Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zmiast Dembele powinna grać jeszcze jedna "10", dwóch graczy o takim charakterze to na boisku za malo, skrzydłowi są przecież zbędni
2
Live pokazało charakter :)
0
Z calym szacunkiem i miłością do Barcelony ale jak Messi chce dołożyć jakaś lige mistrzów do kolekcji na koniec kariery to niech szybciutko do city ucieka.
0
Levante klepie nas jak dzieciaków na orliku, Griezmann oprocz jednej akcji z Messim nic nie pokazał, perez podania do najbliższego, aż oczy bolą
0
Po co komu Neymar? Griezmann dzisiaj poezja
0
Pique pan profesor dzisiaj
0
Lenglet pan profesor ;)
1
@MrCule_X Czyli nie rusza cie to ze Suarez nie strzelil trzech setek przy czym w dwóch nawet w bramkę nie trafił? Raz na rok to i kura piernie. Strzelił dwie bramki z Interem ale od gościa grającego w takim klubie wymaga sie wiecej niż wykorzystywanie 1 na 5 sytuacji.
6
Możemy podać sobie rękę z Realem :D
0
@increase No jest sie czym cieszyć, obrona Częstochowy przed drużyną z Czech
0
Vidal nie potrafi podac dokładnie, tragedia
0
Podłączam się do prośby o jakiś fajny link :)
0
@Kredon Słyszałem, że dzielą się po pół. Miło, że puszczają tylko Real.
0
Pamięta ktoś kiedy to żałosne Eleven transmitowalo mecz Barcelony?
0
Roberto na skrzydło? Kwintesencja kunsztu trenerskiego Ernesta
0
Nojer ładna interwencja
0
@Ares! raz na rok to i mucha piernie
5
Jak chcecie obejrzeć grę w piłkę to włączcie sobie za pare godzin city
0
@głardiola Za pociągnięcie akcji z wygranego klasyku 2:3 dalej go trzymają
0
Przyjemniej Marek trzyma poziom
21
Dembele lepszy od Neymara i w końcu odpali, spokojnie panowie.
0
Ładnie się Sterling pobawił
0
Serio z tym Marcelo to przesadzili..
5
Jeżeli zamiast Griezmanna i Frankiego zarząd kupił by Williana i Parejo za którymi Ernesto miał obsesję to może byśmy teraz grali jak za dawnych lat :D
1
Zapomnijmy też o 7 pkt na 15 możliwych, czy straconej bramce co mecz. Dawno nie widziałem tak słabej statystyki bramkowej Barcelony. W sezonie 2014 mieliśmy łącznie na 38 meczy tylko 21 bramek straconych. Teraz na 5 mamy straconych 9. Jeżeli tak dalej będzie to może i Ernesto pobije jakiś rekord w tym sezonie.
3
@daro22 Gość nie instniał w ostatnim meczu, więc po co go powoływać?
0
@avanes Całkowita racja, kiedyś takie drużyny chciały wyjść i chociaż dobrze się pokazać na tle Barcelony, a przy odrobinie szczęścia urwać punkt, a teraz mówią otwarcie, że grają o wygraną.
2
W tytule zamiast "porażkę" powinno być "kompromitację"
0
Spokojnie panowie, wyciągną z tego wnioski :D
3
Jak wy chcecie wygrać coś bez żadnego skrzydłowego? City, Live świetne skrzydła i to owocuje, a nie Griezmann który nie wie co robi na boisku. Były wygrane ligi mistrzów jak mieliśmy prawdziwych skrzydłowych, Messiego który jeszcze nie grał jako 10 czy Neymara który wkrecal obrońców w ziemie.