- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 785 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 785 Culés
2
szkoda że bartomeu sprzedał tego suareza bo mógł go potrzymać przyszedł by laporta i zamiast sprzedać go za 2mln do klubu z którym możemy mieć problemy w lidze to by go sprzedał za np. 35 mln euro
1
@MRE XD
0
@MRE jeśli nie trollujesz to zejdź na ziemie bo nawet Laporta ani w żadnym innym klubie nie pracuje taki magik który opchnąłby jakimś jeleniom wiekowego Suareza z wysokim kontraktem i niepewnym zdrowiem za 35mln. Tym bardziej ze nikt nie jest głupi i wiedza ze mamy nóż na gardle.
0
@ViscaelBarca2007 już myślałem że nikt się nie nabierze na b8 ale się udało
0
@MRE to tez napisałem jak nie trollujesz. Lepiej dmuchać na zimne i wyjaśniać pewne sprawy co by takie podejście przypadkiem się nie mnożyło :-D
Niektórzy myślą ze Laporta to jakiś magik który sprzeda piłkarzy których nikt nie chce i jeszcze Haalanda z kapelusza wyciągnie xD
1
@ViscaelBarca2007 dlatego zrobiłem taki "eksperyment społeczny" bo laporta umie zarządzać barcą ale nie którzy myślą że kupi hallanda sprzeda śmieci i jeszcze pique wymieni za de ligta xD