ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale grał z Ajaxem i w LM już nie ma takiej passy .
0
Gdzie powołanie dla Adriano ? .
0
Po sezonie to raczej Cuenca , Dos Santos , Puyol , Afellay , Tello odejdą .
Do pierwszego transfer bramkarza , może Rafinha , może Denis Suarez , może Deulo , może i oby jakiś ŚO .
Ciekawe jak to się ułoży .
0
Barca wystawia cierpliwość kibiców na wielki test wytrzymałości .
0
Na bank zagra Alves , on jest zawodnikiem pierwszego składu i w związku z tym że Adriano będzie grał mniej ofensywnie od niego to będzie hulał na skrzydle .
0
Barca nie ma zadnych argumentów żeby dzisiaj wygrać , ani dobra gra , ani wyniki . Na CN ledwo wygraliśmy .
0
A co tu odwoływać ? Jordi zachował sie jak uczniak i tyle .
0
Taki widok jest niestety wyjątkiem , parę lat temu mieliśmy drużynę w której każdy coś wnosił .
Dzisiaj ławka wygląda tak :
- Pinto , Montoya , Puyol , Bartra , Adriano , Song , Pedro lub Alexis , Sergi Roberto , Iniesta lub Fabs , Afellay , Tello , Cuenca .
Poza Adriano , Pedro czy Alexisem , Iniestą lub Fabregasem żaden z tych piłkarzy nic nie wnosi do naszej gry .
0
I będzie odnosił sukcesy *
0
U nas niestety trener wybierany jest pod drużynę a nie trener , który przez swoje pomysły zrewolucjonizuje grę i odnosił sukcesy .
0
Messi ? Dos Santos ? Gudjohnsen ? Ezquerro ? Bojan ? . A odeszli Giuly , Saviola , a także Maxi Lopez .
0
https://www.google.pl/search?q=fc+barcelonA+sezon+2007/08+sk%C5%82ad&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=AfL0UpDiJsHe7Abd9YDYCA&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1920&bih=978#q=ronaldinho+%2C+iniesta+%2C+henry+%2C+etoo&tbm=isch&facrc=_&imgdii=_&imgrc=LyS6UJVB8RDwJM%253A%3Bkva83RoZbqBbkM%3Bhttp%253A%252F%252Fp.twimg.com%252FAxh-ZXBCIAEzuzB.jpg%253Alarge%3Bhttp%253A%252F%252Ftwicsy.com%252Fi%252FdFFJVb%3B640%3B480
Proszę :D
0
Jese gra na prawym skrzydle i konkurencje ma zbyt dużą żeby tam pojechać , Silva , Navas .
Przyjdzie jeszcze czas na ten talencik ale to jeszcze za wcześnie .
0
Parę lat emu były chwile że na ławce rezerwowych siedział Ronni , Iniesta , Henry i Eto'o a dzisiaj jak ławka wygląda ? same patałachy .
0
Nareszcie ! Czekałem wreszcie na te słowa , oni poprostu wygrali wszystko i Nie mają motywacji .
0
Druga żółtą a w konsekwencji czerwoną za kłótnie jakieś z arbitrem .
0
Sociedad bronił sie 11 a potem 10 zawodnikami , grali 5-4-1 , potem 4-4-1 więc Nie ma co sie dziwić ze wielu bramek nie ujrzeliśmy .
0
Ci goście zarabiają taki hajs ze mają Zapierdalac i tyle , mamy tylu zawodników ze można rotowac składem .
0
Pepe jaki on ma paskudny ryj haahah
0
To było wiadome , nie pamiętam żeby pozytywnie rozpatrzyli nasze podania .
Więcej razy anulowali kartki Ramosowi niż samej Barcelonie .
0
Ja akurat jestem za Atletico , wolę żeby Real odpadł jak najniżej .
0
Zgadzam się z taką formą Daniego to ,, Antuan " zrobi z niego wiatrak .
0
Bez Messiego przynajmniej będzie pressing , bo młodzi i mało grający piłkarze będą chcieli się wykazać .
Gdyby do ataku dorzucić jeszcze Pedro to pressing byłby miazga :D .
0
Raczjej dlaczego nie ma info o urodzinach Neya , który także dziś obchodzi swoje 22 urodziny .
0
Ale Iker wtedy nie bronił . Chodzi o to że Casillas nigdy nie przegrał z Atletico .
0
Bo to nie piłkarz Barcelony .
0
Ale Masche ma 30 lat już .
0
Mamy w kadrze paru starych zawodników i trzeba szukać zastępstwa dla Xaviego , Puyola , Alvesa , Adriano , Masche , Valdesa czy Pinto .
0
CZ. 2
Drugi w hierarchii najgorszego zawodnika meczu jest Sergio :
- Tracił w środkowej strefie boiska tyle piłek że choćbym dołożył palce u nóg to by mi brakowało żeby wymienić wszystkie jego wpadki . Środek pomocy kompletnie nie istniał , Busquets się nie wracał i niejednokrotnie dochodziło do sytuacji w których rywale mieli PRZEWAGĘ LICZEBNĄ NA 30 METRZE! taka sytuacja niestety jest niedopuszczalna i widać to po wyniku . Zawinił przy bramce na 1:1 po nieudanym wślizgu .
Trzeci to Alba ale może lepiej napisać o całej formacji obronnej niż tylko o nim bo szkoda słów :
Przy pierwszej bramce rywale mieli przewagę liczebną 4:5 po błędzie Sergio , więc tutaj bramka musiała wręcz paść . Typowa kontra więc nie dało się nic poradzić .
Przy drugiej bramce błąd połowy naszego składu , mimo tego że atakowało nas tylko trzech zawodników ekipy Pizziego to i tak było za dużo jak na naszą defensywę . Spokojnie wrzucili piłkę w nasze pole karne i jak to bywało w większości meczów Valdesa w barwach Barcy , klops i zawodnik mierzący 160 strzela nam bramkę głową .
A trzecia bramka to już wogóle parodia jeżeli chodzi o naszą obronę .
6 zawodników Valencii przeciwko ( licząc z Victorem ) 9 i strata bramki , która była gwoździem do trumny .
Po stracie trzeciej bramki przez cały ten czas , który mieliśmy by odrobić straty stworzyliśmy aż dwie sytuacje , jeden to strzał zza pola karnego Alvesa i akcja z ostatnich minut czyli setka Messiego na wagę jednego punktu .
I żeby nie było nie jestem żadnym hejterem tylko kibicem , który obiektywnie patrzy na sytuacje boiskowe które dzieją się w trakcie meczu , ta część odpowiada za złe zachowania piłkarzy , została jest ta o pozytywach .
Dużo ich niestety nie ma .
0
CZ. 1
Do wszystkich obiektywnych .
Nie róbcie szopki że wszyscy wytykają grę Messiego w tym meczu , bo był jednym z tych , którzy nie pomogli nam wygrać meczu w którym wystarczyło wbić Valencii bramkę na 2:0 i powiększyć przewagę .
Całkowicie sobie zasłużył na krytykę ze strony kibiców i gdyby obejrzał powtórkę meczu w TV to wiedziałby o co chodzi .
Niestety nie on jeden wyróżniał się błędami , przez które skarciła nas ekipa z Mestalla . Do tego dochodzi karygodna gra Sergio Busquetsa i Jordiego Alby ( który wcześniej walczył o miano najlepszego zawodnika poprzedniego meczu ) .
Zaczynając od Leo :
- nie ja pierwszy zauważyłem , nie będę więc żadnym wynalazcą . Drużyna z Leo zyskuje dużo jeżeli chodzi o demontowanie obrony przeciwnika , strzelanie bramek , asystowanie ale niestety także dużo traci .
Niektórzy mówią że zdobywanie bramek dla niego to coś mniej wartościowego niż dobro drużyny ale wszyscy wiemy że tak nie jest . Messi poprostu gra samolubnie , zamiast podając to lepiej ustawionych kolegów a co najważniejsze nasz pressing , czyli odzyskiwanie piłki w chwili jest bezużyteczne gdy Argentyńczyk znajduje się w wyjściowej jedenastce .
Aspekt który w ekipie Guardioli zaraz po genialnej grze w trójkącie i szybkiej klepce jest przez niego jak najbardziej zaniedbywany , więc pressing w tym meczu poprostu nie działał jak trzeba .
Aż oczy mnie kolą jak biedny stary Xavi wybiega na szpice i on ćiśnie pressingiem bo Leo ma zbyt ,, delikatne " nóżki żeby nimi ruszać .