0

La Liga chce zlikwidować karniątka to niech jeszcze zlikwiduje faulniątka, bo gwizdanie ładnych akcji przez to, że ktoś się z kimś otarł jest bez sensu.

0

@MesQueUnClub08 Studia zaoczne.

0

Tyle drużyn w La Liga ma sprinterów w napadzie na czym bardzo często Barcelona traciła bramki, przychodzisz grać z Realem i nagle im się widzi, że to oni będą atakować, łapiąc się tym samym na pułapkę Realu, który gra nisko i rzuca lagę na sprintera. Czemu nie próbują sami narzucić sposobu gry tylko zawsze grają tak jak Real chce?

1

@Gogonatra @msmsms rekord to 13 dzierżony przez Schumachera i Vettela, Max ma obecnie 9 wygranych.
W rekordowych sezonach było 18 i 19 wyścigów.

1

Verstappen w najprostszych słowach wypróżnił się na rywali. Niepobity w Q1 i Q2 i to używając starych opon, w Q3 jeden nowy komplet i nie dość, że zdobył pole position to jeszcze ma komplet nowych softów na jutro, gdy całą reszta już tylko używki. Nie dało się lepiej tego zrobić.

0

Liverpool w tym sezonie stracił punkty w 3/5 spotkań, ale zauważ tylko, że jest problem, pomysły się nie sprawdzają i wdziera się chaos jak ze zmianą Firmino na ostatnią chwilę w przerwie a eksperci La Rambli się na ciebie rzucą i będą się kłócić, że w dupie byłeś i gówno widziałeś, tymczasem Liverpool który ma wszystko pod kontrolą powiększa statystykę do straty punktów w 4/6 spotkań.

5

Chciałbym, żeby bramkarze byli bardzo ściśle kontrolowani co do czasu przetrzymywania piłki w rękach.

0

@VegetaPolska Riccardo to walcząc o utrzymanie nie dawał rady, teraz jak już ma pewny wyjazd z zespołu i na 85% wyjazd z F1 to mu się nawet nie chce jeździć.

0

@Rust_Cohle Czytanie ze zrozumieniem... A czy ja mówię, że Firmino się źle prezentuje, czy to jak chaotycznie zarządzane było jego wejście na boisko?
Przecież kamery pokazywały całe zdarzenie, Firmino zdziwiony słuchał jak ktoś do niego coś powiedział po czym w pośpiechu musiał się przebierać gdy na boisku już był Carvalho i musiał zejść. Czyli Carvalho wyszedł z szatni i poszedł na boisko, nieprzygotowany Firmino wrócił na ławkę rezerwowych a potem w pośpiechu się zamieniali, tak właśnie wygląda zaplanowana wcześniej zmiana.

0

Zmiana Firmino mocno symboliczna w sprawie obecnej formy Liverpoolu. Wygląda to jakby Klopp nie miał pomysłu co robić, żeby drużyna zaczęła działać i jest dużo chaosu w zarządzaniu i takie próbowanie "na siłę", skoro zamiast podjąć decyzje o zmianie w szatni, to Firmino dowiedział się, że wchodzi na boisko kilka sekund przed gwizdkiem drugiej połowy.

0

@trolownik Ponoć nie było żadnej akcji, nie padły żadne oferty i nikt się na nic nie dogadał a jedynym źródłem był Inter, który miał traktować Albę jako opcje zapasową.

0

W sumie znowu potwierdza się brutalna statystyka United, że czym mniej Ronaldo tym więcej bramek. Nie było go na boisku to 6 strzałów i bramka, wszedł na boisko i United nie oddało żadnego strzału.

0

@Kondziubarca Pewnie usłyszeli śmieszny żart.

0

@Barcanajlepszyteam Nie jest osobą publiczną tylko powszechnie znaną. I mógł się nie pojawić, mógł nie zabrać swojej dziewczyny, może w ogóle z domu nie wychodzić to nie będzie problemu z fotografami czy dziennikarzami. Tylko czy to na tym polega, że gość nie może normalnie żyć, bo jego normalne życie prowokuje bandę sępów do robienia rzeczy, których nie powinni robić?

5

@mm_ Tak, powinien bo i czemu nie? On ma prawo prowadzić swoje życie i nie musi się chować, to inni nie mają prawa przekraczać pewnej granicy.

5

@Suzu Dla mnie Alba nie powinien mieć stałego pierwszego składu, powinien mieć silną i realną konkurencję, ale to dalej jest świetny boczny obrońca a takich na rynku jest mało i nie powinien odchodzić. Nie wiem o kim mówisz, ale wydaje mi się, że trochę uogólniasz temat, trywializując różnicę między tym, że Alba nie powinien być zabetonowany w wyjściowym składzie do tego, że go w ogóle w składzie nie będzie.

1

@Survier Na pewno się podniosą. Sęk w tym, że to są "aż" 3 mecze w których oglądaliśmy innych zawodników, więc dostali swoją szansę i jej nie zmarnowali. Przyjdzie dołek formy, przyjdą kontuzje to i rotacje się zaczną, ale już Pique, Busquets czy Alba nie grają za sam fakt, że jeszcze żyją.

1

@fcbarcafan19 Złota zasada, że nie ma nic za darmo. Wszelkie usługi abonamentowe próbują uciec jak najdalej od dzielenia konta, Microsoft idzie w inną stronę. Tyle, że korporacje nic nie dają za darmo a pytaniem nie jest czy za to zapłacisz, tylko kiedy i ile bo taki ruch nie jest opłacalny dla twórców którzy wsadzają swoje gry do Game Passa.
Ja obstawiam, że pierwszym krokiem płatności za taką usługę będzie wycinanie gier na skalę, jakiej nigdy nie widzieliśmy, bo DLC nie są objęte abonamentem i je trzeba kupić oddzielnie, więc zapewne szybko dojdziemy do momentu gdzie ta "darmowa" część będzie tylko demem do którego trzeba będzie dokupić tonę dodatków.

0

@SkN A ja się nie kłócę bo to był oczywisty strzał w światło bramki a nie podanie.
Gol najpewniej jest przypadkowy przez rykoszet, ale sam strzał był na bramkę tyle, że na krótki słupek a po rykoszecie poszło po długim omijając bramkarza.

0

Chciałbym kiedyś zobaczyć tyle wolnej przestrzeni gdy gra Barcelona, żeby ktokolwiek był w stanie przebiec spod naszego pola karnego i stanąć niekryty naprzeciwko bramkarza.

4

Dobrze, że Almeny nie posłuchał La Rambli i nie sprzedaliśmy MATSa bo byśmy teraz musieli go znowu kupić ;)

5

Na prawdę rozpiera człowieka duma, że mamy w Barcelonie rodaka i to nie jako tanią zapchajdziurę na ławkę tylko największą gwiazdę.

1

@norbi77 No i dobrze, ma kończyć. Już mieliśmy całą drużynę która nie próbowała kończyć tylko dogrywać do lepszej sytuacji i potem kończyliśmy mecze bez bramki.

1

@barcowy1899 Dokładnie, dlatego z United 17 strzałów, 70% posiadania i przegrali 2:1 ;)

1

Nie no ale z tym faulem to już żart. Powinien być rzut wolny dla nas bo przecież oni się zderzyli w trakcie faulowania Gaviego.

9

Gavi odkrył jak neutralizować przeciwnika nie dostając żółtej kartki - ZOBACZ JAK

3

@ObiektywnyKibic121 Idealnie się zestarzał ten post

0

@mekston Sam Horner powiedział, że na Monzy się trudniej wyprzedza i ma rację, tam robi się pociąg DRS i jeżeli się nie rozerwie to będziesz kręcił kółka bez sensu.
Dlatego w ostatnich 3 sezonach nie wygrał tam żaden faworyt.
A w tym roku może być jeszcze trudniej, nowa formuła ułatwia podążanie w zakrętach ale na prostych wyprzedzanie jest trudniejsze przez dużo słabszy cień aerodynamiczny co z resztą widziałeś dzisiaj gdy Albon przez pół wyścigu utrzymał za sobą 5 aut jadąc Williamsem.
Z resztą już nie ma co dalej się o to spierać, było nie było, uznajmy że przegrałem.

0

@JohnnyBarca Mam nadzieję, że chłop się odbuduje. Nie lubie go za bycie madryciakiem ale ładnie grał do czasu jak łysy klaskacz nie zechciał mu zniszczyć kariery stawiając na Mendiego który nie był lepszy.

0

@mekston No właśnie i dlatego porównuje to do Leppera i talibów.
Gadaliśmy, że wezmą na Spa i na Monzy, żeby mieć świeże silniki, ale nie ma i nie było takiego planu.
Mieli zmienić jeszcze w limicie jednostek albo na Spa albo na Monzy silnik na nowy, ale Horner mówi, że na Monzy się trudno wyprzedza dlatego wzięli na Spa po uwczesnej wymianie na Hungaro. Ale nie wzięli po to, żeby mieć świeży silnik tylko po to, żeby mieć w nowej specyfikacji.
Gdyby nie awaria to by wtedy nie wymienili, teraz wzięliby nową w limicie a następną pewnie w USA, tylko nastąpiła awaria więc wyszło, że wymienili dwie pod rząd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?