5

A kogo mial wprowadzac Tata ? Roberto ? Songa czy Tello ?

5

Gdyby w trakcie wakacji nie było postów z plotkami to miałbyś jeden post na dwa tygodnie :3

0

Fabs w formie jest Nie do zatrzymania , a Xaviego formą juz sie Nie wybije i Cesc musi grać kosztem kapitana .

0

No na transfery mają 4 mln , ja dałbym im Ibiego z chęcią ;)

0

Ale po co ciśniesz zarząd , który już nie działa w naszym klubie ? .

10

Bardzo wartościowa i wyczerpująca wypowiedź z Twojej strony , tak trzymaj .

0

Busquets to strzela głową tylko do naszej bramki ;)

2

Chyba nie oglądałeś ostatniego sezonu Alexa w angielskiej ekstraklasie ... dzięki niemu Van Persie zdobył Króla Strzelców a to nie jedyny jego wyczyn .

3

1

Chyba Pedro zawsze był bardziej faworyzowaną postacią w zespole dlatego że jest wychowankiem . Zresztą wystarczy spojrzec na meczowe oceny i wszystko jasne .

26

,, ponieważ Barcelona drogo sprzedaje. " - tutaj to dojebał konkretnie .

0

To już nie jest nasz zawodnik :P

3

Ibrę wygryzł Guardiola ...

16

Kurde , niecodzienne osiągnięcie . Napisz do redakcji może dostaniesz za to wyjazd do Barcelony ...

0

Ja to bym Wawrzyniaka wziął i przekwalifikowal na SO , jak nie wyjdzie to na napad go !

0

Nie kompromituj się ....

2

Nie wierzcie w te 38 mln , przeciez my go sprzedaliśmy za 24 a chłop ma 31 lat .

0

Xavi przy korzystnym wyniku powinien wchodzic na utrzymanie pilki i uspokojenie gry .

0

W sumie , to gdyby odszedł Masche to można by ściągnąc jednego kozaka na ŚO i właśnie Fontasa . Wtedy mamy dwóch kozaków na ŚO i dwóch bardzo obiecujących młodych .
Jak widac , wystarczy dac szansę młodszym by się ograli i pokazali na co ich stac . A Fontas w Barsie takiej nie dostał .

0

Ma sens bo jedynie gdzie Yaya chce odejsc z City jest Barca , a on sam wie jak działa polityka klubu .

0

O ile pamietam to sprzedalismy go za 24 mln więc jak chce przyjść to. za 20 mln .

6

Trzeba było myślec jak był do wyciągnięcia za darmo , a jeszcze Alexisa włączyc ? poje*ani ...

0

Pique , Alba , Bartra , Iniesta , Busquets , Fabs , Messi , Ney , Alexis to według mnie piłkarze nie do ruszenia .
Xaviemu ograniczyc minuty a reszta jak się komu podoba .

0

Fajnie gdyby udało im się zamknąc już parę transferów przed MŚ , a najlepiej stoperów .

1

0

Ale my musimy przeprowadzic transfery konkretnych zawodników a kto przejdzie Ci w zimowym oknie ? chyba że chodzi Ci dwóch w to lato a dwóch w następne ...

0

Dlatego wczoraj wygrała ekipa z większą ambicją i która włożyła więcej wysiłku by osiągnąc swój cel .

2

Najgorsza Barca od lat ? chyba masz mały staż jeśli chodzi o kibicowanie i śledzenie poczynań Barcy .

3

Najważniejsze że posiadanie piłki było po naszej stronie .

2

Tylko , że Pique poszedł potem jako środkowy napastnik a Song tworzył parę środkowych obrońców z Masche kolego .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?