0

Zapomniałeś jedynie dopisac ile spotkań zagrali oboje . W ataku Barcy jest ścisk i jeśli Ney gra w pierwszym składzie to schodzi w '60 min .
Oczywiście nie przysłaniając geniuszu Walijczyka , który ma niezły sezon .

0

Kupic dwóch środkowych obrońców , sprzedac Songa i przesunąc Masche do środka pomocy .

0

Niech zagra żeby fioletowi nie mieli wymówek po przegranej . Choc i tak zapewne będą wypominac że mieli mecz w środku tygodnia .

0

Twóje BBC nie istniało na CN ...

0

Nie trzeba byc jasnowidzem by wiedziec że Puyol nie wystąpi w tym meczu .

0

Wymysł ESPN , nic więcej .

0

Bo Ty wiesz że chodziło o sprzeczkę z Rosellem a nie o brak motywacji ...

0

Arbeloę wkręcał w finale PK .

0

Będzie to dużą niesprawiedliwością jeśli Pedro i Alexis nie wyjdą w pierwszej jedenastce na Real , zagramy pewnie czterema pomocnikami .

0

takim komentarzem nie wybiłeś się wyżej niż kolega , do którego skierowałeś te słowa .

0

Słabe ...

0

Ja chciałbym żeby wystąpiła trójka naszych najlepszych strzelców czyli Leo , Alexis i Pedro . Nie chodzi kogo bardziej lubię ale dzięki ostatnim dwóm wymienionym nasi boczni obrońcy mają duże wsparcie . Dobrze wiemy jak Sanchez i Rodriguez pracują w pressingu i defensywie .
Ale Iniesta na skrzydle też mnie zadowoli , jest teraz w genialnej formie a Cesc to zawsze Cesc i statystyki zanim przemawiają .
Alexis - Leo - Pedro bądź Alexis/Pedro-Leo-Iniesta i będzie git moim zdaniem .

0

Może z Atletico w dwumeczu 5:0 ? .

0

Ostatnio Carlo wystawił Ramosa w środku pomocy bo myślał że Messi będzie grał w środku i żeby odciąc go od gry , tata wystawił Messiego na skrzydło i Ramos był kompletnie bezużyteczny .
Teraz Real będzie miał do dyspozycji Alonso i to on raczej wyjdzie w pierwszej jedenastce .
Ciekaw jestem lewej strony bo przecież Carvajal będzie miał ciężki dzień :D .

0

Kibice realu się cieszą bo widzą że nasza obrona jest słaba ... tyle że mamy mniej straconych bramek od nich . W dodatku w ważnych meczach tracimy bardzo mało bramek .
Z Realem 1 , z City 1 w dwumeczu . Nie ma tragedii .

0

W sumie Arbeloa chyba nie gra z powodu kontuzji i będzie grał Carvajal .
Można by wystawic Neya żeby go powkręcał a tak w 60 wpuścic Pedro i Alexisa na podmęczonych obrońców .
Oczywiście zakładając że wyjdziemy czterema pomocnikami co jest bardzo prawdopodobne .

0

Na wyjeździe w Pampelunie to Martin był antybohaterem , wszystko maścił i niewykorzystywał klarownych sytuacji , w głównej mierze dzięki niemu straciliśmy wtedy punkty .

0

Tak ogolnie to nic Nie grał . Poza golem i jednym rannym strzałem po długim rogu . Wiekszosc jego wrzutek i dryblingow to kompletne niewypaly ale brameczka ladna . Niewiem gdzie ktoś widział jego dobrą grę ...

0

Zobaczymy co na to Leo . Mówił ze dla niego pieniądze to najmniejszy problem a oni dają mu więcej i więcej .

0

Tyle że Barca dzisiaj nie gra .

0

Napewno Nie gorzej niż ich zostawiając .

0

Opchnalbym ich obu .

0

Chelsea albo Bayern .

0

Były juz wywiady ze nie sprzedadzą Leo na fundusze potrzebne na stadion .

0

Ta ? a Masche ile ma ? .

0

Ter Stegen , Mussachio i ewentualnie za niską cenę Van Persiego bądź innego doświadczonego , starego napadziora na plan B .

0

Najbardziej mi się podobało to że Martino swoimi wskazówkami całkowicie zneutralizował City .
Nie było widac skrzydeł Manchesteru a przecież to drużyna z takim potencjałem ! Aguero , Dżeko , Silva , Navas , Negredo ! Ci piłkarze nie mieli wczoraj nic do powiedzenia .
Ograniczyliśmy walkę w powietrzu do minimum , nie było żadnych kontr a nasza gra dominowała jak za niedawnych lat .

0

Montoyę ! haha chyba sobie żartujesz kolego . Martin to kompletny żółtodziób , daje się objeżdżac w meczu z najsłabszymi a jego gra ofensywna to kompletna padaka .Mam nadzieję że pozbędą się go jak najszybciej .

0

Ale to nie była odpowiedź na krytykę tylko na postawę kibiców w inynych meczach ...

1

I dobrze na Camp Nou jest doping jakby siedzieli tam tylko kibice sukcesu . Jak przegrywamy to wycierają łzy zamiast dopingowac a przy wygranej mają siłę by śpiewac przez większośc meczu .
Prawidłowa postawa Dani !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?