Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie wiem czy Suarez od pierwszej to dobry pomysł, ostatnio dał tragiczną zmianę, a ruszał się gorzej niż ja po cheat mealu
15
@Naturopata a co ma mówić, że gra słabo i dodatkowo go demotywowac? Antek wie, że nie idzie mu zbyt dobrze, a wsparcie trenera na pewno może mu pomóc. Nie widzę sensu dodatkowo dobijać swojego zawodnika.
0
@CatalanVeBFCB On jest szybki i potrafi szarpnac, na zespół broniący sie w 11 mógłby tak dobrze nie zaskoczyć, Sevilla nie będzie sie bronila caly mecz to i szansę pewnie dostanie
1
Semedo fajnie, Messi powoli urochamia machine, Suarez bez komentarza, Griezmann podobnie jak urugwajczyk, Fati kilka razy szarpal, Rakitic walecznie, to sie ceni, Firpo też solidnie.
0
Jak tam Lautaro we wczorajszym meczu z Napoli, jakieś konkrety?
0
Arthur swoje, nie daj sie przekonać.
3
Szanuję Griezmanna, top 5 team playerow na świecie ale co z nim dalej? Skrzydło? Przecież to nie ma sensu. Póki Leo gra, Griezmann się nie odnajdzie. Sprzedaż Emersona to strzał w stopę, a płacenie zawodnikowi trzy razy więcej niż zarabia obecnie po połowie dobrze zagranego sezonu to sabotaż. Ronaldinho przekazal pałeczkę Messiemu, a Messi komu ma przekazać? Może i Fatiemu ale jeżeli to nie wyjdzie to po odejściu Leo zostaniemy kolejnym Milanem. Źle zarządzanie klubem i kupowanie zawodników którzy nie są nam potrzebni ale są medialni to jest już u nas standard przez ostatnie lata. Za pieniądze z top 1 LS na świecie dostaliśmy szklankę i gościa który lata po wypożyczeniach bo kopie się po czole. Nadchodzą biedne czasy po odejściu Leo.
24
Wymiana 23 latka na 30 latka, jeszcze pewnie doplacimy. Tragicznie zarządzenie klubem.
1
Arthur do Juve, Pjanic do nas, to już dawno nie jest śmieszne, odmladzamy kadre czy chcemy ją postarzyc jeszcze bardziej? Może do tego MATS za Buffona i Frankie za Parejo?
3
Dziwi mnie brak zainteresowania jakimś dobrym skrzydłowym. Ansu jeszcze nie ten poziom, a z Dembele nie wiązał bym dłuższych planów, pomimo tego, że jest naszym zawodnikiem i zawsze życzę wszystkim jak najlepiej to pewnie znowu nie rozegra nawet połowy sezonu. Katują temat tych pomocników, a to naprawdę brak prawdziwego skrzydłowego przeszkadza nam w strzelaniu bramek. Messi schodzi ze swojej pozycji rozgrywać to do kogo te piłki z przodu mają iść? Nie wszystko co złe jest winą naszych pomocników. TO ZAWODNIK BEZ PIŁKI SWOIM RUCHEM WYMUSZA PODANIE, A NIE NA ODWRÓT.
1
Nie mamy żadnego porządnego skrzydłowego ale kupujemy pomocników, pięknie :D
0
@darr0o I co mamy czekać kolejne trzy sezony aż odpali, Real i Barca to kluby do których wchodzisz i od razu masz pokazywać wysoki poziom, a nie czekać aż "odpali" prosty przyklad Jovic, miał kilka szans, nie pokazal się, dziękujemy następny, od zawodnika za 130 baniek oczekuje sie więcej niż zwiedzania szpitali
0
Znając życie będzie wracał miesiąc do formy, a potem skończy sie szpitalem. Sprzedac lub nie omijać leg dayu na siłowni bo te jego nóżki wyglądają jak u 10. letniej dziewczynki.
8
Żale Rakitica rozdział 15.
1
Ilicic dzisiaj życiowka
2
Ciekawe jak Live poradziloby sobie bez swojej publiczności. Słabo, że Napoli grało przy pełnych trybunach, a my nie możemy wpuścić kibiców chociaż z samej Katalonii.
0
Jeszcze chyba nigdy nie widziałem przegrywającej Barcelony z pięcioma minutami doliczonymi
2
Ja nie wiem jak słaby musi być Real, że dalej jesteśmy pierwsi w tabeli
0
Jednak coś ten Neymar dalej gra na tym skrzydle :)
0
@Kacper1432 Sterling świetna opcja, szybki, z dobrym dryblingiem, młodszy od Neya, na pewmo wprowadziłby coś nieszablowanego w nasza gre ale głąby z zarządu nie wpadną na taki pomysł.
1
Gole rezerwowych? Jak na ławce siedzi Rakitic, Fati i Brejtłejt. Przecież ta ławka Levante by nie przestraszyła. Jeden zawodnik z ławki City wzbudza większy strach niż nasza cała.
2
Ogólnie to nasze kontry wyglądają tragicznie, wychodzimy po odbiorze z atakiem i albo nie ma komu podać albo zwalniamy i czekamy az rywal wróci, a na 30 metrze juz nie wiadomo co zrobic z piłką bo jest za dużo rywali i gramy po obwodzie. Ogólne zaangażowanie, mina Marcelo po wygraniu pojedynku z Leo, a z naszej strony na niektórych twarzach 0 emocji, zawziętości, jakby grali z Eibarem.
1
@barcelonaLM To jest realizm, City czy Bayern u siebie nas zniszczą
0
Zakładam, że wygramy z Napoli u siebie i co dalej? Trafimy na Bayern albo City i na wyjeździe z 5 dostaniemy(żeby tylko 5)
2
Zarząd 300 mln na transfery, a my na ławce Brejtłejt, Fati i Rakitic, jest czym straszyć. Messi dwie setki, Griezmann jedną ale to wina trenera bo to on kazał im strzelać w bramkarza albo na dziesiąte piętro. Brak skrzydłowych, nikt procz Semedo nie umie wygrać 1 vs 1, skrzydłowy powinien byc priorytetem w lato, Arthur mnóstwo dziwnych strat, Vidal w drugiej połowie problem z podaniem, De Jonga nie bylo. Jak to jest, że city ma czterech świetnych skrzydłowych, a my ani jedynego. Z najlepszego tercetu na świecie MNS do takiej targedii.
0
300 mln na transfery, a my na ławce mamy takich zawodników jak Rakitic, Fati i Brejtłejt. Na prawde mamy czym postraszyc.
2
Nasza karda jest żałosna, na ratunek do pomocy wchodzi Rakitic, Ansu na skrzydło, oboje 0 produktywności. Skrzydlowi są problemem, a nie napastnik. U nas nikt nie potrafi wygrać pojedynku 1 vs 1 na skrzydle procz Semedo który jest obrońcą, ta kadra to żart, zarząd jeszcze większy. Nie ma co liczyć w tym sezonie na jakieś trofeum, liga raczej dla Madrytu, liga mistrzów City/Bayern
3
Może to trenera wina, że Messi wali przy sam na w bramkarza, a przy drugim Marcelo jak dzieciaka go czyści czy też Griezmann ma setke, a wali na 10 piętro?
0
@itmustbejoke Fati wyjdzie pod koniec na zmęczonego rywala, jak Sterling w ostatnim meczu, moze jakość inna ale pomysł podobny
0
Wychodzenie na pozycje zawodników city jest piękne, nasi zawodnicy mogliby się od nich uczyć