0

Spalony jak siemasz.

0

Nasza gra jest za wolna. Xavi powinien z nimi tłuc przez miesiąc gry z kontry bo to nie może wyglądać tak, że wychodzimy w przewadze tylko po to, żeby zawsze grzecznie czekać po polem karnym rywala aż wszyscy się wrócą.

3

@Bartula Bo jego strzały są tak potężne, że aż on sam się boi je wykonywać.

1

@ProMILs Bo to, że mógł zagrać jeszcze gorzej, nie znaczy że zagrał dobrze. Masa niedokładności i złych decyzji.

2

@PatrychoO Mbappe legendą nigdy nie zostanie. Ego wywalone pod kosmos, umiejętności ma ale łeb za głupi, żeby stać się kiedyś kimś istotnym w annałach tego sportu.

0

@ainolatuk Czyli wytyczne pozwalają faulować tak? Popatrz na rzuty rożne, Lewandowski nie ma możliwości się ruszyć bo łysy robi mu zapasy, on go nie blokuje, on go po prostu trzyma i ten nie może się poruszać więc i nie ma możliwości nawet podejść do miejsca w które zagrywana jest piłka.

3

Już prawie zapomniałem jaki to jest poziom sędziowski i co wyprawiają te pały z gwizdkami...
Nie wiem ile lat można oglądać takie cyrki i dalej twierdzić, że wszystko jest dobrze, wszystko jest git, nikt Barcelonie nie przeszkadza i to tylko wymysły.
O ile się założycie, że jakby to ktoś od nas robił sobie takie zapasy jak ten łysy to bez mrugnięcia okiem by poszedł gwizdek i karny. A tutaj raz zapasy metr od sędziego i żadnej reakcji. Później takie same zapasy i sędzia gwiżdże faul dla Rayo, mimo że to ich obrońca uwiesił się na Lewandowskim i próbując go przewrócić sam się wywalił...
I ta ostatnia akcja, daj rzut wolny, zmarnuj minutę doliczonego czasu i tylko po to, żeby po wykonaniu rzutu przerwać mecz mimo że Barcelona miała piłkę w polu karnym rywala.

0

@sokot Co zrobił? xD Przecież oni nic nie grają a to my sami sobie wsadzamy kij w szprychy brakiem precyzji

0

Nie no co za żenada... Powinno być 2 karne a Łysy do bazy z czerwoną kartką a raz sędzia nic nie zrobił a teraz zagwizdał faul po tym jak łysy ZNOWU zafundował zapasy Lewemu i się sam wywalił...

1

Raphinia chyba trochę się udusił pod presją. W presezonie ładnie grał a dziś masa niedokładności, niecelności i złych decyzji.

1

@fcbarcafan19 Ta, myślałem że mi się coś wali ale chyba C+ winny

0

@Davvd Strumk tv polecam. Opóźnienie czy okazjonalne zrywy transmisji da się przeboleć, ale to jest lepsza opcja niż ta patologia na naszym rynku, gdzie w zeszłym sezonie sama Barcelona leciała na 5 różnych kanałach.

6

@Emhyr Można się ubiegać o paszport Hiszpanii po 5 latach nieprzerwanego mieszkania w kraju (warunkowe, bo musisz udowodnić, że jesteś w stanie się utrzymać i nie możesz popełnić żadnego przestępstwa).
Dodatkową drogą jest nabycie paszportu kraju UE poprzez żonę, to trwa dwa lata, tak zrobił Suarez i Coutinho.
A no i istotne, że nie każdy może nabyć obywatelstwo Hiszpanii, bo nie pozwalają większości na podwójne obywatelstwo. Prawo podwójnego obywatelstwa przysługuje natomiast krajom hiszpańsko-korzennym czyli Argentyńczyk nie powinien mieć problemu, ale już Brazylijczyk łatwiej się postara o paszport Portugalii.

6

@MesQueUnClub_87 A jakie masz auto?
Edit: Nie było pytania. Jeżeli nie chcesz wsi, to zostaw kolor fabryczny.

0

@Ojciec5tkidzieci Zasadniczo tylko to są zagadnienia-pułapki, które bardzo skutecznie odsiewają ludzi kierujących się rozumem od ludzi kierujących się instynktami.
Nigdzie nie mówi, że to popiera publiczną masturbację czy kazirodztwo, z resztą to z kazirodztwem to eksperyment myślowy z książki Tabula Rasa autorstwa Stevena Pinkera.
Te dwa przykłady mają zadanie udowodnić błędność twoich nieuzasadnionych przekonań, bo po prostu nie znajdziesz rzeczowego argumentu przeciwko tym tezom.
Ten tekst lata po internecie od lat i jeszcze nikt z oburzonych nie podał jednego trafnego argumentu przeciwko.

1

@batoon No miał to, tylko co z tego skoro nie były to jego kluczowe aspekty? Głównie czym zasłynął to polotem, odwagą w podejmowaniu decyzji i bramkami z czapy a to się bierze z psychiki i to to robiło robotę.

1

@batoon Bo zdolność Fatiego nie polegała na fizyczności której nigdy jakoś nie miał tylko na polocie, stalowych nerwach, odwadze i zmysłowi? Tego nie stracisz od kontuzji co z resztą pokazał wielokrotnie bo po każdym powrocie z miejsca ładował bramkę i to jest jego siła.

0

@talizmo Raczej nikogo to nie obchodzi bo Hiszpania to duża marka w której różne rekordy należą do różnych nacji i nie ma nacjonalizmu jak w Niemczech.

3

@Chicken1992 Będzie czy nie będzie, Barcelona musi zacząć zarabiać na transferach a tego nie zrobisz oddając młodych na wieczne wypożyczenia czy trzymając ich do końca kontraktu i puszczać za darmo a ogrywać starego dziada, który jest w klubie tylko dlatego, że nikt go kupić nie chce. Pjanić wyglądał solidnie w tych meczach o nic, ale pewnie jak i za pierwszym razem, w sezonie będzie grał gówno.

6

E tam, przewrotka jakiemuś ogórowi z Francji, pokazałby czy tak potrafi podczas zimnego deszczowego wieczoru w Stoke ;)

2

@domin682 W Hiszpanii nie ma zwyczaju przyjmowania nazwiska męża, dlatego dziecko przeważnie ma podwójne nazwisko, jedno ojca drugie matki ale skraca się do jednego nazwiska, najczęściej ojca (ale niekoniecznie, może być też matki). Zasada tylko jest taka, że jak raz dasz dziecku np. Alonso Garcia to już każde następne dziecko musi mieć taki układ, czyli możesz dać Alonso Garcia albo Garcia Alonso pierwszemu dziecku, ale drugie wtedy musie mieć tak samo.

1

@Barcanajlepszyteam Przecież tamten finał to był kompletnie z dupy, grali bez rewanżów do tego PSG było wypoczęte gdy reszta ekip ultra wymęczona bo dogrywała sezon, grając po 10 kolejek w miesiąc. W normalnym sezonie mają ultra kadrę za miliard euro i najlepszy wynik to 1/2 zrobiona fartem bo rywale mieli problemy z wykorzystaniem okazji (zarówno Barca która zmarnowała 9 setek w rewanżu jak i Bayern który mógł skończyć dwucyfrówką gdyby zamiast Czapi-Mongoła był Lewandowski bo tyle sytuacji posłał prosto w Navasa).
Ostatnie 5 sezonów to finał, 1/2 i 3x 1/8, z nieskończonym budżetem.

6

@Comentateiro Przecież zawsze tak było. Jak kończył rok złotym butem, bo zawsze było, że nastrzelał jakimś Ossasunom czy innym Malagom a w Lidze Mistrzów to mu nie idzie i by sobie w Anglii nie poradził. A to, że zdjął skalp ze wszystkich angielskich drużyn przeciwko którym grał, to nie istotne.

0

@ranger3120 Ha, widzę że kolega też zarobas, dobrze.

0

@Lola120 Nie ma przyjaciół bo ich się poznaje w biedzie

0

@Bamek94 Nie pokazują 1080p. To, że ci odtwarzacz pokazuje 1080p nie znaczy że taką rozdzielczość widzisz bo sygnał nadawany jest winnym standardzie.

7

I mają swoje CVC. Obniżyli zyski od 10% praw na 50 lat w zamian za jakieś grosze kredytu który muszą regularnie spłacać więc tracić kasę którą "dostali" a i tak ich przepisy ligi cisną i jestem pewny, że w którymś klubie się coś wysra i nie zarejestrują jakiegoś zawodnika w tym sezonie.

1

@RomanHoffer A co stoi na przeszkodzie, żebyś bez grożenia odejściem (znaczy grozić możesz, o ile wiesz że szybko znajdziesz nową pracę) po prostu podszedł i zapytał, czemu jesteś rzucany po maszynach i że chciałbyś pracować na jednej?
Nie ma w tym nic bezczelnego bo pracodawca nie zatrudnia cie z łaski tylko to jest dwustronna wymiana, ty dajesz im swoją pracę a oni tobie pieniądze, co nie znaczy, że jesteś ich niewolnikiem.

0

@Kengo Wszystko fajnie, ale częstotliwość samobójstw byłby tam na ultra wysokim poziomie. Żyć w takim ścisku, bez dostępu do podmuchów powietrza czy przestrzeni, ciągłe zamknięcie w ciasnym pokoju, raj dla klaustrofobików z tą szerokością 200 metrów.

0

Żenująco jest patrzeć na kluby, których pracownicy co chwila patrzą Barcelonie na ręce i plują się o cudze pieniądze. Wszyscy posprzedawani a teraz udają wielce zdziwionych i zaskoczonych, skąd Barcelona pieniądze wzięła... Dziś właściciel Leeds coś się pluł, a sam w 2017 był inwestorem klubu aż do pełnego przejęcia po czym sprzedał 10% praw własności dla firmy z USA. Bayern też bardzo chętnie i często się wypowiada, ten sam Bayern który sobie pospłacał swoje zobowiązania lata temu, oddając swoje prawa i nazwę stadionu Allianzowi (czy kilku innym firmom, nie wiem jak dzisiaj to wygląda ale w 2014 miał 3 głównych inwestorów).
A bardziej śmieszą żale i bóle klubów-państw. PSG też coś o tym płakało, klub który zbankrutowałby w tydzień bez lewego źródełka od szejka. Chelsea chyba też coś na ten temat mówiło czyli pierwsza drużyna sprzedana państwu i żyjąca za petrodolary kolegi Putina.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?