Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Alba za Dembele, nie wiem czy wzmocnienie czy osłabienie.
5
I o tym właśnie mowa cały czas a propos Fatiego, to są rzeczy których nie stracisz od kontuzji. Zmysł, pomysłowość, odwaga i intuicja, to sprawia że Fati jest niezwykłym piłkarzem a nie jakieś trikasy fikołasy czy szybki bieg.
0
@KaJoFCB Ostatnimi czasy to bardziej można powiedzieć, że nie potrafimy grać z drużynami które grają w jakikolwiek sposób... Ani wymiana na ciosy nie idzie, ani rozbijanie autobusu, nie wiem jaki styl musi mieć rywal, żeby nam szło.
0
5 minut posiadaliśmy piłkę i nawet próby strzału na bramkę nie było. Jak my chcemy taką grą cokolwiek osiągnąć?
3
Nie ma opcji, żeby to była bramka. Przecież 4 zawodników na spalonym przeszkadzało bramkarzowi a jeden nawet próbował uderzyć piłkę.
0
@PatrykBarca To, że nie wiedział gdzie podaje to twoje domniemania, to że piłka przelobowała MATSa po rykoszecie od Garcii to fakt.
3
Cały czas się zastanawiam, co myślą nasi piłkarze gdy próbujemy rozgrywać.
My mamy piłkę a cały zespół stoi i się patrzy jak tam jakiś De Jong sobie z nią biega i się rozgląda. Najlepsze jest to, że broniąca drużyna też się nie rusza bo nie musi, nasz rozgrywający sam do nich przyjdzie bo nie ma innej opcji gry.
3
Śmiesznie będzie oglądać analizy specjalistów którzy będą się silić, żeby wytłumaczyć co my gramy. Będą to jedyni ludzie na ziemi którzy wiedzą co my gramy, bo sam Xavi widać, że nie ma pojęcia.
2
@Comfortable_ Po co grać dłużej jak jest 7-1?
1
Najgłupsze ruchy jakie mogliśmy zrobić, to pozbyć się Alvesa, próbować wypchnąć Desta nie dając mu grać a na prawej stronie męczyć się z Araujo. Na cholerę to... Dzięki temu gramy gówno na boku ale za to środek obrony też gra gówno.
0
@MesQueUnClub96 Zobaczyć z daleka przejechanie po stopie które słabo widać nawet na powtórkach to nie jest jakiś błąd. Za to stopuje faule bez piłki i nie nabiera się na symulki które mogłyby być kartkami.
0
@Malkey95 Krychowiak, tylko nie 7 a 8 lat temu. 7 lat temu strzelił w PK ale w LL nie.
0
@MesQueUnClub96 To co takiego zrobił
0
Zaskakujące dobre 20 minut sędziego.
0
Tego brakowało. Szybka akcja, bez zatrzymania. Podanie do napastnika który potrafi się ustawić i pomyśleć a następnie szybko wyrwać się od obrońcy.
1
@BulaKG Potencjał? To nie jest platforma którą ktoś wczoraj założył tylko media działające od 15 lat. Gówniana jakość która była przestarzała już 5 lat temu, cena z kosmosu a zacinania się doczekasz, tylko będzie jakiś dużo i ważny mecz.
0
@Barca1922 No akurat jeżeli o mecz z Rayo chodzi, to zagrał źle. Duża niedokładność i złe decyzje, najwidoczniej presja wyniku się włączyła, ale zgodzić się nie można że to jakieś "zgniłe jabłko" bo presezon pokazał, że potencjał ma.
0
@Archolos Z chęcią zobaczę jego statystyki, masz jakieś?
@Conradxc A nie no, Modrić młodzieniaszek, piłkarz 37 lat to jak nowy... On mógłby być twoim ojcem, ale nie można go nazwać starym dziadem.
3
@T84 Nie gadaj głupot... My dopiero zaczęliśmy odbudowywać drużynę po potężnym kryzysie a dalej jesteśmy wicemistrzem, Real nie miał nawet ułamka problemów jak my a pcha się w kolejne, bo podstawą ich zespołu są zawodnicy 30+ a bez Benzemy ledwo sobie radzą w grze.
0
Tego Tchouaméniego kojarzę w tym meczu z tej przebitki i kilku wykreowanych sytuacji dla Celty, ale komentatorzy z takim podjaraniem o nim gadają, że patrze tylko na niego. I chłop chwilę po tym jak się zgubił na boisku i nie wiedział gdzie się ustawić dostał piłkę i podał ją w poprzek, słabo i niecelnie, na szczęście dla niego bez konsekwencji bo nikogo w pobliżu nie było. W tym czasie komentatorzy znowu się mastrubują, jaki to on skoncentrowany jest a dwie sekundy później znowu się zgubił i nie wiedział co z piłką zrobić i się komentator zmieszał... W ogóle nie stronniczy komentarz.
Już pominę, że on tak paralitycznie i wolno biega jakbym widział Yerry Mina
3
O jezu, ci komentatorzy to jest dno dna. Już Casemiro zamienili jakimś Czupaczupsem bo chłop raz zablokował piłkę i ledwo biegnąć dał radę podać do kompletnie odsłoniętego Viniciusa xD
0
@Recha_0684 Zależy o co pytasz.
0
@Osyryes Problem w tym, że gra Barcelony też nie jest przyjemna dla oka a dla fanów Barcy do tego jest irytująca, gdy przez 90 minut widzisz klepanie i szukanie luki która może się nigdy nie pojawić. City gra podobnie ale zupełnie inaczej i wymuszają na rywalu jak ma grać swoją grą. My tego nie robimy i cały czas próbujemy tego samego.
Najlepszym podsumowaniem naszego problemu jest to, że byliśmy jedną z najlepszych ekip pod względem bramek z dośrodkowań, przebiliśmy nawet Real. Wiesz czemu to było skuteczne? Bo rywal się nie spodziewał, że tak będziemy grać.
@22_LR Stary dziad Modrić.
8
Większość tych bramek Realu pokazuje, jakim gównem jest to tak zwane nasze "DNA".
Jak my gramy, to obrona idealnie pracuje, każdy zna swoje miejsce, nie ma wolnych przestrzeni. Przyjeżdża Real i nagle sobie jakiś stary dziad dostanie piłkę, ułoży, kopnie i trafi piękną bramkę zza pola karnego a obrona wygląda jak z orlika...
Bo Real daje pograć piłką przeciwnikowi, męczy go bieganiem i wymusza błędy przy przechodzeniu z ofensywy do defensywy.
A my bierzemy tą piłkę, trener przeciwnika wie co będzie grane zanim w ogóle ogłosili kalendarz rozgrywek, wszyscy są ustawieni prawidłowo i tylko robią po kilka kroków nie męcząc się i trzymając przez 90 minut zwarte szyki.
A potem tracimy punkty, bo to jakiś ogórkowy rywal wyciągnął całą naszą drużynę na swoją połowę i jedną lagą jest pod naszą bramką...
Albo zmienimy styl grania albo będziemy się do końca świata męczyć z autobusami w każdym meczu, bo jedyną opcją żeby się nie męczyć i nie zmieniać stylu, to liczyć na złotą generację piłkarzy jak za Guardioli.
2
@Emhyr Militao nie dostał kartki, zapewne za to, że nie obronił strzału ręką
2
Komentatorzy coś gadają o nagrodzie złotego chłopca dla Camavingi? Chyba tylko za fakt bycia w Realu
0
@Tridente2015 Złapanie w pas napastnika i rzucenie nim o ziemię jest takim samym "karniątkiem" jak nabicie piłki z metra, gdzie w obronie masz zapis "łagodzący" poprzez nabicie z bliskiej odległości. Dla mnie ewidentny karny w jednej i drugiej sytuacji, tylko piszę o tym jak durne jest sędziowanie w tej gówno lidze.
0
@Encore Moim zdaniem my powinniśmy mieć 2 karne, ale to nie ja wymyśliłem sobie, że ma być mniej karnych w meczach.
1
Lekcja dla Lewandowskiego, jak chce karniaczki to nie może dawać się faulować bo to nie działa, trzeba nabijać ręce z metra.
0
@Herato Pomijając, że Dembele zmarnował cały kontrakt i nie dał nam zbyt dużo, to dalej pięści same mi się zaciskają jak słucham o jakichkolwiek porównaniach piłkarzy z poważnych lig do tego ogórkowego cyrki w L1.
Ta liga to syf niezasługujący na bycie w TOP 5 i by nawet nie był gdyby nie miliardy szejka pompowane w PSG, bo tylko dzięki fartownemu dotarciu do finału nie spadli za Portugalię...
Równie dobrze można by wstawić Neymara do Ekstraklasy i się trzepać, że strzela 50 bramek a Dembele w La Lidze tak nie umie...
Wy oglądacie w ogóle mecze w L1? Tam większość meczów wygląda jak nasze spotkanie z Pumas. Przeciwnicy PSG grają jak dzieci we mgle i popełniają tak karygodne błędy, że w takim PL czy LL nawet w meczach grupy spadkowej nie zobaczysz a i tak ludzie pałują wiplera, że "ło jezu a ten Mbappe ile naszczelał a Neymar?" Tam by Donnarumma strzelił jakby było trzeba.