ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
A kogo mial wprowadzac Tata ? Roberto ? Songa czy Tello ?
5
Gdyby w trakcie wakacji nie było postów z plotkami to miałbyś jeden post na dwa tygodnie :3
0
Fabs w formie jest Nie do zatrzymania , a Xaviego formą juz sie Nie wybije i Cesc musi grać kosztem kapitana .
0
No na transfery mają 4 mln , ja dałbym im Ibiego z chęcią ;)
0
Ale po co ciśniesz zarząd , który już nie działa w naszym klubie ? .
10
Bardzo wartościowa i wyczerpująca wypowiedź z Twojej strony , tak trzymaj .
0
Busquets to strzela głową tylko do naszej bramki ;)
2
Chyba nie oglądałeś ostatniego sezonu Alexa w angielskiej ekstraklasie ... dzięki niemu Van Persie zdobył Króla Strzelców a to nie jedyny jego wyczyn .
3
1
Chyba Pedro zawsze był bardziej faworyzowaną postacią w zespole dlatego że jest wychowankiem . Zresztą wystarczy spojrzec na meczowe oceny i wszystko jasne .
26
,, ponieważ Barcelona drogo sprzedaje. " - tutaj to dojebał konkretnie .
0
To już nie jest nasz zawodnik :P
3
Ibrę wygryzł Guardiola ...
16
Kurde , niecodzienne osiągnięcie . Napisz do redakcji może dostaniesz za to wyjazd do Barcelony ...
0
Ja to bym Wawrzyniaka wziął i przekwalifikowal na SO , jak nie wyjdzie to na napad go !
0
Nie kompromituj się ....
2
Nie wierzcie w te 38 mln , przeciez my go sprzedaliśmy za 24 a chłop ma 31 lat .
0
Xavi przy korzystnym wyniku powinien wchodzic na utrzymanie pilki i uspokojenie gry .
0
W sumie , to gdyby odszedł Masche to można by ściągnąc jednego kozaka na ŚO i właśnie Fontasa . Wtedy mamy dwóch kozaków na ŚO i dwóch bardzo obiecujących młodych .
Jak widac , wystarczy dac szansę młodszym by się ograli i pokazali na co ich stac . A Fontas w Barsie takiej nie dostał .
0
Ma sens bo jedynie gdzie Yaya chce odejsc z City jest Barca , a on sam wie jak działa polityka klubu .
0
O ile pamietam to sprzedalismy go za 24 mln więc jak chce przyjść to. za 20 mln .
6
Trzeba było myślec jak był do wyciągnięcia za darmo , a jeszcze Alexisa włączyc ? poje*ani ...
0
Pique , Alba , Bartra , Iniesta , Busquets , Fabs , Messi , Ney , Alexis to według mnie piłkarze nie do ruszenia .
Xaviemu ograniczyc minuty a reszta jak się komu podoba .
0
Fajnie gdyby udało im się zamknąc już parę transferów przed MŚ , a najlepiej stoperów .
1
0
Ale my musimy przeprowadzic transfery konkretnych zawodników a kto przejdzie Ci w zimowym oknie ? chyba że chodzi Ci dwóch w to lato a dwóch w następne ...
0
Dlatego wczoraj wygrała ekipa z większą ambicją i która włożyła więcej wysiłku by osiągnąc swój cel .
2
Najgorsza Barca od lat ? chyba masz mały staż jeśli chodzi o kibicowanie i śledzenie poczynań Barcy .
3
Najważniejsze że posiadanie piłki było po naszej stronie .
2
Tylko , że Pique poszedł potem jako środkowy napastnik a Song tworzył parę środkowych obrońców z Masche kolego .