0

Pogbie jakby zawsze się tak chciało grać jak w reprezentacji to top 3 pomocników na świecie

1

@PiotrR od jakiegoś czasu tak, ale kiedyś Ronaldo tez dużo tych wolnych trafiał

0

Oj coś czuje dużo bramek padnie w meczu Holandia vs Macedonia

34

Byczku wróć do nas :-D

0

@Rust_Cohle wiadomo jest na to czas jak się będzie dobrze rozwijał to z roku na rok będzie widać progres, ale większość swoich liczb w ataku wykręcił w pierwszej połowie sezonu później już trochę przygasł prawdopobnie jak już mówiliśmy cały czas był zajechany już

0

Ładnie pokręcił Gnabry. Portugalia strasznie niepewnie w obronie

0

Komu kibicujecie w tym meczu? Niemcom czy Portugali?

0

@michaleu jakiś uraz chyba

2

Węgrzy świetnie walczą, ale maja trochę pecha. Pierwsza bramkę z Portugalia stracili po dwóch rykoszetach w jednej akcji, a teraz tez piłka w polu karnym wybita wprost pod nogi Griezza. Trochę mi ich szkoda po tym co pokazują będąc na papierze „chłopcem do bicia” w grupie śmierci.

1

Człowiek pierwszy raz od ponad dwóch lat postawił sobie zrobić kuponik na to euro, a tu już Anglicy grają na moja nerwice xD

0

@VenoM w pierwszej kolejności dla mnie pjanic i coutinho, a dopiero później można rozważyć Griezmanna który przynajmniej coś wnosi

2

@IbrahimAfellay dobrze mówi za Ronalda, reprezentacja Holandii chodziło jak dobrze naoliwiona maszyna, a teraz są dosyć niestabilni forma

6

Dla mnie ten kontrakt Depaya to sytuacja typu win-win. Jeśli się świetnie zaaklimatyzuje i za rok Koeman zostanie lub przyjdzie nowy trener który tez będzie na niego liczył to bez problemu przedłużymy kontrakt. Jeśli będzie grał słabo lub nowy trener nie będzie miał go w swoich planach ewentualnie będzie grał mało może powołać się na kontakt i po roku odejść gdzie z racji na niski kontakt może nawet minimalnie na nim zarobimy a na pewno nie stracimy, a jeśli odjedzie po dwóch latach jak kontrakt się skończy też nic złego się nie stanie bo bo przyszedł za darmo i zgodził się na relatywnie niski kontrakt.

1

Co makaroniarze grają to nie mam pytań:-D

1

@kuz szczerze powiem jakoś namiętnie włoskiej piłki nie śledzę, ale to co zrobił z reprezenatacja Mancini robi wrażenie i jeszcze jak dobrze się to ogląda. Zdecydowanie nie jest to klasyczny włoski defensywny futbol.

1

@HighestInTheRoom dokładnie jakby na siłe starali się mu umniejszyć zasługi, a niezaprzeczalnie jest jednym z najlepszych w historii tego sportu

0

Ładna akcja Rosjan

0

@Kacper1432 wisienka lub truskawka (jak kto woli:-D) na torcie! To są te detale

1

Didier mordo, ale w następnym meczu daj komarowi dłużej pograć dobra?

0

@Krzysztof_Katalończyk trochę jednak traci walorów kiedy musi grać na małej przestrzeni, pod tym względem np Neymar jest dużo lepszy, ale to nadal klasa światowa. Jest szybka noga :-D

0

Za ten okres 100 dni można mu chyba wystawić ocenę pozytywna, natomiast nie do końca rozumiem te zmiany na sile w sekcjach w których wydawało się, że wszystko funkcjonuje jak należy np sekcja piłki ręcznej.

0

Isak Joga Bonito :-D

0

@Kengo ogólnie werner super grajek, ale jako skrzydłowy nie napadzior

2

Niebywałe pedri zaledwie rok temu jeszcze mało znany kibicom nie interesującym się hiszpańskim futbolem, mial isc na wypożyczenie, a dziś jest piłkarzem pierwszego składu Barcelony i reprezentacji. Piękna sprawa.

1

@Vempers Dwa lata temu to jeszcze można było mieć nadzieje, że go podkładają do kupy. Teraz już nikt nie ma złudzeń, że to bardziej wrak niż piłkarz.

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Ratamahatta porównanie bez sensu zawodnicy o zupełnie różnej charakterystyce, mający inne atuty.
Griezmann w reprezentacji czy Atletico tez wyglądał świetnie.

1

Bardzo możliwe choć ciekawy jestem reprezentacji Portugalii która w eliminacjach imponowała forma oraz tradycyjnie Belgii ze swoim złotym pokoleniem

2

Trzeba przyznać, że głębie składu Anglicy maja imponująca

0

Umówmy gość ma 30 lat, wiec prawdopodobnie to jego ostatni duży kontrakt w karierze, a jak podają media oferta psg znacząco przewyższała tą która zaoferowała mu barca przy czym większość piłkarzy traktują piłkę jak normalna prace, a nie są wielkimi romantykami futbolu chcącymi grać tylko w klubach z wielka historia i tradycjami jak niektórzy by chcieli. W kwestii projektu tez bardzo się nie pomylił bo psg ma na ten moment drużynę bardziej kompletna z większymi szansami na sukces w lm oraz dysponuje znacznie większymi funduszami na ewentualne dalsze wzmocnienia. Jedyne co za nami przemawiało to trener, z którym mu się świetnie pracowało w reprezentacji i który miał na niego pomysł(prawdopodobnie). W skrócie jego decyzja to żadne zaskoczenie i jak tylko pojawiły się informacje o mocnym zainteresowaniu ze strony psg można się było spodziewać takiego obrotu wydarzeń.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?