2

Zmiast Dembele powinna grać jeszcze jedna "10", dwóch graczy o takim charakterze to na boisku za malo, skrzydłowi są przecież zbędni

2

Live pokazało charakter :)

0

Z calym szacunkiem i miłością do Barcelony ale jak Messi chce dołożyć jakaś lige mistrzów do kolekcji na koniec kariery to niech szybciutko do city ucieka.

0

Levante klepie nas jak dzieciaków na orliku, Griezmann oprocz jednej akcji z Messim nic nie pokazał, perez podania do najbliższego, aż oczy bolą

0

Po co komu Neymar? Griezmann dzisiaj poezja

0

Pique pan profesor dzisiaj

0

Lenglet pan profesor ;)

1

@MrCule_X Czyli nie rusza cie to ze Suarez nie strzelil trzech setek przy czym w dwóch nawet w bramkę nie trafił? Raz na rok to i kura piernie. Strzelił dwie bramki z Interem ale od gościa grającego w takim klubie wymaga sie wiecej niż wykorzystywanie 1 na 5 sytuacji.

6

Możemy podać sobie rękę z Realem :D

0

@increase No jest sie czym cieszyć, obrona Częstochowy przed drużyną z Czech

0

Vidal nie potrafi podac dokładnie, tragedia

0

Podłączam się do prośby o jakiś fajny link :)

0

@Kredon Słyszałem, że dzielą się po pół. Miło, że puszczają tylko Real.

0

Pamięta ktoś kiedy to żałosne Eleven transmitowalo mecz Barcelony?

0

Roberto na skrzydło? Kwintesencja kunsztu trenerskiego Ernesta

0

Nojer ładna interwencja

0

@Ares! raz na rok to i mucha piernie

5

Jak chcecie obejrzeć grę w piłkę to włączcie sobie za pare godzin city

0

@głardiola Za pociągnięcie akcji z wygranego klasyku 2:3 dalej go trzymają

0

Przyjemniej Marek trzyma poziom

21

Dembele lepszy od Neymara i w końcu odpali, spokojnie panowie.

0

Ładnie się Sterling pobawił

0

Serio z tym Marcelo to przesadzili..

5

Jeżeli zamiast Griezmanna i Frankiego zarząd kupił by Williana i Parejo za którymi Ernesto miał obsesję to może byśmy teraz grali jak za dawnych lat :D

1

Zapomnijmy też o 7 pkt na 15 możliwych, czy straconej bramce co mecz. Dawno nie widziałem tak słabej statystyki bramkowej Barcelony. W sezonie 2014 mieliśmy łącznie na 38 meczy tylko 21 bramek straconych. Teraz na 5 mamy straconych 9. Jeżeli tak dalej będzie to może i Ernesto pobije jakiś rekord w tym sezonie.

3

@daro22 Gość nie instniał w ostatnim meczu, więc po co go powoływać?

0

@avanes Całkowita racja, kiedyś takie drużyny chciały wyjść i chociaż dobrze się pokazać na tle Barcelony, a przy odrobinie szczęścia urwać punkt, a teraz mówią otwarcie, że grają o wygraną.

2

W tytule zamiast "porażkę" powinno być "kompromitację"

0

Spokojnie panowie, wyciągną z tego wnioski :D

3

Jak wy chcecie wygrać coś bez żadnego skrzydłowego? City, Live świetne skrzydła i to owocuje, a nie Griezmann który nie wie co robi na boisku. Były wygrane ligi mistrzów jak mieliśmy prawdziwych skrzydłowych, Messiego który jeszcze nie grał jako 10 czy Neymara który wkrecal obrońców w ziemie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?