Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Medium Ja się na poważnie pytam czy oni od początku sezonu tak grają.
0
@Medium Ale fart z czym? Mówię o tym, że Atletico biega jak ociężałe, Real do nich doskakuje w kilka kroków.
1
@DziwnyKibicFCB Canal+ Sport
0
Pierwszy mecz Atletico w tym sezonie oglądam i Jezus Maria to Real jest taki szybki czy to Atletico takie wolne? Bo wyglądają jakby na spowolnieniu 0,75 się ruszali.
1
@tbas Bo psuł choć nie specjalnie, drużyna była w nieładzie a przy jego geniuszu po prostu był najwyższą figurą w talii, cała gra szła na niego jak i cała odpowiedzialność bo tak łatwiej.
To zbierało swoje żniwo w postaci słabej gry całego składu, ale skoro dostaliśmy detoks od niego, ekipa musiała wziąć grę na siebie, pojawiły się mocne nazwiska jak Lewandowski czy Dembele który nigdy nie był ukorzony w stronę Messiego, to taki powrót mógłby jak najbardziej wyjść.
Wystarczy spojrzeć na Argentynę, która odcięła pępowinę i Messi przestał tam być bogiem a stał się zawodnikiem co poskutkowało tym, że cała ekipa jak i sam Messi zaczęli grać świetnie, czemu w Barcelonie miałoby nie wyjść?
1
@NoziX1 A no tak, bo Fati to nie zmarnował roku w szpitalu, to nie ma wpływu... A Pedri gra trzeci sezon w pierwszym składzie i cały czas staje się lepszy, w jego wieku Iniesta grzał jeszcze ławę i to w bardzo źle grającej Barcelonie więc mocnej konkurencji nie miał a do pierwszego składu wszedł mając 20 lat a nie 17.
Ale byłem na 90% pewny, że przyjdą ludzie którzy będą mówić to co ty mówisz, jakbyście żyli 30 lat temu, to byście byli tymi, co uważają że nigdy nie będzie już lepszego piłkarza niż Maradona.
5
Zgłaszam wniosek do zarządu FC Barcelony, aby siłą zmusić Araujo do przefarbowania włosów. Nie mogę się przyzwyczaić przez co go nie rozpoznaje na boisku.
0
@Pressinho Nawet się nie zastanawiam, na tym portalu bardzo wiele osób pisze takie rzeczy na poważnie.
9
Nie jest żadnym umniejszaniem i przesadą jeżeli się stwierdzi, że Pedri jeżeli nie dotknie go żadna katastrofa to będzie piłkarz który przyćmi legendę Iniesty.
To co on robi z piłką, jakie ma opanowanie, przegląd pola, wizję i wyczucie mając raptem 19 lat, to jest najczystsze złoto i jedynym powodem dla którego nie jest na okładkach na całym świecie jak jakieś Mbappe z psychiką 10-latka czy Haaland to to, że nie jest napastnikiem.
0
@Pressinho Bardzo dobra opcja, po co go męczyć w meczu z jakimiś kiepami co grają na czas przegrywając i narażać na kontuzje?
0
@kuz Lepiej wrócić do domu i powiedzieć, że Barcelona strzeliła ci 3 gole niż 8.
2
@Gwyn Przeciętniacy grają na czas, żeby wygrać mecz. Słabiacy grają na czas, żeby utrzymać remis. A kiepy grają na czas, żeby nie stracić więcej bramek.
10
Miód na oczy patrzeć jak na notatniku się zwijają z bólu, że Kessy nie dostał czerwonej kartki. Mogą poczuć smak jak cały świat musiał oglądać Casemiro.
0
Lewandowski to nasze złoty łom na autobusy, brameczka nawet jak fartowna to wynikiem wyśmienitego wyczucia czasu i przewidywania, a jak padnie pierwsza to autobus jedzie do zajezdni.
Szkoda tylko tego meczu z Rayo, że nie byli wtedy jeszcze odpowiednio zgrani.
1
Czyściutko i z dużym zapasem. Kąt kamery robi swoje.
1
@AmigoBlancos Sprzedać póki coś warty.
0
@Janiama A ja nie. Gdyby to były mecz o stawkę eliminacji a nie puchar łysiejącego słoweńca na który każdy leje to i można by to oglądać, ale masz rozgrywki w których wszyscy dają z siebie całe 40%.
0
@koziar A mnie się widzi, że to nie był byle palant tylko gość z obsługi pracujący tam za darmo i mam wrażenie, że już po gwizdku.
3
@domin682 On był "aktywny" a nie aktywny. Jego aktywność polegała na jak najczęstszym wychodzeniu na mównicę i gadaniu bzdur za które był wywalany z sali. Natomiast praca poselska ograniczała się do minimum, wziął udział tylko w 68% głosowań, pominął przeszło ponad 2000 głosowań w 3 lata kadencji.
0
@Khajio Overall właśnie nie jest zupełnie inny bo to jest zimna kalkulacja, tylko problemem jest to, jak EA sobie modeluje statystyki, żeby wyszło tak jak chcą, dlatego też nie zgadzam się z tym, że Vinicius powinien mieć 86 bo poza dobrym sezonem to jemu brakuj jeszcze bardzo dużo do uznania go za piłkarza kompletnego, a over 86 to bardzo dużo, mając na uwadze że największe gwiazdy mają 91.
1
@Medium Uwielbiam żenujący poziom dyskusji na La Rambli i emocjonalne reagowanie na każdą informację z którą się nie zgadzasz.
Popatrz sobie z jakich statystyk się wylicza ocenę w Fifie, zastanów się nad głupotami które wypisujesz i może oświeci cię, że to tak nie działa.
Nie jest obrońcą więc nie musi mieć statystyk do obrony, bo oczywiście wysoki pressing to zakłada się bramkarzem a nie napastnikami.
Jak nastrzelał bramek to pewnie świetny strzelec, bo przecież dobijanie sytuacji sam na sam które wykreował bo ma świetną prędkość i drybling, co nie oznacza że potrafiłby wycelować wolejem w okienko. Chyba, że chcesz przekonywać ludzi, że typ co 1,5 roku temu nie potrafił trafić do pustej bramki nagle opanował technikę strzelecką do poziomu Ronaldo czy Lewandowskiego.
1
@Khajio Oczywiście, że ocena też. To nie jest wartość wzięta z dupy tylko wypadkowa wszystkich statystyk.
Masz nawet w internecie kalkulatory które ci obliczą overalla na daną pozycję z konkretnych statystyk.
1
@Medium Mnie się wydawało, że statystyki w Fifie są oparte o konkretny zestaw umiejętności piłkarza a nie to jakie nagrody podostawał.
Vinicius słabo się ustawia, słabo broni, bramek nabił ale umiejętności strzeleckich nie ma na zbyt wysokim poziomie, wybitny w podawaniu piłki nie jest to co, może mu 91 dać za to że szybko biega i ma dobrą technikę?
2
@Objectivo Szukaliby dalej. To nie jest tak, że tylko 86 osób na świecie może dziedziczyć ten tron, linia sukcesji jest znacznie dłuższa, następcy następców, inne dynastie itd.
2
@Objectivo Masz po prostu linię dziedziczenia i idzie do momentu w którym ktoś żyje.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Linia_sukcesji_do_brytyjskiego_tronu
0
@RomanHoffer Zasada jest tu dość prosta, dziedziczy pierworodny. Czyli dla Elżbiety to Karol, dla Karola William, dla Williama bodajże Jerzy.
0
@El dominatore To jest Barcelona a nie jakiś Getafe, czemu miałbym się cieszyć, że przegraliśmy po dobrym meczu? Po dobrym meczu powinniśmy wygrać, dlatego to jest bardziej bolesne, gdy grasz lepiej od rywala i przegrywasz.
Jak gramy źle to zasługujemy na porażkę, można się irytować że klub idzie w złą stronę, ale przegrana po złym meczu nie boli bo człowiek wie za co zapłacił.
1
@Survier To jest jakaś klątwa Barcelońska. Lewy bywał nieskuteczny, ale trudno sobie wyobrazić sytuację w której ma trzy setki i żadnej bramki.
Po prostu dziś Jowisz z Marsem są w koniunkcji to Barca nie strzeli i ch*j co by się nie wydarzyło, nawet jakby był karny na pustą bramkę.
0
@Messibestplayerintheworld A mnie właśnie ta boli zdecydowanie bardziej. Po Liverpoolu znieczuliłem się na nasze porażki i jeżeli graliśmy tak, że nie zasługiwaliśmy na nic to przyjmowałem porażkę jedynie z posmakiem rozczarowania.
Wczorajsza przegrana była jednak czymś innym, gorzka i obrzydliwa bo z gry to my zasługiwaliśmy na wygraną a nie Bayern, który nie miał tylu klarownych sytuacji i nie wyglądał na silniejszy zespół.
0
8-2 nie smakowało tak źle jak ten 2-0 dzisiaj. Niby większa stawka, niby wynik kompromitujący ale człowiek niczego się nie spodziewał a i gra nie zasługiwała na nic więcej.
A dziś sam Lewy miał czyste okazje na 3 bramki, Pedri przynajmniej jedna.
Takich porażek nie lubię.