0

2 lata tamu Real wygrał La Liga a my żadnego cennego trofeum ( Superpuchar Hiszpanii , Puchar Króla ? ) . A za bramki zdobywa się Złotego Buta a nie Złotą Piłkę .

0

Zresztą jako kibic Barcy wytłumacze Wam wasze myślenie .
Jak Ronaldo zdobył jednym roku więcej od Messiego to tłumaczyliście sobie że Messi musi dostac ZP bo ma lepsze statystyki indywidualne , na następny rok Ronaldo pobił Messiego w statystykach ale Messi więcej wygrał więc wszyscy chcieli żeby Messi dostał ZP bo Ronaldo nic nie wygrał .
W tym roku statystyki mieli trochę lepsze Ronaldo i Messi od Riberiego ale wcale nie tak dużo lepsze , do tego wygrał wszystko .
Ale i tak dla Was pewnie powinien dostac Messi albo Ronaldo bo ,, ładniejsze bramki strzelał " .
Trzeba patrzec obiektywnie .

0

A co gośc nie może się wypowiedziec ? każdy ma takie prawo . Dla mnie Ribery powinien dostac Złotą Piłkę , nie łatwo jest wygrac wszystko co było do wygrania , on i Robben pogrążyli Barce i ciągnęli całą grę Bayernu .

0

Spoko tylko Alves Nie został powołany , czytaj ze zrozumieniem .

0

Taki przykład z Barcy b , Jonathan Soriano ...30 bramek w drugiej lidze i grał mniej niż Chygryinski .

0

Przecież Mata poszedł do Chelsea wlasnie z Valencii .

0

Fabs
To żeś dojebal z tym Martinem teraz , chyba sam w to niewierzysz .

0

Alexis Sanchez nikt inny . Adriano to z Atletico albo Valencia ale to 2012 r.

0

To lepiej sobie popatrz na Busiego , to on zawalił krycie a nie Masche .

0

Wszyscy dobrze poza Alvesem , Busim ( który zawalił krycie przy bramce na 2:0 , liczne głupie straty narażające nas na kontry ) .

0

Busquets chyba nie zagra przez kartki z Elche .

0

Z tym jakże wymagającym zespołem z którym Barca wygrała w presezonie 8:0 ? .

0

Chciałbym się w końcu dowiedziec czegoś konkretnego na temat transferów , no nic w tym roku nie ma na co liczyc .

0

Już tak zagrał , parę spotkań temu .

0

A Ty skąd wiesz kto będzie lepszy a kto nie ? bo według mnie , po transferze jakiegoś topowego ŚO Pique grałby jak za dawnych lat tak jak u boku młodszego Puyola czy Pique .

0

Widzę że jakby Messi powiedział że VV to kobieta to wszyscy by w to uwierzyli , przez jednego newsa .
Nagle obudziło się tysiąc przeciwników Fausa , którzy ani go nie znają ani nie wiedzą czym się zajmuje , tylko ślepo go cisną . Ja bym poczekał na wyjaśnienie sytuacji .

0

I szybko lepiej nie będzie , póki Ci piłkarze sami nie zdecydują się odejśc . Krążą plotki że Pep chciał rewolucji w szatni ale niewierze w ploty o tym że chciał się pozbyc Villi i Fabsa .

0

Nie jestem jego obrońcą ale jak widzę takie wypociny to mnie krew zalewa , a jak piłkarz ma się rozwinąc skoro nie gra ? . Zeszły sezon też miał dobry , w tym nie dostaje prawie wgl minut , na 11 meczy dostał szansę na 260 minut . Czyli niecałe trzy mecze ...

0

A po co piłkarz ma dryblowac skoro może bez problemu wyprzedzic rywala ? . Tello nie nadaje się na drużyny , które bronią się od 15 do 35 metra ale jest zabójczy w kontrach i przeciwko wysoko wysuniętym obrońcom . Dwa sezony temu jak Pep dał mu wejśc przeciwko Villareal a remisowaliśmy , to obrońcy musiali go szarpac za koszulkę żeby chłop ich nie minął .
Dla przypomnienia od 00:40 , http://www.youtube. com/watch?v=pFH-QxTT2PU .

0

daro2
A czym tak idealnie pasują do naszej filozofii według Ciebie ? . W Barcelonie liczy się klepa , technika , cierpliwośc i przegląd pola .
O ile dobrze kojarze to żaden z nich się tym nie wyróżnia co nie znaczy że są słabi .
Jest wielka różnica kiedy gra Busi a nie Song , Pedro nie Alexis i Alba nie Adriano nie koniecznie na lepsze .

0

A kto ma się pokazac i do czego skoro grał praktycznie pierwszy skład a rywal bronił się by dostac jak najmniejszą liczbą bramek .

0

Zresztą mówicie se Tello niepasuje do stylu barcy, a Alexis , Song , Adriano ? Trzeba mieć alternatywy na wszelki wypadek .

0

Ja też bym Nie wypluwal płuc kiedy awans jest pewny a za tydzień spotkanie bez Neya z Getafe . Atak Tello Alexis Pedro , ciężko to widzę .

0

Dla mnie ważniejsze bylo 4-1 z Atletico i 4-0 z Milanem .

0

Możecie mówic co chcecie ale dla mnie Montoya jest takim drewniakiem że go nie widzę w Barsie .

0

Na stronie Milanu jarają się że na nich trafili a przy takim nastawieniu ekipa Simeone ich zmiecie , dla mnie bardzo dobrze . Włoskie drużyny żyją przeszłością i myślą że są jeszcze takie dobre jak kiedyś .

0

Zespoły trafiły na odpowiednik własnej siły Barca-City , Real-Schalke .
Dobrze , City na wyjeździe gra bardzo słabo , na LM będzie skład doskonały ( żeby nie zapeszyc ) .
Tak czy tak będzie piękne widowisko .

0

Trzeba spojrzec prawdzie w oczy , sami mówiliście że Xavi jest w składzie za zasługi , a Puyola nie ma i nie będzie bo to już nie te lata . Szybkośc siadła , kolana tak samo , refleksu nie ma , nie da się grac w nieskończonośc .
Jest sens trzymac Puyola na mecze Pucharu Króla ?

0

Alexis wie jak pokonać Forstera , więc może ...

0

Pewnie nie zaryzykuje , potrzeba nam minimum jednego punktu .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?