2

Najgorsza Barca od lat ? chyba masz mały staż jeśli chodzi o kibicowanie i śledzenie poczynań Barcy .

3

Najważniejsze że posiadanie piłki było po naszej stronie .

2

Tylko , że Pique poszedł potem jako środkowy napastnik a Song tworzył parę środkowych obrońców z Masche kolego .

1

Bramka Alexisa cudo , Alves nie miał komu wrzucac na głowę i bardzo dobra postawa Songa jako stopera . Niestety docieraliśmy na 16 metr i tam kończyły się nasze akcje , bez pomysłu jak rozbroic defensywe Atleti .

1

Hmm dziwne , zero samokrytyki po remisie z druzyna ktora Nie jest pewną utrzymania sie w pierwszej lidze .

10

,, Nie możemy zmarnowac tej szansy " , słyszymy to chyba po raz piąty , po czterech nie powodzeniach ...

1

Jak fajnie kiedy to dyrektorzy decydują o wzmocnieniach a Nie trener , takie rzeczy tylko w Barcelonie .

0

Ani razu buahahahahaha

0

Transfery już porobione . Ter Stegen będzie bramkarzem a jak co to się go wrzuci na środek obrony z Adriano ... i po problemie .

0

I dobrze . Enrique jak przyjdzie to będzie wielki błąd bo kolegi w szatni nam nie potrzeba .

0

Ehh plota ...

2

Serio liczysz na to że będzie to nowy Pep ? bo ja uważam że nie .
A co w tym wszystkim najgorsze ? to że będzie trener wybrany pod drużynę a powinno byc odwrotnie . Barca nie zatrudni gościa który coś zmieni , tylko takiego który będzie ciągnął to łajno w nieskończonośc .

1

Proszę tylko nie on , czemu musimy wybierac trenerach , którzy niczego nie osiągnęli ...

8

Hazard - Leo - Ney / Alexis .. to chyba zbyt piękne by bylo możliwe .

2

Nie dziwię sie , Tello ma talent a Barca swoją gra Nie potrafi go wykorzystać .

0

Haha na bank , Fabs dopłacał do swojego transferu , będzie nr 1 po odejściu Xaviego i teraz na brnak odejdzie ...

0

Chlopcze byla juz informacja ze mamy 120 mln ...

0

A kogo my mamy wpuszczać jak na lawce same patalachy Tello , Afellay , Song , Roberto ...

0

Ja jebe ale mamy słabą ławkę ...

0

A Alves ile osiągnął zanim go sciagnelismy za 30 baniek ?

2

Dla mnie byłby to genialny ruch a Andre tak czy tak znalazł by sobie wielki klub .

6

Szczerze to nie wierzę w ten transfer , choc bardzo bym go chciał .

0

Tak a skąd ta pewnośc ? wypowiadasz się jakby Lucho coś osiągnął jako trener a tak naprawdę nie osiągnął nic .

1

Chodzi o silnego , dobrze grającego głową a nie o łebka który jest wzrostu Messiego .

0

Hahahahahahahahaha jak był do wyciągnięcia z Bilbao to się uparli na Songa a teraz niby Martinez ma odejśc z Bayernu ? dobre sobie .

0

Najlepsze jest to że setki kibiców już zwyzywało i zhańbiło nasz zarząd o dwie sytuacje . Pierwsza o wałki przy transferze Neya a druga o wałki przy transferach łebków ... jakoś nie widzę żeby ktoś się przyznał że w nich zwątpił ani żadnych przeprosin ...

0

W każdym klubie tak jest ...

0

Mnie bardziej martwi obecnośc Messiego w wyjściowej jedenastce niż Alvesa ... ten drugi chocia_ sie stara a pierwszy jak mu coś Nie wyjdzie to odpuszcza .

0

Jak Atletico przegra to chyba dalej bedzie na 1szym miejscu

0

A szkoda ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?