2

Jaki Luis miał problem z obecnym zarządem bo nie rozumiem , nic oficjalnego nie czytałem chyba że Mundo jest dla Ciebie wyznacznikiem prawdy i wiary .

19

I co myślisz ze co zrobi Laporta ? Myślisz ze nie będzie Qatar Airways na klacie i innych sponsorów ? Nie rozumiem tego spustu nad Laporta skoro dzieki obecnemu zarządowi zdobyliśmy tyle co za Laporty a święty tak samo nie był.

0

Bardzo dobrze , ten gość to rakieta na prawej stronie . Cieszę się jednak z tego iż klub działa z transferami mimo zakazu , bo przyznam szczerze ze watpilem w jakiś transfer a tu taka niespodzianka ;)

0

Nie , to podpisuje umowę ze sponsorami typu Nike a nie prezydent , wiec nie ma raczej takiej możliwości .

0

Skrót trwa 4 min , za dużo to się nie działo .

0

Witam , mam pytanie na troche inny temat . Czy ktos dostal jakies informacje po wplacie zaliczki na wyjazd do tego Berlina ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

0

Oni walczą o spadek .

0

Smarował ale za słabo jak widać

0

Obyśmy w niedzielę świętowali mistrzostwo!

0

Niby czemu ? Pewnie myslales ze Barca będzie miała juz mistrza ale niestety tak nie jest .

0

Wiem chodzi mi o naszą publiczność.

0

W srode sentyment trzeba odłożyć na bok , jak najbardziej ich upokorzyć przed własną publicznością.

0

Mango.tv jesli chodzi o transmisje to najlepszy z możliwych .

0

Boże oby ten transfer nie doszedł do skutku . Gość nie jest rewelacją nawet w słabej Serie A .

0

Fabregas nigdy się nie znajdzie w tej trojce bo to piłkarz na jedną rundę . Bravo ? Bez komentarza . Suarez ? Nie mam pojecia za co . Neymar to właśnie jeden poziom z Hazardem , Jamesem czy Alexisem .
A nagroda jest przyznawana za zwykłe widzimisię , kto się komu podoba w danym momencie . Dlatego wielu którzy na to zasluguja nigdy nie zdobędą tej nagrody .

0

Ale Xavi odchodzi po sezonie ...

1

Niewiem czy oglądasz grę Hazarda ale ten gość jest zawodnikiem którego chciałby każdy klub na świecie za jego umiejętności i to jaki ma wpływ na grę Chelsea . Poza tym wymień mi proszę tych wiele lepszych od niego .

1

Co do transferów to mam nadzieję że nie kupimy Pogby . A z tych co zostali wymienieni , to chyba nikogo bym nie wziął . Chociaż Rooneyem bym nie pogardził.

0

Transfer genialny ale 80 mln to za dużo .

0

Może Neymar ? Hazard ? Ibra ? Kandydatów jest wielu .

0

W podstawie Rakieta z Busim i Iniesta lub Xavim do wyboru . Iniesta zachwyca ? Ciekawe czym innym niż techniką, bo na pewno nie statystykami .

0

Wydaje mi się że do najlepszej Barcy potrzeba nam dobrego prawego obrońcy i środkowego pomocnika , młodego który poświeci statystykami za Inieste lub Xaviego .

1

Juz czuje ta wrzawę na Camp Nou przy wejściu Belga na murawę .

0

Basen raczej po treningu ...

1

Nie ma takiej opcji , wyjdzie na pewno najlepszy sklad .

0

Ślub z bajki ;)

0

Pedre nabił z Huescą i się cieszy

1

Dokładniej chodzi o transmisje meczu .

0

A czy kanał Barcy na YT robi dziś trans ?

0

Ogólnie by się dało ale wexplorerze nie ma wtyczki ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?