1

@Destroyer_of_Worlds Czyli nie można powiedzieć, że Barcelona w zeszłym sezonie grała tragicznie, bo Legia Warszawa grała jeszcze gorzej?

0

Anglia to najbardziej przereklamowana drużyna w historii piłki kopanej.
Ego wywalone pod kosmos, medialna papka robiąca z nich potęgę piłkarską, wielkie nazwiska, wielkie pieniądze, ego wywalone w kosmos, "dom futbolu". Największy sukces osiągnięty w ciągu ostatnich 50 lat? Srebro na Euro 2020 i to też mocno naciągane bo poza kontrowersjami boiskowymi to i sam turniej był dla nich bardzo preferencyjnie ustawiony.

0

@xVENUMx Niczego co zbija gorączek. Jakieś witaminy, dużo wody i do łóżka. Na wirusa nie ma leków a próby zwalczania gorączki mogą tylko zaszkodzić.

3

Taka wygrana, że wolałbym przegrać niż oglądać tą patologię i teraz słuchać wymysłów, że wszystko jest świetnie.
Mierzyliśmy się z potężna Walią, męczyliśmy się niemiłosiernie, pomysłu na grę mniej niż w Barcelonie za Koemana, ledwo utrzymany wynik, każdy grał co chciał, zero zgrania, zero zrozumienia, wpuszczanie na boisku Krychowiaka czy Żrukowskiego to sabotaż, w przerwie zero zmian mimo widocznych gołym okiem braków, znowu do ataku idą tylko 4 zawodnicy ofensywni a reszta drużyny stoi na swojej połowie...
Nie da się tego oglądać, to jest Walia w której największe nazwiska w tym momencie biją się o wyjście ze strefy spadkowej Premier League albo grzeją ławę w MLS a my mym Meksyk i Argnetyne przed sobą, gdy coraz większe obawy mam o blamaż z Arabią...

0

@LukaszFan Klepanie do bramkarza jest skuteczną metodą do wyciągania rywala z własnej połowy.
Tylko, żeby to robić to trzeba umieć wychodzić spod pressingu, ewentualnie minimum wymienić celnie te 3 podania. My nie umiemy.

1

Ekspert o reprezentacji która za 2 miesiące jedzie na mundial: Jest dobrze, wynik 0:0 nas urządza xDDDDD Zwycięski remis z potężną Walią bez żadnego zawodnika z topu.

0

@Dertinho Chodzi ci o tego komentatora, który powiedział, że Lewandowski przegrał pojedynek, nie mówiąc o tym, ze przegrał dostając łapą w oko?

1

3 minuty ataku pozycyjnego, ani jednej sekundy nie byliśmy z piłką w polu karnym za to było wycofanie do połowy boiska... To jest tak żenujące, że ja nie widzę sensu wyjazdu na MŚ mając na ławce trenera, którego największymi sukcesami było wygrywanie ustawionych meczów.

0

Zalewski dostał w ryj na oczach bocznego sędziego. Powinna być żółta a ten pajac z chorągiewką nic nie widział...

0

Ciekawe czy nowy zarząd zaczął się zabezpieczać na takie okoliczności i są jakieś represje związane przedłużaniem kontuzji przez podejmowanie niewłaściwych decyzji, czy dalej lecimy z tematem jak z Umtitim

3

Dlatego nie znoszę meczów reprezentacji, dziwnym trafem po nich zawsze wracamy z masą kontuzji i bez formy.
I tak to jest, jak się o piłkarzy nie dba a na kadrach nie dbają w ogóle. Ma być wynik bo bez niego selekcjoner poleci, to robią wyniki katując zawodników bez większej opieki, bo co selekcjonera obchodzi, że gość dostanie kontuzji jak następny mecz kilka miesięcy.

0

@dziaraka Jak mogą udawać wyniki badań? Przecież w pierwszej chwili badają ich lekarze w kadrze.

1

Tak mi się marzy, żeby od stycznia skończyły się umizgi z Katarskimi mafiozami. Żeby skończył się mundial a wraz z nim żeby skończyła się protekcja.
Chciałbym zobaczyć wtedy jak PSG się wije z bólu, bo nie stać ich na posiadaną kadrę bez dotacji rządu katarskiego.
Tak bym chciał, żeby ten oślizgły typ zamknął w końcu japę, że aż muszę pochwalić Tebesa za oplucie Khelaifiego.
Najobrzydliwsze w tym jest to, że on zarządza klubem, który przecież odpalił taką dźwignię dawno temu, bo sprzedał się Katarowi, a teraz próbuje mącić przy naszej sprzedaży ułamka własności.
Szkoda tylko, że to nigdy nie nastąpi i za łapóweczki te dzikusy dalej będą się rozpychać w UEFA. Na szczęście za pieniądze nie kupisz wyników i PSG może wydać jeszcze wiele miliardów, nie wygrywając niczego.

10

@cules100pro I dobrze, nie powinien zostać nigdy zatrudniony

8

@Simon1777 Perez nie jest przeciwnikiem Barcelony. On jest biznesmenem, na sporcie się nie za bardzo zna, ale doskonale rozumie pieniądze i zapewne doskonale wie, że jak nie ma Barcy to i nie ma kasy, bo tylko mocne kluby i wysoka konkurencja dają przychody.
Jeżeli to miałoby być sterowane odgórnie to raczej przez kogoś z bliskiego wschodu. Gra na zbicie wartości, spowodowanie kryzysu finansowego a następnie wykupienie własności klubu.
To jest dość częsta praktyka i moja firma była w podobnej sytuacji, prezes od przejęcia stołka "inwestował" w taki sposób, że niemal doprowadził firmę do bankructwa.
Holding go wywalił, firmę wystawił na sprzedaż a były prezes przyleciał z ofertą kupna całej spółki.

4

@PatrychoO Każdy powinien trzymać się z dala o krypto. Zabawa dla bogaczy, których stać na zutylizowanie kasy a nie dla normalnych ludzi.

27

@KrychaFCB Brednie. Vinicius pierwszej rzeczy jakiej się nauczył to robić z siebie pajaca. Nie potrafił jeszcze do pustej bramki trafić a już robił takie padoliny, więc nie wiem skąd teraz nagle zdziwienie, że takie cyrki odwala? Zawsze był pajacem.

1

Oby pan sędzia przynajmniej przez miesiąc boiska nie zobaczył, ale dobrze wiemy że to się nie wydarzy.
Ciekawe czy teraz białasowi kibice będą tak chętnie analizować sytuację, jak wczoraj analizowali milimetrowy spalony w meczu Barcy.

1

@WiernyKibic111 I co z tego? Z ogromną wiedzą można robić milion innych rzeczy niż komentowanie meczów.

0

@tommyVERceti Jak dla mnie to Mbappe jest kandydatem do wylądowania na śmietniku historii. Potencjał duży, ale jak na siłę z gówniarza zaczęto robić gwiazdę, to on teraz ma tak wywalone w kosmos ego, że chyba nawet rozwój piłkarski u niego się zatrzymał, bo uważa że jest tak super, że nie musi już nic robić.
Nie cierpię tego typa już od MŚ 2018 za te chamskie cyrki co robił na boisku.

9

@Dejvo Dla mnie to jest dość śmieszne, że ktoś zatrudnia na stanowisko komentatora typa z wadą wymowy. Jakby zatrudnić na stanowisko obserwatora osobę ślepą.

2

@Compadre Ale ile z tych ludzi mówi o nim per "małpa" bo kolor skóry a ilu dlatego, że ma taki głupi i irytujący ryj? Czarnoskórych w piłce nożnej jest jak psów, w samym Realu jest ich kilku i czy ich też tutaj od małp wyzywają czy tylko Viniciusa?

1

Ale to Atletico jest marne. Wiedzą, że Vinicius zaostał sam, wiedzą że jest bardzo szybki, wiedzą że do niego pójdzie zagranie bo zawsze idzie i co? Vinicius wbiega jak zawsze a obrońcy się tylko gapią xD

0

@Medium Ja się na poważnie pytam czy oni od początku sezonu tak grają.

0

@Medium Ale fart z czym? Mówię o tym, że Atletico biega jak ociężałe, Real do nich doskakuje w kilka kroków.

1

@DziwnyKibicFCB Canal+ Sport

0

Pierwszy mecz Atletico w tym sezonie oglądam i Jezus Maria to Real jest taki szybki czy to Atletico takie wolne? Bo wyglądają jakby na spowolnieniu 0,75 się ruszali.

1

@tbas Bo psuł choć nie specjalnie, drużyna była w nieładzie a przy jego geniuszu po prostu był najwyższą figurą w talii, cała gra szła na niego jak i cała odpowiedzialność bo tak łatwiej.
To zbierało swoje żniwo w postaci słabej gry całego składu, ale skoro dostaliśmy detoks od niego, ekipa musiała wziąć grę na siebie, pojawiły się mocne nazwiska jak Lewandowski czy Dembele który nigdy nie był ukorzony w stronę Messiego, to taki powrót mógłby jak najbardziej wyjść.
Wystarczy spojrzeć na Argentynę, która odcięła pępowinę i Messi przestał tam być bogiem a stał się zawodnikiem co poskutkowało tym, że cała ekipa jak i sam Messi zaczęli grać świetnie, czemu w Barcelonie miałoby nie wyjść?

1

@NoziX1 A no tak, bo Fati to nie zmarnował roku w szpitalu, to nie ma wpływu... A Pedri gra trzeci sezon w pierwszym składzie i cały czas staje się lepszy, w jego wieku Iniesta grzał jeszcze ławę i to w bardzo źle grającej Barcelonie więc mocnej konkurencji nie miał a do pierwszego składu wszedł mając 20 lat a nie 17.
Ale byłem na 90% pewny, że przyjdą ludzie którzy będą mówić to co ty mówisz, jakbyście żyli 30 lat temu, to byście byli tymi, co uważają że nigdy nie będzie już lepszego piłkarza niż Maradona.

5

Zgłaszam wniosek do zarządu FC Barcelony, aby siłą zmusić Araujo do przefarbowania włosów. Nie mogę się przyzwyczaić przez co go nie rozpoznaje na boisku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?