2

Zarząd to jest główny problem, kupują zawodników jak Griezmann czy Coutinho którzy nie mają predyspozycji grać na skrzydle ale i tak na siłę muszą tam grac, Neymar na tej pozycji zrobiłby więcej niż oni razem zrobili. Zamiast kupować zawodników medialnych moze pora zacząć kupować kogoś kto faktycznie się przyda na danej pozycji. Kupią Lautaro, wróci gruby to zaraz wyjdzie, że i Lautaro na skrzydełko ustawią.

0

@moronw 180 m, może i by dalo sie zbic na troche mniej, porównując prawie 150 z bonusami za Coutinho to raczej mała cena

0

@moronw Racja ale jest opcja powrótu, a ludzie tutaj twierdzą ze jest nam kompletnie zbędny.

6

Zarząd to jest tragedia, mieliśmy najlepszego LS na świecie, a zostaliśmy z kaleką, gościem którego wypożyczyli i dzieckiem we mgle. Nie chcieliście tak Neymara to teraz macie pokaz naszych "skrzydlowych"

9

Zarząd jest tragiczny, mieliśmy najlepszego LS na świecie a skończyliśmy z kaleką i dzieckiem we mgle

5

Dobrze że nie chcieliście Neymara ewidentnie jest zbędny

0

Roberto też sie nadaje do gry w Biesiekierzu a nie Barcelonie

1

Arthur pila na 15 m i podaje zamiast strzelać, tutaj szybka decyzja i bramka :)

0

O co chodzi z Umtitim w pierwszym skladzie to pojecia nie mam

0

Nasz atak, Dembele wieczny szpital, fati młody, jeszcze nie ograny i nie gotowy na 90 meczu, nic nie wnosi, Griezmann nie wie co robi na boisku, Suarez kontuzjowany do końca sezonu i dalej mowcie ze Neymar jest zbędny.

7

Coutinho wypożyczony, Dembele wiecznie kontuzjowany, świetnie załatana dziura po jednym z lepszych LS :)

0

Po co komu skrzydłowy? Fati da rade ;)

2

Brać Neymara, bez skrzydłowy się nie da grać

4

Puig fajne krycie

0

Panowie, lepsze to niż dostać w finale baty z Realem, bo innej opcji nie widzę patrząc na to jaki ostatnio poziom prezentuje Real :)

1

@FC1899Barca przeciez średniaki z la liga potrafią zamknąć Atletico, szkoda, że na real tak nie potrafili usiąść

3

Przydałby się jakiś konkretny skrzydłowy, Live mocne bo dwa skrzydełka latają jak trzeba

0

@barcelonaLM 12 min i ani razu o nim nie słyszałem

1

Suarez wgl gra?

1

Real wczoraj pewnie z o wiele bardziej wymagającym przeciwnikiem, a my męczymy remis z ostatnią drużyną w tabeli, niech się skupią na pucharze króla, żeby po sezonie chociaż jedno trofeum bylo do gablotki

0

Druga połowa to jest tragedia

0

Sędzia dzisiaj ciekawe decyzje

0

Jak myślicie, Alba będzie gotowy na klasyk?

3

Wichniarek i tak powie, że Lewy nie odstaje od Messiego i ogólnie skandal, że złota pilka trafila do niego.

1

@nikt007 Ostatnie 20 lat
Liga Europy na 20 triumfów 14 to kluby z Anglii i Hiszpanii, 0 z ligi niemieckiej
Liga Mistrzów na 20 triumfów również 14 to kluby z Anglii i Hiszpanii, 2 z ligi niemieckiej. Fakt liga niemiecka to nie liga ogórków, widać po osiągnięciach w Europie.
Mówisz, że Messi nie ma konkurencji ale nazwiska takie jak Hazard, Suarez, Karim, Felix, Griezmann, Aspas, Costa, Bale robią wrażenie, a kogo wymienisz mi z ligi niemieckiej ? Sancho ?
Wspomniałeś o Mbappe, jest mistrzem Francji, Mistrzem Świata, gra z 10 na plecach w reprezentacji Francji i jest jednym z najlepszych zawodników na świecie, a ma dopiero 21 lat.


8

Przecież Bundesliga to liga ogórków i nie ma co jej porównywać do top 2. lig na świecie jakimi są Premier League i La Liga, nie umniejszając Lewemu ale w Bundeslidze na początku sezonu można wytypować mistrza, a i w walce o króla strzelców nie ma kandydatów.
Po meczu z Atletico piłkarze mówili, że Messi jest najlepszy czy sam Mbappe mówił, że złota piłka nalezy sie Argentyńczykowi więc niech ten pseudo "znawca" Wichniarek trochę hamuje słowa.

24

Czemu ta parówa gwizdała jak Suarez leciał na pustą?

9

Może jeszcze niech dadzą mu jakaś podwyżkę za świetnie wykonywaną prace.

1

@Kris_Barca To był sarkazm, bedzie tak ciekawy ze dostaniemy baty

0

Ciekawy bedzie przyszły klasyk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?