top 3 nawet.

9

Znając życie zagra kilka słabszych meczy po tak długiej przerwie i La rambla już stwierdzi ze się skończył definitywnie xD

1

@JarekS dzięki za odpowiedź! Zawsze super się czyta różne ciekawostki na temat twojej pracy, zawodników, trenerów i ogólnie funkcjonowania tak dużych europejskich klubów „od kuchni” :-D

1

@JarekS z ciekawości muszę zapytać jak długo pracujesz w Rennes i czy miałeś może kontakt z naszym Dembele czy zacząłeś tam prace już po jego odejściu? Jeśli tak może masz też jakieś anegdotki na jego temat :-D

0

@MarcelNJ11 problem z nim taki, że leń się za bardzo nie rozwijał i kibice Juventusu również nie są z niego jak do tej pory zbyt zadowoleni. Pomijam tu całkiem aspekt sensu tej wymiany, której jednynym celem było zaksięgowanie większych dochodów żeby bilans był dodatni to Arthur i tak był do odstrzelenia.

0

@PatrykBarca coś w tym jest jednak tej Zidane by idealnie pasował teraz

3

Andrew jaki naładowany energia haha

0

@Ajan123 z tym zdobywaniem świata młodzieżą bym nie szarżował, bo połowa naszych młodych jeszcze sezon temu grała na poziomie 3 ligi lub przychodzi z ligi austriackiej jak Demir i też trzeba ich wprowadzać stopniowo z głowa żeby się nie spalili na starcie. Młodzi zawodnicy tez maja to do siebie, że rozwijają się w różnym tempie, a nasi kibice jak widać nawet po tej stronie do zbyt wyrozumiałych nie należą i oczekują ze młodziaki 1:1 zastąpią bardziej doświadczonych zawodników. Kadrę odmłodziliśmy bo tak naprawdę nie mieliśmy wielkiego wyboru wiedząc, że nie stać nas za bardzo na pensje doświadczonych graczy z renomą, a poprawę naszej sytuacji finansowej również rozpatrywałbym w okresie trochę dłuższym niż tylko rok biorąc pod uwagę to Co się działo w ubiegłym miesiącu choć tutaj wiele nam powiedzą wyniki audytu, które będą już we wrześniu także stay tuned :-D

0

Szkoda, że wybory nie odbyły się w styczniu jak miały początkowo. Szybciej skończyłby się audyt i wchodzilibyśmy w okienko z dużo większa znajomością naszej sytuacji finansowej, a dokładniej w jak wielkim bagnie finansowym się znaleźliśmy. Wtedy łatwiej by nam i jak się okazało zarządowi było przewidzieć i zrozumieć pewne ruchy na rynku transferowym, a tak największa bomba w tym roku jeszcze na nas czeka w wrześniu kiedy ogłasza pełne wyniki audytu. W obecnej sytuacji i tym co sie działo w ostatnich dwóch dniach okienka ciężko mi jednoznacznie pozytywnie lub negatywnie ocenić to okienko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?