ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Rm.pl po remisie lub przegranej ekipy z Madrytu . Ale trzeba mieć cierpliwość bo czasami nie można tam wejść .
0
Denis grał wcześniej w Barcelonie B , wiec trochę filozofii poznał a pamiętaj że nie na tyle żeby dostać się od razu do pierwszego składu tylko odejść jeszcze na wypożyczenie ...
19
Jak nie bronię Gomesa tak min krew zalewa że znowu wiekszosc go ciśnie po wczoraj . Moze w drugiej połowie siedlismy na laurach ale w pierwszej zagrał nie gorzej niż Masche . Przydały się jego centrymetry wzrostu , w defensywie wyglądał nieźle nie raz asekurujac szczególnie Albe przy końcowej linii .
Dla mnie to niektorzy powinni zrozumieć że nasza linia pomocy ma być głównie defensywna , nie po to Enrique ściąga graczy o takiej charakterystyce jak Rakitic , Arda czy Gomes bo żaden z nich wirtuozem ofensywy nigdy nie był a przy nieobecności Iniesty i Busquetsa tak to wygląda a ich zadaniem jest jak najszybsze dostarczenie piłki do MSN , które w ataku ma kompletną wolność.
W dodatku Atleti nie istniało w pierwszej połowie i kto ich zdominował ? Pique, Umtiti i MSN ? :D
0
Akurat w pierwszej polowie poza paroma niegroznymi stratami w środku to wręcz zniszczylismy całe Atleti , szczególnie pressingiem w środku gdzie pod koniec nie mogli sie wydostać z połowy boiska . Jak taka połowa Ci nie odpowiada i dalej jest zle to wyzyj się w fifie bo nic innego Ci nie pomoże.
0
Z Realem też pewnie plakales że nas zniszczą a różnicy nie było .
0
Z Betisem tak nabrał w żagle że wywialo go na ławkę.
0
A kogo chcesz wystawić Masche na defie kozakiem już nie jest , Denis z Betisem zaginął na 90 minut a Arda spisuje się dobrze jedynie na skrzydle ...
1
Jak najbardziej , karny Ramosa mógł zabic dinozaury w innym układzie lub stworzyć piłkę nożną w innej galaktyce podsuwajac pomysł jakiejś formie życia .
Chociaż założę się że na 100% na innej planecie szybciej opatentuja goal line niż w La Liga ...
0
Niewiem czy rozumiesz ale glownie chodzi mi o kluczowe podanie ... czy muszę Ci to tłumaczyć ?
2
Wogóle najlepsze jest to że w akcji w której powinni uznać nam bramkę zawodnik wybijajacy piłkę z bramki faulowal Neymara i powinien być karny :D także oprócz liniowego zawalił i główny.
1
Może graliśmy słabo i wogole ale to my strzelilismy prawidłowo dwie bramki a Betis jedną i mogliśmy to wygrać ...
1
Betis najwięcej stroną Vidala ale sam Aleix ma zero asekuracji ze strony Suareza , wogole Denis mało widoczny .
0
Wystarczyło mu 5-10 minut by posłać do Suareza kapitalne podanie, gdyby nie blok obrońcy zapewne byłoby 1:0 ...
10
Nie najlepiej w obliczu urazu Masche zajechac Umtitiego , który ma dołek formy a nieogranego po kontuzji Mathieu trzymać na kluczowe momenty sezonu ...
1
Najlepsze jest to że w poprzednim meczu z Eibar wszyscy zadali podniesienia ocen dla stoperow , którzy popełnili masę błędów i uratował ich tylko nIezawodny wtedy ter Stegen bo przecież zachowalismy czyste konto a teraz nagle trzeba obniżyć notę Vidalowi . Nie jestem jego fanboyem i lubię Roberto choc jego miejsce jest na ŚP no ale ludzie ... w pomeczowych statystykach nie ma zawalonej bramki a asysta jest .
0
To jest Barcelona a nie Chelsea Mourinho ze boczni obrońcy odpowiadają glownie za defensywę. Poczytaj parę książek o Barcelonie i jej stylu , przeanalizuj wszystko jeszcze raz ... Barca od dawna nie ściągnęła defesywnie usposobionego bocznego obrońcy bo odgrywają jedną z kluczowych ról w systemie Barcy . Wychodzą Wychodzą długich przekatnych piłek i rozciągają defensywę rywala , defensywa mniej znaczyla poniewaz to Barca miała piłkę i chodziło głównie o atak . Dlatego jest Alba , Roberto , Vidal i był Alves a nie piłkarze typu Abidal czy Mathieu .
0
Akurat Vidal stracil piłkę w prawie środkowej części boiska wiec tylko zle ustawienie Umtitiego , który juniorsko złamał linie pozwolilo na strzelenie bramki dla Sociedad .
Zresztą Umtiti zawalił obydwa gole swoim ustawieniem ...
2
Niech grają na zmianę ale w miarę sprawiedliwie . W defensywie obaj nie zachwycają , w ofensywie myślę że Vidal dzięki szybkości daje nam więcej .
Ale ostatnim bocznym obrońcą , który miał być bardziej defensywny niż ofensywny to dopiero Abidal ... ( lub Digne ale jest za krótko żeby ocenić )
0
Nie dość ze ich nie lubię to jeszcze sprzedali się za hajs , a tyle było lat gadania że Axl ze Slashem nigdy razem nie zagrają. Ale dollary zmieniają punkt widzenia jak widać.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
15
Załóż konto i wstaw to się przekonamy .
Nie żebym Cię podpuszczal czy coś ...
1
Troche się osmieszasz tym porownaniem do Realu bo Barca w ostatnich okienkach szastala hajsem na prawo i lewo ...
0
Linia obrony będzie bezpieczna bo chyba Vermaelen wróci z wypożyczenia; )
0
LM pokazuje kto najlepszy ? LM w zeszłym roku pokazała ze wystarczy pokonać jedna naprawdę drużynę z topu i to w finale .
0
Ściągając z torrentow automatycznie rozpowszechniasz.
0
Jak myślisz ze Barca puści 23 latka z takim doświadczeniem w La liga bo nie wyszedł mu pierwszy sezon to powodzenia życzę.
2
Masche niestety nie zagrał chyba ani jednego dobrego meczu na DP.
0
Dla mnie nota dla Neymara o 1 lub pół punkta w dół .
Jako argumentację użyje fakt iż miał na nodze stu procentową sytuację z Rullim ale w ostatnim kontakcie z piłką za daleko sobie ją wypuścił. Bodajże Luis Suarez co wypuścił .
1
Przecież Maxi Lopez już u nas grał i i sie nie sprawdził. Nawet jeszcze w gimnazjum widziałem kiedyś jego koszulkę podrobke na targu .
0
Munir zjada Paco , zobacz sobie ile Munir gra a ile Alcacer .