ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wróci Suarez to będzie inna gra , on potrafi uderzyc z dystansu , z główki , z prostopadłej piłki , będzie drugi piłkarz który oprócz Messiego potrafi wziąc ciężar gry na siebie .
Myślałem że po transferze Neya będzie inaczej ale NJ ma problem z dryblingami i nie może się odnaleźc , narazie transfer na zdecydowany minus .
0
Tyle że gramy z nią u siebie ... ą kogo chcesz za Munira ? Sandro czy Pedro ? oto wielki wybór napastników .
1
Plusy są takie że nie ma w pierwszym Pedro i Roberto .
0
Neymar miał po podaniu Messiego , którą jeszcze dotknął Iniesta . Ale fakt to jedna z bardzo nielicznych .
0
Plus jest taki , że nie ma pieprzenia w stylu ,, zasługiwaliśmy na zwycięstwo " , ,, murawa do dupy " , czy ,, rywal nie chciał grac " . Mam nadzieje że skończy się wreszcie to samozadowolenie i się do cholery ogarną . Drugi przeciwnik broniący się całym zespołem i już strata punktów ... do czasu powrotu Suareza może byc ciężko .
0
Przestańcie cisnąc Douglasa , gośc w debiucie popełnił jeden faul i ani jednego poważnego błędu , z przodu asekuracyjnie ale to debiut więc nie srajcie żarem . Zastanówcie się nad atakiem bo to on kuleje .
0
Ja nie mogę co Ty piszesz wgl ? porównujesz gościa który gra od łebka w Barcelonie do gościa któy gra pierwsze 45' min w Europie i nowym klubie ... pomyśl trochę .
0
Nie srajcie tak tym Douglasem , to jego debiut więc pewnie dlatego gra tak zachowawczo ... a i tak nie gra gorzej niż Pedro :D
0
Nie widac kompletnie nikogo poza Albą , Messim i Rakietą ... Neya widziałem dziś tylko w prezentacji wyjściowych składów .
1
Wróciła drużyna z tamtego sezonu ...
0
Suarez i Vermaelen :P .
1
I tak się sprzedałeś ! to że Arsenal nie chciał Cię kupic nie usprawiedliwia odejścia to The Blues !
3
Masche na ŚO no przecież mnie rozjebie ...
0
Chciałbym Douglasa zobaczyc ale ten mecz jest zbyt ryzykowny by go wypuscic w pierwszym .
0
Bierzcie go nawet za darmo , wolę już na skrzydle Adriano niż tego wąsa .
6
Ale powiązania , dla mnie to trochę zbędny artykuł .
0
Nic nowego , ja też robiłem najazd na nasz zarząd po sprzedaży Eto'o i Toure ...
1
Thomas jeszcze nie zagra i myślę że Pedro też nie zagra :P .
0
Dobrze , chciałbym jak najszybciej zobaczyc Vermaelena na boju .
2
Pedro ? niech sprzedają albo wypożyczają tego drewniaka ! ten gośc od prawie czterech lat nic nie gra a zarząd udaje że jest jakiś dobry bo jest wychowankiem .
0
Na szczęście to nie nasz problem .
0
Boczni obrońcy rzadko bywają wysocy , a jeśli już to wolni .
2
Bożę musisz takie głupoty wypisywac ? Ty najlepiej wiesz co się dzieje w szatni Realu .
0
Może tym Enrique chce powstrzymac np. Real , ten gośc tak zapierdala na takiej szybkości że trudno go wyprzedzic .
0
8 mln bodajże .
1
Jak był u nas Henry , Eto'o i Messi w linii ataku to nie miał z tym żadnego problemu , chłopaki wtedy nieźle bramek nałupali .
1
Idiota piszący bezsensowne komentarze przed obejrzeniem ich gry - jest .
4
Ale ławkę mamy przekozacką :D
0
Nie może zagrac , pauzuje jedną kolejkę .
1
Co Ty 3 lata masz że nie umiesz sobie transmisji znaleźc ?