4

Stary mamy 5 stoperów ... na co Ci kolejny ? .

0

Bogu dzięki , oby najbardziej przereklamowany piłkarz na świecie do nas nie trafił . Napewno nie teraz , kiedy ma tak suche statystyki .

0

Cholera to ja niewiem jak pmieścimy piłkarzy na ławce i trybunach ... bo tam zasiadzie Iniesta/Arda/Rakieta, Vidal/Dani, trzech stoperow , Roberto , Adriano , Nolito , Denis , potem Rafinha jeszcze dojdzie z Douglasem + bramkarz .

2

Ściągnij sobie przeglądarkę Puffin Browser , jest darmowa i ma Flasha więc pójdzie wszystko co sobie wybierzesz .

8

Morda Bale'a na okładce Marci wygrywa wszystko .

7

Nie , po prostu nie będzie się nie wiadomo jak cieszył kiedy obok siedzi prezes drużyny przeciwnej ...

0

Boże , to dwa sezony temu ...

1

Już 3 lata temu świetnie sobie radzilismy bez Leo , kiedy sprawy w swoje ręce wzięli Alexis i Neymar .
Jak Messi nie zagra i chocbysmy nawet przegrali w Klasyku nie będzie tragedii bo czuję ze z Vidalem i Ardą i wyleczonym Leo będzie niezły ogień .

1

A jaki Ty widzisz problem w traktowaniu Davida Villi bo nie rozumiem ? Gość odszedł za małe pieniądze bo Atletico dawało mało a on chciał tam przejść . Przecież były lepsze oferty za niego ale posluchali się jego zdania , tu nie ma nic dziwnego .

72

Delegacja Realu była w tym czasie załatwiać tę samą sprawę w siedzibie FIFA .

0

Hmm to ja już chyba wolę Tello .

0

Chcesz się czepiać obrońców ? Ja bym zaczął od pomylonej linii pomocy . Rafinha , Roberto i Masche w pomocy to największe pomyłki ostatnich lat . Masche w Barcie na tej pozycji grał dawno , Rafinha z drugiej strony to nie Rakitic żeby asekurowac Alvesa I biorąc pod uwagę indolencje w grze obronnej Messiego to sami przegraliśmy ten mecz już na papierze . Można powiedzieć ze mieliśmy w tym meczu tylko jedną linię zawodników + Masche coś tam odebrał i to tyle . Akurat Adriano i Vermy bym się zbytnio nie czepiał .

1

A co do Milanu to masz wgl pojęcie o sytuacji tego klubu ? Bo cos mi się zdaje ze nie . Berlusconi dostal kare od juz nie pamiętam kogo na wielka kwotę pieniędzy dzieki czemu Ac Milan nie mogl w żaden sposób przeprowadzać transferów za większe kwoty bo poprostu ich nie bylo stać . Ale teraz ta kara została została odwołana i Milan znów będzie mógł dokonywać wielkich transferów. Tylko czekać na powrót do czołówki Seria A .

1

Wizerunek ucierpiał ? Niby czemu ? . Żadnych przekrętów zarządowi nie udowodniono , więc to tylko media nakręcają takie rzeczy a ban jest za wcześniejsze lata .

3

Buahahahahaha , nie mogłem wytrzymać ze śmiechu jak to zobaczyłem . A co Braida ma robić skoro po letnim okienku mamy bana na transfery ? Jeździ i obserwuje to chyba normalne a Abidal myślisz że co będzie robił? Super transfery ? Że będziemy mieli super generację wychowanków co sezon z każdego rocznika ? . Abidal nic nie zmieni a ludzie się jarają bo poprostu jest silnym i dobrym człowiekiem ale w kwestii dyrektora technicznego może to być konkretny niewypał.
A co do Rafinhy to wcale kontraktu dostać nie musi , jak Barca ściągnie środkowego pomocnika w zimę to jego wkład w grę będzie równy zero . Juz teraz grał niewiele mimo beznadziejnej gry drugiej linii i w żadnym wypadku nie wykorzystal swojej szansy , narazie poziomu brata nie osiagnal i bardziej zasłużył na wypożyczenie niż na umowę ale go nie wypożycza bo nie mamy zmienników do środka pola .

0

Ma ktoś jakieś zdjęcia lub filmy z Berlina z finału ? z tego całego Pirate Berlin gdzie ogladaliśmy mecz z wyjazdu z fcbpl ?.Gdyby ktoś wrzucił byłbym wdzięczny za jakiś link ;) .

0

Denis nie wróci z wypożyczenia w tym roku . Adriano nie odejdzie i niewiem skąd wziąłeś pomyśl o przesunięciu Douglasa do Barcy B , macie wyobraźnie widzę...

2

Jaki Luis miał problem z obecnym zarządem bo nie rozumiem , nic oficjalnego nie czytałem chyba że Mundo jest dla Ciebie wyznacznikiem prawdy i wiary .

19

I co myślisz ze co zrobi Laporta ? Myślisz ze nie będzie Qatar Airways na klacie i innych sponsorów ? Nie rozumiem tego spustu nad Laporta skoro dzieki obecnemu zarządowi zdobyliśmy tyle co za Laporty a święty tak samo nie był.

0

Bardzo dobrze , ten gość to rakieta na prawej stronie . Cieszę się jednak z tego iż klub działa z transferami mimo zakazu , bo przyznam szczerze ze watpilem w jakiś transfer a tu taka niespodzianka ;)

0

Nie , to podpisuje umowę ze sponsorami typu Nike a nie prezydent , wiec nie ma raczej takiej możliwości .

0

Skrót trwa 4 min , za dużo to się nie działo .

0

Witam , mam pytanie na troche inny temat . Czy ktos dostal jakies informacje po wplacie zaliczki na wyjazd do tego Berlina ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

0

Oni walczą o spadek .

0

Smarował ale za słabo jak widać

0

Obyśmy w niedzielę świętowali mistrzostwo!

0

Niby czemu ? Pewnie myslales ze Barca będzie miała juz mistrza ale niestety tak nie jest .

0

Wiem chodzi mi o naszą publiczność.

0

W srode sentyment trzeba odłożyć na bok , jak najbardziej ich upokorzyć przed własną publicznością.

0

Mango.tv jesli chodzi o transmisje to najlepszy z możliwych .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?