ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak Atletico przegra to chyba dalej bedzie na 1szym miejscu
0
A szkoda ...
0
Tiki taka jest git ale trzeba sprowadzić piłkarzy , którzy dają temu stylowi więcej alternatyw .
Kiedyś Nie wiadomo bylo na kim sie skupić na Eto'o , Henrym , Messim , Ronaldinho , potem na Obrzeża czy Tata Toure. Dzis wylaczysz Messiego , Inieste i Alexisa i Barca leży .
9
Byl nietypowy bo z taka obroną to najlepsi trenerzy świata gowno by zdzialali .
0
Belgia to zgrupowanie gwiazdeczek a Nie zespół . Niespodzianki nie bedzie .
0
Akurat to nie durnoty , głośno było o jego kontaktach z nami .
0
Zrywa , hajsiku za niego nie hapniemy .
0
On pisze o Alexisie nie o Alvesie ^^ .
0
Według mnie nasze zakupy powinny ograniczyc siędo trzech . Środkowy obrońca , prawy obrońca i Vidal do środka . Oczywiście nie liczę bramkarza bo Ter Stegen zaklepany a Pinto kij wie czy odchodzi .
Sprzedac Alvesa , Songa , Tello , Cuence , Dos Santosa , Bojana , Afellaya + odejscie V.V. i Carlesa .
0
Zawsze jest 120 ale zazwyczaj Barca liczy się z wydaniem 60 a reszta idzie na spłatę długów .
1
Adriano i Alexis 4 .... niewiem czy śmiac się czy płakac . A Messiemu oceny byś nie zmienił ?
1
Co tam że Masche i Alexis grali lepiej od Messiego ... jego fanboye głosują na ślepo .
0
Boże ile razy będziecie pisali o Kroosie , który przedłużył kontrakt z Bayernem i jest dla nas niedostępny ? . Jeśli serio 30 mln to brałbym go z zamkniętymi oczami , to jest także alternatywa na prawe skrzydło a prócz Alexisa to nikt tam nie gra .
0
Kroos przedłużył kontrakt z Bayernem ...
0
Powiem tak , to byłby genialny ruch bo to piłkarz klasy światowej .
9
Gośc ma 17 trafień w lidze i 11 asyst czego chciec więcej ...
1
Barca potrzebuje wzmocnień ale akurat nie w linii ataku a napewno nie skrzydłowego , bardziej obrona i DM . A po drugie to w ostatnim meczu Pedro i Leo też mieli jak to nazwałeś ,, pustą bramkę " chociaż we wszystkich sytuacjach był tam bramkarz .
1
Czyli to co dla Ciebie jest codziennością ...
1
Ale to Atletico jest w lepszej sytuacji , więc git . Jak na Stamford ekipa z Madrytu strzeli pierwsza to może byc pozamiatane .
0
Niech podciągną do 12-15 i droga wolna . U nas się chłopie marnujesz ...
1
A może dali papiery , które uniewinnią w stu procentach nasz klub i stąd ta pewnośc .
6
Do tego świetnie radzi sobie w reprezentacji a u nas z Pique mogliby stworzyc najeczny duet .
8
Żałosny to jest Twój komentarz i jego poziom człowieczku ...
2
Gościu Ty chyba meczu nieoglądałeś ...
1
Alexis to cichy bohater tego spotkania , co prawda zmarnował setkę ale zaliczył asystę , miał wiele udanych rajdów i kluczowych podań a do tego te odbiory .
2
,, Tak czy inaczej w 72. minucie z piłką do bramki w końcu wjechał Pedro Rodríguez. "
Więc to jest opis akcji w której padła bramka ? Tak redakcja ujęła objechanie trzech zawodników Athletiku przez Daniego Alvesa , gdzie jeden dostał siatę , ten dograł do Alexisa on do Pedro i padł gol ? tak mam to rozumiec ? .
1
Ja jebe jak nie wyjdziemy trójką napastników to znowu będzie zjebane klepanie ...
0
W maju jest mecz z Atletico a jutro z Athletikiem Bilbao .
0
Vidal , Reus ? może jeszcze Aguero , Rooneya i Falcao ?
1
Chodzi o 3 przegrane z rzędu gościu , czytaj ze zrozumieniem .