ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
8 mln bodajże .
1
Jak był u nas Henry , Eto'o i Messi w linii ataku to nie miał z tym żadnego problemu , chłopaki wtedy nieźle bramek nałupali .
1
Idiota piszący bezsensowne komentarze przed obejrzeniem ich gry - jest .
4
Ale ławkę mamy przekozacką :D
0
Nie może zagrac , pauzuje jedną kolejkę .
1
Co Ty 3 lata masz że nie umiesz sobie transmisji znaleźc ?
0
Drużyny z Primera Division mają problem z wygraniem na El Saddar więc nie ma co się wkurzac że drużyna B nie podołała .
0
A zeby grac nowym stylen trzeba tez nowych zawodnikow a gdy Tata przyszedl do Barcy , to nie bylo czasu na zadne transfery .
0
Di Maria jakby przyszedł kiedyś na prawe skrzydło czy do środka to bym nie narzekał :P jedyny piłkarz oprócz Oezila , których zazdrościłem Realowi .
A przecież obu mogliśmy miec .
0
Bo to co dla nich jest problemem żołądkowym to dla nas nic i to olewamy , a te gnoje lekką kolkę złapią i już , problem bo tak nie może grac .
2
O boże ale będzie mi go brakowało ...
1
Ja żałuję jego odejścia . Już wolałbym zerwac kontrakt z Pedro byleby Sanchez mógł zostac .
0
Chyba za bardzo się zjarałeś ziomuś bo ani w moim ani w Twoim komentarzu nie widzę nic śmiesznego ...
0
Bartra jeszcze nie znalazł piłki po karnym Ramosa ...
1
Serio ? wow wszyscy wiedzą o tym od paru dni .
1
Skoro rzeczywiście Deulo nie znajduje się w planach na przyszły sezon , to mogli przedłużyc wypożyczenie do Evertonu . Martinez mówił że chciałby go widziec na następny sezon a teraz znowu zmiana klubu , aklimatyzacja ... bez sensu było to posunięcie .
0
Czyli a ataku Ney - Luis i Leo i zero zmian w ataku bo same drewna albo nieograne albo bez umiejętności . Pedro drewno , Deulo egoista , Munir nieograny ...
0
Gorszej głupoty nie mogłeś napisac .
9
Gdyby zamiast Bartry był tam 27 letni Puyol to Bale leżałby za linią i niewiedział gdzie jest .
0
Co Cię obchodzi ? a protestujesz kiedy w newsie o wywiadzie z Rakiticiem jest 1,5 tysiąca komentarzy i 90% jest o meczu Real - Sevilla ? gdyby Real przegrywał i każdy by ich tu wyzywał to pewnie by Ci pasowało co ? ...
2
Wyluzuj ziomuś najwyraźniej ma kompleks . Musisz chwalic piłkarzy Barcy i nikogo więcej !
0
50 ? jak za duet z Moutinho dali 75 ... więc trochę Cię poniosło .
0
A co się dzieje z Rafinhą że w staniku trenuje ? cyce mu urosły czy jak ? .
0
Marquinhos pewnie sam nie chciał odejśc bo będzie grał z kumplami z reprezentacji w jednym klubie i do tego hajs się zgadza .
1
O ile się nie mylę to wstęp jest darmowy .
17
Pique byc może zepnie dupę bo teraz nie będzie już świętą krową .
0
Jest Montoya , Adriano , moze jakis stoper przyjdzie mogacy grac na prawej + Pedro opcji jest wiele .
4
Nie załapałeś ironii czy udajesz ? ...
0
Ja myślę że Pedro to będzie taki wolny lektron na prawej stronie , przy systemie trzema obrońcami ( wszyscy stoperzy ) , jak kiedyś Dani Alves . Jak Pedro atakuje to gramy trójką w obronie jak tracimy piłkę to czwórką właśnie z Pedrito .
Tak czy tak dla mnie nie do pomyślenia , Rodriguez jest słaby fizycznie a to że szybko biega to nic nie znaczy ...
3
Klauzula bodajże od zimowego okienka .