Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prawy obrońca w Barcy to pozycja obłożona klątwą. Jak nie zapieprz żeby asekurować Messiego który był pasywny w obronie to teraz zapieprz żeby asekurować Dembele bo albo w sekundę pójdzie z akcją i znajdzie się pod bramką albo głupio straci piłkę.
1
@AmigoBlancos Nie wiem czy to jakikolwiek wyznacznik, gdy mówimy o zawodniku z kontraktem wartym tyle ile cała drużyna przeciwnika.
0
PSG oczywiście musiało mi spieprzyć predykcję, bo było na 3:0 i bym trafił gdyby Mbappe nie był taką parówą.
Mam ogromną nadzieję, że znowu odpadną w 1/8 kolejną wpadką wybujałego ego Mbappe i nałożenia presji jakiej nie będzie mógł znieść, żeby cała krytyka zlała mu się na głowę.
Może i jest piekielnie uzdolniony, ale na poziomie "ludzkim" to nie cierpie tego typa, PSG i tak mu rozbujało ego do niezdrowego poziomu a jeszcze to okienko transferowe gdzie same władze Francji go łechtały żeby został w kraju, sportowo życzę mu jak najboleśniejszych upadków, bo zgrywa szefa a ostatni raz gdy jego talent przydał się do czegoś więcej niż klepania ogórków we Francji to MŚ 2018.
Może to go otrzeźwi chociaż wątpię, skoro po Euro krytykował go nawet Zidane a on nawet tego do siebie nie przyjął i pogłębia swój zjad w odmęty samouwielbienia.
2
@macio_944 Zaraz się dowiesz, że przecież wygrywają i to się liczy. Szkoda, że jak Barcelona wygrywała za Valverde to i tak był do wywalenia bo bez stylu ;)
0
Dlaczego Ymbape nie dogrywał, no ciekawe. Zapewne to, że może strzelić hattricka a jest ultra egoistą nie ma nic do rzeczy ;)
1
Z taką grą Juventusu to nawet nie powinno być dyskusji, czy mają choć cień szansy wygrać z PSG a tematem powinno być czy dadzą radę załapać się na Ligę Europy.
Taki poziom indywidualnych błędów i niedokładności to nie jest poziom nawet fazy grupowej LM.
0
@Darkin Cyberpunk był robiony na tyle samo platform co RDR 2, nie ma żadnej różnicy. To było PS4, PS4 Pro, XBO, XBOX i PC. Żadna inna z czego wersje "pro" to było tylko więcej i mocniej, ale gry i tak były robione pod starsze wersje.
Konsole nie miały 10 lat, ale owszem są one ogranicznikiem. Tylko że to obowiązkiem producenta jest dostosować się do środowiska a nie odwrotnie. Robili gry na tamtą generację więc powinna być dostosowana do tamtej generacji.
Problem pojawił się w tym, że są po prostu partaczami na każdym polu. Gówniany zarząd który naciskał na szybie wydanie gry żeby zarobić kasę, management mieszający w projekcie włącznie z przerobieniem całego projektu na półmetku produkcji żeby wcisnąć Keanu przez co brakło im czasu aż po samą siłę roboczą która to była tak miernie opłacana, że po każdym projekcie co ambitniejsi po prostu uciekali i większość to poziom studenta który poszedł tam bo Wiedźmin fajny. Znam nawet jednego z ich wyższych pracowników na stanowisku lead QA jednego z działów, mój przyjaciel na studiach pisał mu programy na zaliczenie bo on nie ogarniał a miał nadzorować jakość prac programistycznych nad tak skomplikowanym projektem.
Dalej chodzi o to, że kolejny raz zrobili ludzi w chu*a, po prostu okłamali i nie ma usprawiedliwień i nie powinno być, bo jakakolwiek próba to po prostu upsrawiedliwianie, że korporacja r*cha graczy.
Wydali grę na starą generację, stan tragiczny ale w 90% spowodowany ich złą pracą a nie mocą konsol, pełno błędów, niedociągnięć, cięć i innego syfu. 2 lata w bardzo wolnym tempie łatali grę, obiecali DLC aż w końcu się wypieli i stwierdzili, że nie będzie już ani jednego ani drugiego a ludzie zapłacili.
0
@damian.09 Co to znaczy, że nie powinna wychodzić na poprzednią generację? Czy wy rozumiecie, że ta gra zaczęła powstawać, jak jeszcze nie istniały plany nowej generacji a na rynek dopiero wchodziły wersje "pro" starej generacji?
Ta gra ani przez minutę nie powstawała na nową generację, jak zapowiedziano datę premiery to samo Sony i Microsoft nie wiedzieli kiedy wydadzą nową generację.
Sprzedaż ich gier na konsolach to niemal połowa ich przychodu i pewnie ponad połowa dochodu, jakby mieli jej nie robić na starą generację, to nie zrobiliby jej nigdy co już powiedzieli przy okazji Wiedźmina 3, gdzie też były mądrale uważające, że powinien powstać tylko na PC i byli gaszeni przez sam CDPR, że gdyby nie konsole to by nigdy nie powstał.
1
@Dosq Lubisz jak ci się pluje do ryja? Bo właśnie to zrobiono milionom graczy, niemal połowa sprzedanych kopii została sprzedana na ten jak to nazywasz "gruz".
Tylko ciekawe, bo na tym gruzie do dziś działa wiele gier, nawet dużo bardziej zaawanwosany technologicznie RDR 2 a ludzie jak debile łykają, że Cyberpunk nie może działać.
1
@Patryczek1426 Kto jej nie zwrócił 2 lata temu już tego nie zrobi a informacja o tym, że nie dostaną obiecanego DLC wyszła dopiero dzisiaj.
1
Właśnie zapowiedziano nowy patch do Cyberpunka przy okazji pokazując teaser obiecanego na zeszły rok DLC oraz przyszłość marki.
Otóż przyszłością marki i tego DLC jest to, że NIE WYJDZIE NA KONSOLE STAREJ GENERACJI XD
A jeszcze w necie jest pełno ludzi, którzy biją brawo, że dobrze że porzucają te stare konsole które utrudniają rozwój gry.
To jest naplucie w ryj klientom, jeżeli ktoś czekał na DLC a nie kupił sobie jeszcze PS5 czy Xboxa to zapraszam do sklepu biedaki, bo nam się nie chce męczyć nad tym gównem.
Cała saga z Cyberpunkiem to na każdym kroku kompromitacja i plucie ludziom w ryj a ludzie jeszcze się z tego cieszą i co gorsza popierają.
Przypomnę, że w grudniu 2020 sprzedawano tą grę po 250 złotych, tuż przed premierą chwalono, że działa dobrze po czym się okazało że nie działa w ogóle, następnie kazano czekać pół roku zanim stanie się jakkolwiek grywalna. Do gry w tak fatalnym stanie wydano przez 2 lata 5 na krzyż aktualizacji a następnie porzucono jej rozwój, więcej aktualizacji nie będzie, nie będzie DLC, obiecanego multiplayera to nikt nie zobaczy bo się wycofali.
1
@macio_944 Wiadomo, że Rockstar to inna liga, chodzi o to, że ludzie klaszczą jajami a CDPR w każdym możliwym momencie jeszcze bardziej pluje im w ryj.
Ich polityka wygląda tak, żeby nigdy się do niczego nie przyznawać. Widzisz dziurawą fabułę, jakiś z dupy filmik który niczego nie wyjaśnia a który powoduje, że potem nie wiesz o co chodzi i nie masz pojęcia co wykreowana przez ciebie postać robiła przez kilka miesięcy? Nie powiedzą, że nie starczyło czasu, powiedzą że tak miało być.
Ich silnik to syf z którego się rakiem wycofali? Nie powiedzą, że projekt ich przerósł technicznie tylko będą ci wmawiać, że konsole słabe, gdy na rynku są gry które technologicznie pod każdym względem biją na łeb Cyberpunka i działają bez problemu.
Jakbym kupił ten syf na PS4 a teraz usłyszał, że jestem frajerem któremu się nie należy dostać to co obiecali zanim ktokolwiek o nowej generacji usłyszał, to bym czuł się opluty totalnie.
0
@Lionel_Messi10 Kolego, nie żartujmy sobie. Kozak robota? Dymanie klienta bez mydła. Gra wyszła w tak fatalnym stanie, takiego syfu trudno szukać w jakimkolwiek innym tytule na premierę a oni przez 2 lata wydali 5 aktualizacji i dalej nie ogarnęli masy problemów. Ta gra ma 2 lata i poza tym, że zaliczyła najgorszą premierę dekady to jej naprawa jest jeszcze większym rozczarowaniem.
0
@macio_944 Jak zwalić winę żałosnej poczwary zwanej silnikiem Red Engine na garb konsol, które były jedynymi platformami na jakie ta gra powstawała xD Nic się nie dało, policja która działa gorzej niż ta z GTA 3 które ma 20 lat to wina za słabego PS4, strzelać z samochodów też się nie dało bo słabe konsole, nic się nie dało bo słabe konsole.
Dobrze, że Rockstar o tym nie wiedział tworząc GTA IV oraz V na Xboxa 360 czy RDR 2 na Xboxa One.
1
@VeB 1899 Nie ma już nc+, teraz wszystko jest na canalplus.com
0
@SeWo77 Nie musi i nie musiało pójść. Już od Belgii Verstappen nie musi wygrywać żadnego wyścigu, teraz już nawet na podium nie musi dojeżdżać.
0
@mekston Sainzowi, mówię o Leclercu.
0
Po GP Holandii Verstappen może dojechać wszystkie pozostałe wyścigi i sprint na P4 a i tak zdobędzie mistrzostwo.
Jeżeli warunek będzie spełniony, to Leclerc może wygrać każdy pozostały wyścig, zgarniając w każdym punkt za najszybsze okrążenie oraz wygrać sprint w Brazylii a i tak nie ma szansy na tytuł, przegrywając 1 punktem.
0
@msmsms Były poważne błędy, ale przynajmniej nie cyrkowe. Start na zużytych softach gdy Max startował na nowych to duży błąd, do tego powinien zostać ściągnięty dużo wcześniej zanim całkowicie stracił tempo. Później zbyt pochopna decyzja ze zmianą opon jak Tsunoda miał awarię, powinni wyczekać jak Red Bull aż się rozstrzygnie co się z nim dzieje.
1
@Encore Prawdę mówiąc, to chyba jedynym powodem, dla którego reszta drużyn z ligi nie protestuje przeciwko PSG to to, że z tymi nazwiskami ich mecze są jakkolwiek oglądane i mają hajs z praw audio-wideo, bo tyle ile spotkań obejrzałem PSG, to tak jakby zaprosić profesjonalną drużynę na mecz towarzyski z uczniami szkoły specjalnej.
Plusem tylko to, że PSG tak na prawdę może grać cały sezon i nigdy nie wiedzieć w jakim miejscu jest ich drużyna, bo kopią się z totalnymi ogórami przy których nawet Segunda czy Chamipionship to potężne marki. Co sezon PSG najwyżej klasy statystyki a potem wyjazd na LM i jak dzieci we mgle 3/5 ostatnich sezonów nawet z 1/8 nie wyszli.
27
W sumie to piękny jest Lewandowski. Naprawdę się bałem, że będzie tylko dobijaczem bez wystarczającej techniki, żeby bawić się w naszą piłkę a on co chwila robi bardziej techniczne rzeczy niż spora część tego co u nas grało przez ostatnie lata. Zagrań piętką przez te 4 kolejki to widziałem więcej niż przez pół zeszłego sezonu.
0
@Barcanajlepszyteam Ale nie ma żadnego znaczenia na jakie statystyki się patrzy. Jak się patrzy na statystyki to Iniesta był przeciętnym graczem. Liczy się fakt, że coś zrobił a to, że mu tego do książki nie zapiszą jest nieważne.
1
@Faun Nie moja wina, że Liverpool dręczy mnie od tylu lat.
2
Jak widzę Dembele marnującego idealną sytuację to przed oczami mam, że rywal przyjdzie i zrobi remontade a przegramy o tą brakującą bramkę.
0
@LukaszFan Co? Pretensja że strzelał, czy pretensja że z metra walnął 5 metrów od bramki? I tak nie mógł podać bo Lewy był na spalonym.
0
@Barcanajlepszyteam Nie wiem, tylko co to za różnica czy ktoś to zaliczy czy nie zaliczy do statystyk?
2
Dziennikarze: Lewy nigdy nie strzelił Sevilli
Lewy: w 30 minut zalicza asystę i bramkę.
0
I patrzcie, 50 milionów za Laporty watre więcej niż większość transferów Bartka. A nawet więcej, transfer Barto zaczął się spłacać dopiero za Laporty.
0
@Xxxbarca4ever Nie rzucił. Była druga na boisku.
0
@kuz Kopnął drugą piłkę na boisku tylko zrobił to tak pokracznie, że poleciała kilka metrów boiskiem zanim wypadła za linię, ale robił to w biegu za akcją.