ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Montoya ? hahahha gosc jest kompletnie nieograny , nie gra nawet z ogórkami a Ty go typujesz w składzie na GD .
0
Hmmm a gdyby tak Bravo-Alves-Pique/Bartra-Mathieu-Alba-Masche-Busi-Iniesta i przed nimi Messi a przed nim Ney z Luisem ? :O .
0
Zambrotta na środku ? ...
0
I wgl na następny mecz ,, Lista powołanych na mecz z Realem " i tam nazwisko Suarez , dopiero do mnie dotrze że jeden z najlepszych jak nie najlepszy środkowy napastnik obecnie do nas dołączył .
6
Czy tylko ja marzę o tym żeby Busquets nie wykurował się na mecz z Realem i w jego miejsce grał Masche ? .
0
Wole w pierwszym nieogranego Suareza , który potrafi wszystko niż ogranego Pedro który nie potrafi nic , chyba że wyjebac się o własne nogi .
0
A czy Ronaldinho był jakiś przystojny ? ...
0
Równo dojebałeś do pieca , trafiłeś w samo sedno .
0
Jak to , to nie wrócił po kontuzji ?:D
1
Akurat Mathieu to nasz najszybszy stoper , chyba że chodziło Ci o lewą w porównaniu z Albą ? .
0
Mi tam zmiany niepotrzebne , po co mieszac jak jest git ? .
2
Enrique coś Ty dobrego narobił ...
1
Najpierw to trzeba miec napastników , któzy do nich wychodzą . W tamtym sezonie tylko Alexis wychodził do prostopadłych piłek i nikt mu nie dogrywał . Teraz ma kto dogrywac ale rzadko kto wychodzi do nich.
1
Spokojnie , jak Rakieta zyska więcej pewności siebie to zobaczysz jakie będzie słał piły , zresztą Xavi też to potrafi ale nie podaje bo mógłby obniżyc procent posiadania piłki w razie straty .
0
Bez przesady , gruby nie jest . Trenował indywidualnie i teraz z zespołem .
31
Kolor czerwony to powinna byc rażąca nieskutecznośc .
0
Genialny Pique ? to chyba inny mecz oglądaliśmy ...
0
Teraz Pedro nawet z takimi drużynami się nie sprawdza .
0
Rayo to chłopaczek do bicia , grają otwarty futbol i dlatego dostają baty , dzisiaj nie będzie inaczej .
1
Byle w pierwszym nie było ani Pedro , Busquetsa i Iniesty . Wszyscy trzej są pod formą .
4
Boże nie rań mnie !
0
A we wrześniu 2013 Barcy nie prowadził czasem Tata Martino ? i to jego zespół wygrał ? .
0
Święta krowa nie wytrzyma ? zapomniał że trzeba znów wygrywac puchary zamiast napychac ten gruby brzuch .
1
Było zostawic Alexisa ... ale Pedro nikt nie chciał kupic .
2
Obrona zawaliła przy pierwszej bramce i trzeciej ale to wszystko ze względu na słabą postawę środkowych pomocników . Iniesta od paru spotkań jest wyraźnie pod formą , Rakitic zagubiony a Sergio ... nie będę się rozpisywał .
Przy pierwszej bramce zwalił Masche , karygodne dopuszczenie Luiza do oddania strzału . przy drugiej Ter Stegen , a przy trzeciej hmm Alves ? .
Na plus Messi , Ney i Mathieu ( genialny występ moim zdaniem , gdyby nie on to dostalibyśmy większe baty ) .
Co do plusów to należy zauważyc że tak od 60 minuty cisnęliśmy PSG niemiłosiernie ale nie potrafiliśmy wykorzystac swoich okazji , Iniesta z 11 metrów z kosmos , Munir w słupek czy setka Sandro .
Ale nie ma co płakac , z grupy wyjdziemy , nie dopuszczam innej możliwości a zeszły rok pokazał że Paris de Princes to dla nas niegościnny stadion .
0
Akurat obrona moim zdaniem prezentowala sie dzisiaj nie najgorzej , w pierwszej odsłonie meczu nasza pomoc dała dupy .
1
Dwa głupie błędu i dwie bramki , wraca koszmar z zeszłego sezonu , sam Mathieu nie pokryje reszty zawodników .
1
Hah dobre :D .
1
W sumie na stronie PSG tylko się modlą żeby nie było jakiejś większej kompromitacji . PSG w rozsypce , nie mają środka obrony ani zawodnika , który wziąłby na siebie ciężar gry , a Cavani z Tuluzą oddał ostatnio aż dwa strzały ( niecelne :D ) .
0
Wróci Suarez to będzie inna gra , on potrafi uderzyc z dystansu , z główki , z prostopadłej piłki , będzie drugi piłkarz który oprócz Messiego potrafi wziąc ciężar gry na siebie .
Myślałem że po transferze Neya będzie inaczej ale NJ ma problem z dryblingami i nie może się odnaleźc , narazie transfer na zdecydowany minus .