ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jaki Luis miał problem z obecnym zarządem bo nie rozumiem , nic oficjalnego nie czytałem chyba że Mundo jest dla Ciebie wyznacznikiem prawdy i wiary .
19
I co myślisz ze co zrobi Laporta ? Myślisz ze nie będzie Qatar Airways na klacie i innych sponsorów ? Nie rozumiem tego spustu nad Laporta skoro dzieki obecnemu zarządowi zdobyliśmy tyle co za Laporty a święty tak samo nie był.
0
Bardzo dobrze , ten gość to rakieta na prawej stronie . Cieszę się jednak z tego iż klub działa z transferami mimo zakazu , bo przyznam szczerze ze watpilem w jakiś transfer a tu taka niespodzianka ;)
0
Nie , to podpisuje umowę ze sponsorami typu Nike a nie prezydent , wiec nie ma raczej takiej możliwości .
0
Skrót trwa 4 min , za dużo to się nie działo .
0
Witam , mam pytanie na troche inny temat . Czy ktos dostal jakies informacje po wplacie zaliczki na wyjazd do tego Berlina ? Z góry dziękuję za odpowiedź.
0
Oni walczą o spadek .
0
Smarował ale za słabo jak widać
0
Obyśmy w niedzielę świętowali mistrzostwo!
0
Niby czemu ? Pewnie myslales ze Barca będzie miała juz mistrza ale niestety tak nie jest .
0
Wiem chodzi mi o naszą publiczność.
0
W srode sentyment trzeba odłożyć na bok , jak najbardziej ich upokorzyć przed własną publicznością.
0
Mango.tv jesli chodzi o transmisje to najlepszy z możliwych .
0
Boże oby ten transfer nie doszedł do skutku . Gość nie jest rewelacją nawet w słabej Serie A .
0
Fabregas nigdy się nie znajdzie w tej trojce bo to piłkarz na jedną rundę . Bravo ? Bez komentarza . Suarez ? Nie mam pojecia za co . Neymar to właśnie jeden poziom z Hazardem , Jamesem czy Alexisem .
A nagroda jest przyznawana za zwykłe widzimisię , kto się komu podoba w danym momencie . Dlatego wielu którzy na to zasluguja nigdy nie zdobędą tej nagrody .
0
Ale Xavi odchodzi po sezonie ...
1
Niewiem czy oglądasz grę Hazarda ale ten gość jest zawodnikiem którego chciałby każdy klub na świecie za jego umiejętności i to jaki ma wpływ na grę Chelsea . Poza tym wymień mi proszę tych wiele lepszych od niego .
1
Co do transferów to mam nadzieję że nie kupimy Pogby . A z tych co zostali wymienieni , to chyba nikogo bym nie wziął . Chociaż Rooneyem bym nie pogardził.
0
Transfer genialny ale 80 mln to za dużo .
0
Może Neymar ? Hazard ? Ibra ? Kandydatów jest wielu .
0
W podstawie Rakieta z Busim i Iniesta lub Xavim do wyboru . Iniesta zachwyca ? Ciekawe czym innym niż techniką, bo na pewno nie statystykami .
0
Wydaje mi się że do najlepszej Barcy potrzeba nam dobrego prawego obrońcy i środkowego pomocnika , młodego który poświeci statystykami za Inieste lub Xaviego .
1
Juz czuje ta wrzawę na Camp Nou przy wejściu Belga na murawę .
0
Basen raczej po treningu ...
1
Nie ma takiej opcji , wyjdzie na pewno najlepszy sklad .
0
Ślub z bajki ;)
0
Pedre nabił z Huescą i się cieszy
1
Dokładniej chodzi o transmisje meczu .
0
A czy kanał Barcy na YT robi dziś trans ?
0
Ogólnie by się dało ale wexplorerze nie ma wtyczki ...