ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Yaya jakoś dawał sobie genialnie radę , mimo że wychowankiem nie był . A Songowi przypadło grać w okresie kiedy mieliśmy zniżkę formy , kontuzje . W pojedynkach z Bayernem , Espanyolem , Atletico , Bilbao czy paroma innymi taki piłkarz wydaje mi sie zbawienny . Ale to tylko moje gdybanie , wiadomo ze ten piłkarz już u nas nie zagra .
1
Sorry za spam ale zastanawia mnie jeszcze jedną kwestia.
Jak myślicie czy teraz kiedy nasz styl uległ nieco zmianie i druga linia nie liczy się już tak w kreacji jak kiedyś a Busquets nie podlega zbytnio rotacji czy nieźle by było przed sezonem ściągnąć Songa i mieć jeszcze jednego DP w obwodzie ? ( chociaż Roberto nie ma jak grać w środku i jest trochę zapchaj dziurą w trzech liniach ) .
2
2/2
końcowa faza meczu to już finał. Niewiem czy chcieli dobić Atleti w przewadze czy nie ale gdyby nie fantastyczna interwencja Bravo przy strzale Griezmanna to nie wiadomo jakby skończył się ten mecz , co prawda tez mielismy strzały Ardy i Alvesa blisko slupka ale niestety nic nie wpadło i niewiem jak reszta ale bałem się o wynik do samego końca ( mimo przewagi nad Realem ) . Co do zmian to tez ciekawe ze w miejsce Alvesa nie wszedl Vidal . Ważne ze zdobyliśmy 3 pkt i dobrze że zdobywamy je nawet grając po prostu przeciętnie, nic tylko czekać aż chłopaki się rozkręca .
2
Brawo dla chłopaków za zwycięstwo z ciężkim rywalem i brawo za reakcję po straconej bramce . Ogólnie rzecz biorąc był to mecz , który ciężko analizować.
Co do naszej gry to bardzo zastanawiajacy jest fakt ze mimo tego iz gramy przeciętnie jak na naszą grę to zdobywamy punkty nawet z tak ciężkim przeciwnikiem jakim jest Atletico , choć trochę w tym ich zasługi. Dziś w pierwszej połowie nasza druga linia pokazała się z bar dzo słabej strony w defensywie . Mieliśmy takie luki między liniami i piłkarze z Madrytu z taką łatwością przedostawali się na nasz 20 metr ze to było niepojęte. Dziwi mnie fakt ze grając 11 na 11 straciliśmy tylko jedną bramkę dodając do tego , że wygladalismy marnie przy ić wrzutkach w pole karne . Ale to akurat nie powinno dziwić skoro nasz blok defensywny składał się wraz z Gerardem z Masche , Alvesa i Alby . Po jakiś 15 minutach wyglądało to lepiej i mimo że czas leciał przy klepaniu piłki od Masche do Pique to udało nam się odrobić straty i wyjść na prowadzenie . Pierwsza akcja świetnie kombinacyjnie Neymar , Alba , Messi ... bramka . Druga to już kunszt Daniego ... jakie on czasami piłki posyła to aż niedowierzam i oczywiście Suarez ( który sam na sam nie wykorzysta A w takich sytuacjach strzela sobie jakby to było jakieś łatwe ) .
Potem to już buractwo i pokaż głupoty Felipe , który po paru wczesniejszych falach z Messim nawzajem zachował się nie powiem jak . Chłop mógł bez problemu wybić te piłkę i podnieść nogę ale wolał zostawić i liczyć ze sedzia niczego nie widzi , NIESTETY . Druga czerwona jak dla mnie jeszcze bardziej śmieszna , nie powiedziałbym że jeden z najlepszych środkowych obrońców potrafi się podpalić jak byle amator z żółtkiem na koncie . A jednak :) .
0
Wporzo , oceniaj juz gości którzy przez pol roku mogli jedynie trenowac z drużyną a grają niecały miesiac ..
0
Ta i z Tello na prawym skrzydle ...
0
Rakieta na bank będzie w pierwszym .
0
Brama Adriano z lewej nogi na 1:1 to było coś.
1
I strzelilismy im w 1 minucie ... W dodatku z to było na wyjeździe . Na Camp Nou to już inna bajka .
0
W sumie do pokrycia Aduriza wolałbym dbać Verme obok Pique . W sumie jakby wyszła obrona Alves , Pique , Verma , Mathieu to mielibyśmy okazję do strzelenia bramki ze stałych fragmentów.
1
Ale Barca właśnie takiego piłkarza szuka , starszy , doświadczony i pogodzony z rolą rezerwowego , który zawsze dostanie swoją szansę.
0
Barca szuka mlodych i ich szkoli , tak to wyglada. A problemu nie ma ze sprzedażą tylko kierują sie glosem samego piłkarza np. Villa , Henry itp . Jak chca to sprzedadzą Pedro , Alexisa , Fabsa itp.
2
To ja już wolę grać w 10 .
0
Albo Bravo , rozegranie miał dramatyczne ale swoje sie nabronil w tym meczu .
3
Ludzie skończcie pieprzyc te głupoty bo się nie da poprostu. Nie było w pierwszej połowie dobrego zawodnika , cały zespół dał dupy i tyle . Adriano grał słabo ? Rzeczywiście parę razy zagrał w aut . Verma? Powinna paść bramka po tym jak zaliczył glebę, Masche? Po jego wybiciu do nikogo straciliśmy bramkę. Busquets ? Arda ? Iniesta ? Messi ? Gdzie oni byli całą pierwszą połowę? Gdzie był Suarez od drugiej minuty meczu ? Bo przez resztę meczu już chyba jednego celnego podania nie wykonał ! Ale zwalajcie tylko na defensywę co tam .
0
Głupoty piszesz . Po pierwszej połowie do zmiany była cała linia pomocy , nic nie kreowali , do tego nie wspomagali nic w defensywie stąd linia obrony była zdana na siebie przez całe 47 minut . Jak inaczej to mogło wyglądać ? .
0
Nie prawda , kluczowe było to ze Malaga nie atakowała Barcy tak jak w pierwszej . Po prostu siadly im siły a przy tym pressing , dzięki czemu mieliśmy więcej luzu w rozgrywaniu akcji .
0
Pierwsza bramę strzela Munir , którego większość cisnela ze jest w wyjściowej jedenastce . Adriano , którego wszyscy skreslili po pierwszej połowie ( mimo że Verma zaliczal błędy po których powinniśmy stracić conajmniej jedna bramkę ) zalicza asystę przy bramce na 2:1 .
Je*ać hejterów.
0
Ciekawe jak to będzie wyglądało, Munir gra w środku albo na prawym skrzydle a w składzie jest Leo i Luis . Czyżby Messi w środku a przed nim Arda, Luis i Munir ? .
0
Z Atletico wraz z Pique może zagrać Verma lub Mathieu i problemu nie widzę .
0
Szkoda że Tata Martino kompletnie zepsuł tego zawodnika ...
0
Wczoraj raz został zmylony w obroni gdzie powinniśmy stracić bramkę. Jak poprawi grę w defensywie to będzie ogień. Idealny do gry z kontry .
10
Jak ja kocham czasami wejść na realmadryt.pl gdzie właśnie pod artykułem o Złotej Piłce trwa debata naukowców, uczonych a także lekarzy na temat hormonów.
0
Iniesta wrócił ? Iniesta od paru lat gra ładnie a w statystykach asyst czy bramek nic się nie zmienia i według mnie Arda raczej jest przymierzany w jego miejsce .
Uważam że gdyby gra Rakitica polegała na czymś innym niż wykonuje to Enrique nie stawialby na niego w meczach o największą stawkę.
4
Większość hejterow zobaczylaby co by było gdyby teraz za niego grał np. Xavi . Wystarczy że Iniesta nie potrafi nic zdziałać w defensywie i obiegają go jak chcą. W Barcelonie to bardziej Alves jest kreatorem pod polem karnym rywala a Rakieta bardziej obrońcą. Przyszedł Arda i zobaczcie jak w chwilę zmieniła się gra Rakitica posyłał genialne crossy a to dlatego ze Arda tez wróci do defensywy po stracie i odbierze piłkę a Iniesta nie .
Enrique po to chciał Rakietę i Arde bo to dwaj goście zapieprzajacy po calej dlugosci boiska i będą wiecej bronic niz kreowac , od kreacji mamy najlepszy atak na swiecie .
0
Według mnie to z Roberto będzie tak jak do tej pory czyli wpychanie co na różne pozycje w środku pola i linii ataku byle tylko chłop grał .
0
Ale Soriano to środkowy napastnik A nie skrzydłowy. .. W dodatku tego gościa sprzedalismy z Barcy B za 500 tysięcy. ..
0
Real swoje strzelił ale mają wielkie dziury między formacjami i ich atakujący zawodnicy nie wracają po stracie . Nie wyjdzie im jeden mecz lub trafią na kogoś lepszego i wszystko będzie po staremu , Krycha będzie ladowal z każdej piłki bo inni strzelają a on nie .
4
Skład miodzio , nareszcie Bartra trochę odpocznie .
1
A mi się wydaje ze bardziej Rakitic .