ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Najgorsza Barca od lat ? chyba masz mały staż jeśli chodzi o kibicowanie i śledzenie poczynań Barcy .
3
Najważniejsze że posiadanie piłki było po naszej stronie .
2
Tylko , że Pique poszedł potem jako środkowy napastnik a Song tworzył parę środkowych obrońców z Masche kolego .
1
Bramka Alexisa cudo , Alves nie miał komu wrzucac na głowę i bardzo dobra postawa Songa jako stopera . Niestety docieraliśmy na 16 metr i tam kończyły się nasze akcje , bez pomysłu jak rozbroic defensywe Atleti .
1
Hmm dziwne , zero samokrytyki po remisie z druzyna ktora Nie jest pewną utrzymania sie w pierwszej lidze .
10
,, Nie możemy zmarnowac tej szansy " , słyszymy to chyba po raz piąty , po czterech nie powodzeniach ...
1
Jak fajnie kiedy to dyrektorzy decydują o wzmocnieniach a Nie trener , takie rzeczy tylko w Barcelonie .
0
Ani razu buahahahahaha
0
Transfery już porobione . Ter Stegen będzie bramkarzem a jak co to się go wrzuci na środek obrony z Adriano ... i po problemie .
0
I dobrze . Enrique jak przyjdzie to będzie wielki błąd bo kolegi w szatni nam nie potrzeba .
0
Ehh plota ...
2
Serio liczysz na to że będzie to nowy Pep ? bo ja uważam że nie .
A co w tym wszystkim najgorsze ? to że będzie trener wybrany pod drużynę a powinno byc odwrotnie . Barca nie zatrudni gościa który coś zmieni , tylko takiego który będzie ciągnął to łajno w nieskończonośc .
1
Proszę tylko nie on , czemu musimy wybierac trenerach , którzy niczego nie osiągnęli ...
8
Hazard - Leo - Ney / Alexis .. to chyba zbyt piękne by bylo możliwe .
2
Nie dziwię sie , Tello ma talent a Barca swoją gra Nie potrafi go wykorzystać .
0
Haha na bank , Fabs dopłacał do swojego transferu , będzie nr 1 po odejściu Xaviego i teraz na brnak odejdzie ...
0
Chlopcze byla juz informacja ze mamy 120 mln ...
0
A kogo my mamy wpuszczać jak na lawce same patalachy Tello , Afellay , Song , Roberto ...
0
Ja jebe ale mamy słabą ławkę ...
0
A Alves ile osiągnął zanim go sciagnelismy za 30 baniek ?
2
Dla mnie byłby to genialny ruch a Andre tak czy tak znalazł by sobie wielki klub .
6
Szczerze to nie wierzę w ten transfer , choc bardzo bym go chciał .
0
Tak a skąd ta pewnośc ? wypowiadasz się jakby Lucho coś osiągnął jako trener a tak naprawdę nie osiągnął nic .
1
Chodzi o silnego , dobrze grającego głową a nie o łebka który jest wzrostu Messiego .
0
Hahahahahahahahaha jak był do wyciągnięcia z Bilbao to się uparli na Songa a teraz niby Martinez ma odejśc z Bayernu ? dobre sobie .
0
Najlepsze jest to że setki kibiców już zwyzywało i zhańbiło nasz zarząd o dwie sytuacje . Pierwsza o wałki przy transferze Neya a druga o wałki przy transferach łebków ... jakoś nie widzę żeby ktoś się przyznał że w nich zwątpił ani żadnych przeprosin ...
0
W każdym klubie tak jest ...
0
Mnie bardziej martwi obecnośc Messiego w wyjściowej jedenastce niż Alvesa ... ten drugi chocia_ sie stara a pierwszy jak mu coś Nie wyjdzie to odpuszcza .
0
Jak Atletico przegra to chyba dalej bedzie na 1szym miejscu
0
A szkoda ...