0

8 mln bodajże .

1

Jak był u nas Henry , Eto'o i Messi w linii ataku to nie miał z tym żadnego problemu , chłopaki wtedy nieźle bramek nałupali .

1

Idiota piszący bezsensowne komentarze przed obejrzeniem ich gry - jest .

4

Ale ławkę mamy przekozacką :D

0

Nie może zagrac , pauzuje jedną kolejkę .

1

Co Ty 3 lata masz że nie umiesz sobie transmisji znaleźc ?

0

Drużyny z Primera Division mają problem z wygraniem na El Saddar więc nie ma co się wkurzac że drużyna B nie podołała .

0

A zeby grac nowym stylen trzeba tez nowych zawodnikow a gdy Tata przyszedl do Barcy , to nie bylo czasu na zadne transfery .

0

Di Maria jakby przyszedł kiedyś na prawe skrzydło czy do środka to bym nie narzekał :P jedyny piłkarz oprócz Oezila , których zazdrościłem Realowi .
A przecież obu mogliśmy miec .

0

Bo to co dla nich jest problemem żołądkowym to dla nas nic i to olewamy , a te gnoje lekką kolkę złapią i już , problem bo tak nie może grac .

2

O boże ale będzie mi go brakowało ...

1

Ja żałuję jego odejścia . Już wolałbym zerwac kontrakt z Pedro byleby Sanchez mógł zostac .

0

Chyba za bardzo się zjarałeś ziomuś bo ani w moim ani w Twoim komentarzu nie widzę nic śmiesznego ...

0

Bartra jeszcze nie znalazł piłki po karnym Ramosa ...

1

Serio ? wow wszyscy wiedzą o tym od paru dni .

1

Skoro rzeczywiście Deulo nie znajduje się w planach na przyszły sezon , to mogli przedłużyc wypożyczenie do Evertonu . Martinez mówił że chciałby go widziec na następny sezon a teraz znowu zmiana klubu , aklimatyzacja ... bez sensu było to posunięcie .

0

Czyli a ataku Ney - Luis i Leo i zero zmian w ataku bo same drewna albo nieograne albo bez umiejętności . Pedro drewno , Deulo egoista , Munir nieograny ...

0

Gorszej głupoty nie mogłeś napisac .

9

Gdyby zamiast Bartry był tam 27 letni Puyol to Bale leżałby za linią i niewiedział gdzie jest .

0

Co Cię obchodzi ? a protestujesz kiedy w newsie o wywiadzie z Rakiticiem jest 1,5 tysiąca komentarzy i 90% jest o meczu Real - Sevilla ? gdyby Real przegrywał i każdy by ich tu wyzywał to pewnie by Ci pasowało co ? ...

2

Wyluzuj ziomuś najwyraźniej ma kompleks . Musisz chwalic piłkarzy Barcy i nikogo więcej !

0

50 ? jak za duet z Moutinho dali 75 ... więc trochę Cię poniosło .

0

A co się dzieje z Rafinhą że w staniku trenuje ? cyce mu urosły czy jak ? .

0

Marquinhos pewnie sam nie chciał odejśc bo będzie grał z kumplami z reprezentacji w jednym klubie i do tego hajs się zgadza .

1

O ile się nie mylę to wstęp jest darmowy .

17

Pique byc może zepnie dupę bo teraz nie będzie już świętą krową .

0

Jest Montoya , Adriano , moze jakis stoper przyjdzie mogacy grac na prawej + Pedro opcji jest wiele .

4

Nie załapałeś ironii czy udajesz ? ...

0

Ja myślę że Pedro to będzie taki wolny lektron na prawej stronie , przy systemie trzema obrońcami ( wszyscy stoperzy ) , jak kiedyś Dani Alves . Jak Pedro atakuje to gramy trójką w obronie jak tracimy piłkę to czwórką właśnie z Pedrito .
Tak czy tak dla mnie nie do pomyślenia , Rodriguez jest słaby fizycznie a to że szybko biega to nic nie znaczy ...

3

Klauzula bodajże od zimowego okienka .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?