0

Wróci Suarez to będzie inna gra , on potrafi uderzyc z dystansu , z główki , z prostopadłej piłki , będzie drugi piłkarz który oprócz Messiego potrafi wziąc ciężar gry na siebie .
Myślałem że po transferze Neya będzie inaczej ale NJ ma problem z dryblingami i nie może się odnaleźc , narazie transfer na zdecydowany minus .

0

Tyle że gramy z nią u siebie ... ą kogo chcesz za Munira ? Sandro czy Pedro ? oto wielki wybór napastników .

1

Plusy są takie że nie ma w pierwszym Pedro i Roberto .

0

Neymar miał po podaniu Messiego , którą jeszcze dotknął Iniesta . Ale fakt to jedna z bardzo nielicznych .

0

Plus jest taki , że nie ma pieprzenia w stylu ,, zasługiwaliśmy na zwycięstwo " , ,, murawa do dupy " , czy ,, rywal nie chciał grac " . Mam nadzieje że skończy się wreszcie to samozadowolenie i się do cholery ogarną . Drugi przeciwnik broniący się całym zespołem i już strata punktów ... do czasu powrotu Suareza może byc ciężko .

0

Przestańcie cisnąc Douglasa , gośc w debiucie popełnił jeden faul i ani jednego poważnego błędu , z przodu asekuracyjnie ale to debiut więc nie srajcie żarem . Zastanówcie się nad atakiem bo to on kuleje .

0

Ja nie mogę co Ty piszesz wgl ? porównujesz gościa który gra od łebka w Barcelonie do gościa któy gra pierwsze 45' min w Europie i nowym klubie ... pomyśl trochę .

0

Nie srajcie tak tym Douglasem , to jego debiut więc pewnie dlatego gra tak zachowawczo ... a i tak nie gra gorzej niż Pedro :D

0

Nie widac kompletnie nikogo poza Albą , Messim i Rakietą ... Neya widziałem dziś tylko w prezentacji wyjściowych składów .

1

Wróciła drużyna z tamtego sezonu ...

0

Suarez i Vermaelen :P .

1

I tak się sprzedałeś ! to że Arsenal nie chciał Cię kupic nie usprawiedliwia odejścia to The Blues !

3

Masche na ŚO no przecież mnie rozjebie ...

0

Chciałbym Douglasa zobaczyc ale ten mecz jest zbyt ryzykowny by go wypuscic w pierwszym .

0

Bierzcie go nawet za darmo , wolę już na skrzydle Adriano niż tego wąsa .

6

Ale powiązania , dla mnie to trochę zbędny artykuł .

0

Nic nowego , ja też robiłem najazd na nasz zarząd po sprzedaży Eto'o i Toure ...

1

Thomas jeszcze nie zagra i myślę że Pedro też nie zagra :P .

0

Dobrze , chciałbym jak najszybciej zobaczyc Vermaelena na boju .

2

Pedro ? niech sprzedają albo wypożyczają tego drewniaka ! ten gośc od prawie czterech lat nic nie gra a zarząd udaje że jest jakiś dobry bo jest wychowankiem .

0

Na szczęście to nie nasz problem .

0

Boczni obrońcy rzadko bywają wysocy , a jeśli już to wolni .

2

Bożę musisz takie głupoty wypisywac ? Ty najlepiej wiesz co się dzieje w szatni Realu .

0

Może tym Enrique chce powstrzymac np. Real , ten gośc tak zapierdala na takiej szybkości że trudno go wyprzedzic .

0

8 mln bodajże .

1

Jak był u nas Henry , Eto'o i Messi w linii ataku to nie miał z tym żadnego problemu , chłopaki wtedy nieźle bramek nałupali .

1

Idiota piszący bezsensowne komentarze przed obejrzeniem ich gry - jest .

4

Ale ławkę mamy przekozacką :D

0

Nie może zagrac , pauzuje jedną kolejkę .

1

Co Ty 3 lata masz że nie umiesz sobie transmisji znaleźc ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?