ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale Xavi odchodzi po sezonie ...
1
Niewiem czy oglądasz grę Hazarda ale ten gość jest zawodnikiem którego chciałby każdy klub na świecie za jego umiejętności i to jaki ma wpływ na grę Chelsea . Poza tym wymień mi proszę tych wiele lepszych od niego .
1
Co do transferów to mam nadzieję że nie kupimy Pogby . A z tych co zostali wymienieni , to chyba nikogo bym nie wziął . Chociaż Rooneyem bym nie pogardził.
0
Transfer genialny ale 80 mln to za dużo .
0
Może Neymar ? Hazard ? Ibra ? Kandydatów jest wielu .
0
W podstawie Rakieta z Busim i Iniesta lub Xavim do wyboru . Iniesta zachwyca ? Ciekawe czym innym niż techniką, bo na pewno nie statystykami .
0
Wydaje mi się że do najlepszej Barcy potrzeba nam dobrego prawego obrońcy i środkowego pomocnika , młodego który poświeci statystykami za Inieste lub Xaviego .
1
Juz czuje ta wrzawę na Camp Nou przy wejściu Belga na murawę .
0
Basen raczej po treningu ...
1
Nie ma takiej opcji , wyjdzie na pewno najlepszy sklad .
0
Ślub z bajki ;)
0
Pedre nabił z Huescą i się cieszy
1
Dokładniej chodzi o transmisje meczu .
0
A czy kanał Barcy na YT robi dziś trans ?
0
Ogólnie by się dało ale wexplorerze nie ma wtyczki ...
0
Wiecie może czy jest jakaś szansa by obejrzeć mecz na Xboxie ?
0
Biorąc pod uwagę to że Alexis miał zajebiste staty w poprzednim roku to można się kłócic czy ten transfer za taki hajs był tak niezbędny .
0
Ja wolę już wolę Tello , przynajmniej grałby za mniejszy hajs i bardziej przyda się do gry z kontry . Pedro potrafi strzelic jedynie jak mu wystawią pustaka , tak chłop potyka się o własne nogi i nic ciekawego nie może pokazac od sezonu 2010/11 .
To ostatni czas by zyskac na nim trochę kasy ./ Tello został zmarnowany przez Gerardo Martino , u Tito chłop grał fajną piłkę a Tata wystawiał go na prawej pomocy .
0
A kto będzie grał na prawej obronie jak Alvesowi nie przedłużą kontraktu ?
2
Nie ma co porównywac tej dwójki , akurat do Mou mam szacunek i lubie jego gadki .
0
,, Ile razy zaliczył glebę bo nie oglądałem tego widowiska? ;D " to miało byc zabawne ? czy coś ?
2
Jeśli naprawdę nie rozumiesz , to ja Ci wyjaśnię . Zobacz ile wydaje Arsenal na zawodników a ile otrzymuje za ich sprzedaż . Gdyby chodziło o puchary czy trofea to Wenger już dawno by tam nie pracował ale on jest poprostu maszynką do robienia pieniędzy przez swoją wiedzę na temat młodych piłkarzy .
Arsenal za malutkie pieniądze potrafi trzymac się czołówki , potem sprzedaje gwiazdy i taka polityka pasuje włodarzom z Emirates .
4
Widzę że wielka spina na temat Alvesa .
Ja jego wielkim hejterem nigdy nie byłem , pierwsze trzy/cztery lata w Barcelonie jeden z naszych punktów rozpoznawalnych , mistrz tiki-taki , który nie jest wychowankiem , gosc który asystował do Messiego na zawołanie , nasz drugi prawy napastnik .
ALE ! niestety prawda jest brutalna , chłop ma już swoje lata , stracił na szybkości , wrzuca byle gdzie , podania po ziemi zbyt przewidywalne ... trudno Dani już lepszy nie będzie . I nie chodzi o porównania z resztą ale to już cień piłkarza z sezonu 2008/2009 . Co prawda zajebał nam spotkanie z Malagą ale nie jeden już nam wygrał swoimi zagraniami .
Pytanie co będzie w przyszłości , czy będzie zaliczał wpadki czy jeszcze obudzi się jakiś procent piłkarza sprzed lat . Dla mnie niestety jest po chłopie ale pożyjemy zobaczymy .
0
Na defensywę i ofensywę ? wymień choć jednego poza Douglasem , który jest gorszy w defensywie bo nie wierzę w to co widzę ...
0
Synu Barca nie może nikogo kupic a z Alvesem raczej nie przedłużymy kontraktu , jeśli Dani będzie sie dalej upierał na wieloletni kontrakt .
3
Adriano o Alvesa wcale nie jest gorszy , nie dosc że jak wrzuci to porządnie , to w dodatku może huknąc coś z daleka .
Alves niestety w obronie mijany już jak tyczka a w ataku bezproduktywny .
1
No i Barca rozpracowana . Jeśli do 55 min nie strzelimy bramki to wygranej nie będzie . Zero strzałów z dystansu i wrzutki ma Suareza otoczonego ośmioma zawodnikami .
0
Jak poprawi szybkośc to będą z niego ludzie .
0
Akurat w tamtym sezonie jak nie było Messiego to dobrze nam szło , Ney z Alexisem grali dobrą piłkę ale z Leo w formie mało drużyn jest w stanie nas zatrzymac .
1
Nie pusci ? synu , to że przedłużył kontrakt oznacza jedynie że odejdzie za większe pieniądze , nic więcej .