0

Jak Atletico przegra to chyba dalej bedzie na 1szym miejscu

0

A szkoda ...

0

Tiki taka jest git ale trzeba sprowadzić piłkarzy , którzy dają temu stylowi więcej alternatyw .
Kiedyś Nie wiadomo bylo na kim sie skupić na Eto'o , Henrym , Messim , Ronaldinho , potem na Obrzeża czy Tata Toure. Dzis wylaczysz Messiego , Inieste i Alexisa i Barca leży .

9

Byl nietypowy bo z taka obroną to najlepsi trenerzy świata gowno by zdzialali .

0

Belgia to zgrupowanie gwiazdeczek a Nie zespół . Niespodzianki nie bedzie .

0

Akurat to nie durnoty , głośno było o jego kontaktach z nami .

0

Zrywa , hajsiku za niego nie hapniemy .

0

On pisze o Alexisie nie o Alvesie ^^ .

0

Według mnie nasze zakupy powinny ograniczyc siędo trzech . Środkowy obrońca , prawy obrońca i Vidal do środka . Oczywiście nie liczę bramkarza bo Ter Stegen zaklepany a Pinto kij wie czy odchodzi .
Sprzedac Alvesa , Songa , Tello , Cuence , Dos Santosa , Bojana , Afellaya + odejscie V.V. i Carlesa .

0

Zawsze jest 120 ale zazwyczaj Barca liczy się z wydaniem 60 a reszta idzie na spłatę długów .

1

Adriano i Alexis 4 .... niewiem czy śmiac się czy płakac . A Messiemu oceny byś nie zmienił ?

1

Co tam że Masche i Alexis grali lepiej od Messiego ... jego fanboye głosują na ślepo .

0

Boże ile razy będziecie pisali o Kroosie , który przedłużył kontrakt z Bayernem i jest dla nas niedostępny ? . Jeśli serio 30 mln to brałbym go z zamkniętymi oczami , to jest także alternatywa na prawe skrzydło a prócz Alexisa to nikt tam nie gra .

0

Kroos przedłużył kontrakt z Bayernem ...

0

Powiem tak , to byłby genialny ruch bo to piłkarz klasy światowej .

9

Gośc ma 17 trafień w lidze i 11 asyst czego chciec więcej ...

1

Barca potrzebuje wzmocnień ale akurat nie w linii ataku a napewno nie skrzydłowego , bardziej obrona i DM . A po drugie to w ostatnim meczu Pedro i Leo też mieli jak to nazwałeś ,, pustą bramkę " chociaż we wszystkich sytuacjach był tam bramkarz .

1

Czyli to co dla Ciebie jest codziennością ...

1

Ale to Atletico jest w lepszej sytuacji , więc git . Jak na Stamford ekipa z Madrytu strzeli pierwsza to może byc pozamiatane .

0

Niech podciągną do 12-15 i droga wolna . U nas się chłopie marnujesz ...

1

A może dali papiery , które uniewinnią w stu procentach nasz klub i stąd ta pewnośc .

6

Do tego świetnie radzi sobie w reprezentacji a u nas z Pique mogliby stworzyc najeczny duet .

8

Żałosny to jest Twój komentarz i jego poziom człowieczku ...

2

Gościu Ty chyba meczu nieoglądałeś ...

1

Alexis to cichy bohater tego spotkania , co prawda zmarnował setkę ale zaliczył asystę , miał wiele udanych rajdów i kluczowych podań a do tego te odbiory .

2

,, Tak czy inaczej w 72. minucie z piłką do bramki w końcu wjechał Pedro Rodríguez. "
Więc to jest opis akcji w której padła bramka ? Tak redakcja ujęła objechanie trzech zawodników Athletiku przez Daniego Alvesa , gdzie jeden dostał siatę , ten dograł do Alexisa on do Pedro i padł gol ? tak mam to rozumiec ? .

1

Ja jebe jak nie wyjdziemy trójką napastników to znowu będzie zjebane klepanie ...

0

W maju jest mecz z Atletico a jutro z Athletikiem Bilbao .

0

Vidal , Reus ? może jeszcze Aguero , Rooneya i Falcao ?

1

Chodzi o 3 przegrane z rzędu gościu , czytaj ze zrozumieniem .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?