42

Rozumiem krytykę większości jeśli chodzi o nasz środek pola ale tak naprawdę do wejścia Iniesty to graliśmy równo a taki był płacz ze nas zniszczą . Większość akcji Realu szła ze skrzydeł i tylko wrzutki i wrzutki . Do tego najwięcej lewą stroną i atakujący Marcelo, widać upatrzyli ofiarę w Roberto .
Poza wynikiem to jednak podobała mi sie walka w srodku , wslizgi , walka o górne piłki czy wejścia ciałem . Choć wiadomo lepiej by było gdyby do tego asystowali . Potem wszedl Andres i zniszczył resztę przeciwników, szkoda ze Leo nie wykorzystał jego magicznego podania na milimetry .
P.S. Nie mogę ze śmiechu jak niektorzy upatruja winnego w Ardzie , gdzie koleś faulowal poprostu z dala od bramki . Zawalił kryjacy Ramosa i tyle a nie , będziemy się bac faulowac 40 metrów od bramki bo mamy sieroty w walce o górne piłki no proszę Was .
Gdyby Ney strzelił w światło bramki przy św setce to gol Ramosa byłby dla nich na otarcie łez ale cóż lepiej -6 niż 9 , chociaż myślę ze to my bardziej zaslugiwalismy na 3 pkt .

1

Nie szkoda gola Ramosa tylko niewykorzystanych sytuacji Neya i Leo . Mogliśmy prowadzić wyżej to się zaczęło pietkowanie przy 1:0 ...

3

Tylko ciekawe kto ci bedzie wracal do defensywy bo Rakitic w defensywie gra bardzo dobrze.

0

Chyba nie :D

0

Tak i ciekawe kto będzie rozgrywał .

0

Vidal 5,5 . You made my day .

2

Nie zdziwie sie jak tak zrobi . Rafa nie dorównuje w talencie swojemu bratu i mam wrażenie ze od jakiegos czasu zatrzymal sie w rozwoju .

0

A jak nie daj Boże Suarez dostanie kontuzji to co ? Wstawisz tam Rafinhe za niego ?

3

Ale mam beke . Sam Suarez jest bez formy i w ostatnich meczach marnuje setki jak ich mało. Po meczu z Sociedad nie było narzekań na niego mimo że gość praktycznie nie wziął udziału w tym meczu .
A większość z Was woli wepchnąć szóstego środkowego pomocnika zamiast jedynego napastnika no nie wierzę .

2

Rafinha w El Clasico ? Śmiechu warte .

0

Roberto sam nie ma formy wiec kij wie .

2

W ustawieniu trzema stoperami jeśli lewy pomocnik Realu minie naszą drugą linię to staje mu na drodze Masche , który choć w grze na wyprzedzenie jest genialny to z odwroconym rywalem jest kompletnie odwrotnie, 1 na 1 u Masche to pieta achillesowa . Potem zostaje Pique , który będzie musiał ryzykować , jeśli dostanie żółtą to pozostaje autostrada do bramki na lewej stronie a stoperow na ławce brak .
Tak sobie gdybam bo mam nadzieję ze bedzie kompletnie odwrotnie.

0

Tak ale trzeba pamiętać ze to CN a nie Anoeta .
W dodatku Casemiro nie grał przez tyle czasu ze nie wiadomo w jakiej będzie formie . Modric też jest bardziej kreatorem gry a nie regulatorem tempa jak Kroos wiec w srodku może być widoczny brak Niemca. Isco jak to mówią za długo holuje piłkę więc tak naprawdę nie wiadomo co myśleć.
Nasi są bez formy ale równie dobrze jutro może Busquets lub Rakitic będą mieli swój dzień . Może to u nas dobrze będzie chodził pressing . Ogólnie to uważam że Real podejdzie do tego meczu z respectem i nie siadzie na nas jak Sociedad ,CN jest wielkie i tam bardzo trudno zamknąć wszystkie sektory boiska i to może być atut dla naszej drużyny .

0

Ale tłumy na trybunach .

2

Prawda jest taka ze tego typu mecz rządzi się swoimi prawami i praktycznie nie da się wytypować zdecydowanego zwycięzcy .
Bo mimo że brakuje Realowi tych trzech zawodników to u nas podstawowa jedenastka z Suarezem , Roberto , Busquetsem , Rakiticiem czy Gomesem na czele nie jest w najlepszej formie . Do tego Neymar nie strzela ale chociaż asystuje i wraz z Messim mogą przesądzić o losie spotkania .
Ostatnio jak Messi nie wyszedł w podstawowej jedenastce to obstawialem 2-2 a skończyło się czwórką do przodu i mam nadzieję ze mimo słabszej dyspozycji ( a Real też nie gra wcale zajebiscie ) to damy radę . Trzeba wierzyć w chłopaków i zdobycie 3 punktów.

8

Ani walkowera.

2

Dla mnie Umtiti za Masche , jak gra to po profesorsku .

0

Vidal był jednym z najlepszych ( o ile nie najlepszy ) na boisku, dobrze się podlaczal na szybkości i nawet posyłał niezłe prostopadłe piłki.
Co do bramki to głównie zawalił Lopez? Środkowy obrońca , co prawda Digne mógł uratować sytuację gdyby się lepiej zachował ale według mnie to wina leży głównie P stronie młodego stopera .

0

Może to kibice sukcesu ? Może zaczeli kibicować od ery Pepa a może wraz z przyjściem Enrique . Może są z bardzo rozpieszczeni i dla nich strata 6 punktów to powód do płaczu a jak będzie więcej to trzeba będzie kibicować komuś innemu .

0

A nie Munir z Paco ? A po meczu z Sociedad coś pisałeś na srodkowego napastnika czy nie ?

1

Opis meczu w podsumowaniu to jakas porażka . Styl pzoostawia wiele do zyczenia ? Zartujecie sobie ? . Drozynia wieloma momentami grała pieknie dla oka , duzo z pierwszej pilki miedzy pierwsza a drugą linią , gra w trojkatach czy podłączanie się bocznych obrońców.
Poprostu brakowało nam ostatniego podania i zimnej krwi w obrębie 20stki rywala . Zresztą z oceną bym nie przesadzal , każdy wie ze na CN wbijemy koło 5ciu bramek i tyle . To samo było z Vilanovense .

0

Sędziowanie w Hiszpanii od dawna kompletbie nic sobą nie reprezentuje.
Wystarczy fakt iż w naszych ostatnich dwóch meczach nie uznano słusznie zdobytych bramek , w pierwszym meczu nieuznajac naszej bramki ,w drugim zaś dla Sociedad .
Do tego dodając kuriozalna decyzje sędziego w sprawie ręki piłkarza Osasuny przeciwko Atletico czyli nie zrobienie niczego to trzeba byc ślepym. Na szczęście w tamtym śledź decyzja nie wpłynęła znacząco na przebieg spotkania .

0

Możliwe ze dostali instrukcję żeby wygrywywac górne piłki od Stegena i w taki sposób dostarczać je do przodu bo głową potrafią grać . Szkoda ze nie z głową.
Zresztą jeśli byliby ustawieni za wysoko to Enrique pewnie od raz by to skorygowal dając im podpowiedzi .
Zresztą cholera wie bo ostatnio to już kij wie czy to wina zawodników czy założenia taktyczne .

1

Słuszna uwaga , w dodatku nie widzę hejtow innych użytkowników o to że przecież mogliśmy zostawić Munira bo on jest super i pewnie ozywilby nasze poczynania ofensywne . Aż dziwne bo przy meczu Paco to wyrosło ich jak grzyby po deszczu .

3

Zauważyłem ze większość to narzeka tylko ,, ten środek " i ,, o Boże jak ten środek " , zobaczcie sobie jak zakładany był pressing przez Sociedad i iloma zawodnikami . Nasz linia ataku wcale się nie wróciła żeby wygrać lub grać bliżej pomocy żeby można było do nich zagrać piłkę.
Tutaj pomoc to nie jedyny problem bo kiedy udał się dostarczyć piłkę do MSN i mieli trochę miejsca to tracili ją jak dzieci .

0

To Luis Suarez grał w tym meczu ?

0

Boże mam wrażenie ze niektórzy tutaj kibicują od 3-4 lat i tak srają o 6sciopunktowa stratę. Ludzie zluzujcie majty jeszcze tyle spotkań , kontuzji i nieoczekiwanych zwrotów akcji nas czeka ze trzeba z tym na spokojnie .

0

A tak wogole to sorry ale tak musi wyglądać nasza taktyka skoro pomocnicy o takich umiejętnościach nie asystuja . Iniesta też nie asystuje ale chociaż reguluje tempo gry i potrafi się utrzymać przy piłce.

0

Wczoraj przegrała cała drużyna . Nawet jak sie udało wyjśćz piłką i okazją do kontry to MSN w dziecinny sposób tracilo piłkę poza akcją bramkową.

3

Policzyliscie już ilosc kontaktów z piłką Suareza ? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?