ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zapomniałeś jedynie dopisac ile spotkań zagrali oboje . W ataku Barcy jest ścisk i jeśli Ney gra w pierwszym składzie to schodzi w '60 min .
Oczywiście nie przysłaniając geniuszu Walijczyka , który ma niezły sezon .
0
Kupic dwóch środkowych obrońców , sprzedac Songa i przesunąc Masche do środka pomocy .
0
Niech zagra żeby fioletowi nie mieli wymówek po przegranej . Choc i tak zapewne będą wypominac że mieli mecz w środku tygodnia .
0
Twóje BBC nie istniało na CN ...
0
Nie trzeba byc jasnowidzem by wiedziec że Puyol nie wystąpi w tym meczu .
0
Wymysł ESPN , nic więcej .
0
Bo Ty wiesz że chodziło o sprzeczkę z Rosellem a nie o brak motywacji ...
0
Arbeloę wkręcał w finale PK .
0
Będzie to dużą niesprawiedliwością jeśli Pedro i Alexis nie wyjdą w pierwszej jedenastce na Real , zagramy pewnie czterema pomocnikami .
0
takim komentarzem nie wybiłeś się wyżej niż kolega , do którego skierowałeś te słowa .
0
Słabe ...
0
Ja chciałbym żeby wystąpiła trójka naszych najlepszych strzelców czyli Leo , Alexis i Pedro . Nie chodzi kogo bardziej lubię ale dzięki ostatnim dwóm wymienionym nasi boczni obrońcy mają duże wsparcie . Dobrze wiemy jak Sanchez i Rodriguez pracują w pressingu i defensywie .
Ale Iniesta na skrzydle też mnie zadowoli , jest teraz w genialnej formie a Cesc to zawsze Cesc i statystyki zanim przemawiają .
Alexis - Leo - Pedro bądź Alexis/Pedro-Leo-Iniesta i będzie git moim zdaniem .
0
Może z Atletico w dwumeczu 5:0 ? .
0
Ostatnio Carlo wystawił Ramosa w środku pomocy bo myślał że Messi będzie grał w środku i żeby odciąc go od gry , tata wystawił Messiego na skrzydło i Ramos był kompletnie bezużyteczny .
Teraz Real będzie miał do dyspozycji Alonso i to on raczej wyjdzie w pierwszej jedenastce .
Ciekaw jestem lewej strony bo przecież Carvajal będzie miał ciężki dzień :D .
0
Kibice realu się cieszą bo widzą że nasza obrona jest słaba ... tyle że mamy mniej straconych bramek od nich . W dodatku w ważnych meczach tracimy bardzo mało bramek .
Z Realem 1 , z City 1 w dwumeczu . Nie ma tragedii .
0
W sumie Arbeloa chyba nie gra z powodu kontuzji i będzie grał Carvajal .
Można by wystawic Neya żeby go powkręcał a tak w 60 wpuścic Pedro i Alexisa na podmęczonych obrońców .
Oczywiście zakładając że wyjdziemy czterema pomocnikami co jest bardzo prawdopodobne .
0
Na wyjeździe w Pampelunie to Martin był antybohaterem , wszystko maścił i niewykorzystywał klarownych sytuacji , w głównej mierze dzięki niemu straciliśmy wtedy punkty .
0
Tak ogolnie to nic Nie grał . Poza golem i jednym rannym strzałem po długim rogu . Wiekszosc jego wrzutek i dryblingow to kompletne niewypaly ale brameczka ladna . Niewiem gdzie ktoś widział jego dobrą grę ...
0
Zobaczymy co na to Leo . Mówił ze dla niego pieniądze to najmniejszy problem a oni dają mu więcej i więcej .
0
Tyle że Barca dzisiaj nie gra .
0
Napewno Nie gorzej niż ich zostawiając .
0
Opchnalbym ich obu .
0
Chelsea albo Bayern .
0
Były juz wywiady ze nie sprzedadzą Leo na fundusze potrzebne na stadion .
0
Ta ? a Masche ile ma ? .
0
Ter Stegen , Mussachio i ewentualnie za niską cenę Van Persiego bądź innego doświadczonego , starego napadziora na plan B .
0
Najbardziej mi się podobało to że Martino swoimi wskazówkami całkowicie zneutralizował City .
Nie było widac skrzydeł Manchesteru a przecież to drużyna z takim potencjałem ! Aguero , Dżeko , Silva , Navas , Negredo ! Ci piłkarze nie mieli wczoraj nic do powiedzenia .
Ograniczyliśmy walkę w powietrzu do minimum , nie było żadnych kontr a nasza gra dominowała jak za niedawnych lat .
0
Montoyę ! haha chyba sobie żartujesz kolego . Martin to kompletny żółtodziób , daje się objeżdżac w meczu z najsłabszymi a jego gra ofensywna to kompletna padaka .Mam nadzieję że pozbędą się go jak najszybciej .
0
Ale to nie była odpowiedź na krytykę tylko na postawę kibiców w inynych meczach ...
1
I dobrze na Camp Nou jest doping jakby siedzieli tam tylko kibice sukcesu . Jak przegrywamy to wycierają łzy zamiast dopingowac a przy wygranej mają siłę by śpiewac przez większośc meczu .
Prawidłowa postawa Dani !