Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panenka w takim momencie, geniusz.
6
Może Messi za Higuaina i 15 mln?
1
@Coutinho007 No już nie chciałem się rozpisywac i podawac wszystkich dobrych i złych ale fakt oni tez byli transferami w punkt
0
Tomek Ćwiąkała ciekawy materiał. Chyba serio tylko Bartomeu widzi logike w wymianie Pijanic - Arthur. Na tyle transferow co zrobił ten głupek tylko Ter Stegen, Langlet i możliwe, że jeszcze Frankie były trafne. Próba wymiany Semedo na Cancelo czy wymiana Arthura na Pijanica są nielogiczne. Największe nie wypaly to chyba Griezmann i Coutinho jeśli chodzi o duże pieniądze. Może jak by nie pchali ich na pozycje Neymara coś by pokazali. Xavi w wieku 25 lat zaczął zagrywac z częstotliwością kluczowe podnia. Arthur ma jeszcze dwa lata by się tego nauczyć. Szkoda, że go oddajemy.
0
@amanter Naucz się czytać ze zrozumieniem dziecino.
5
Jak Messi ma patelnię na 11 metrze i nie trafia w bramkę to później się tak kończy. Nie obwiniam Leo za strate punktów ale przy 2:0 w pierwszej połowie bylo by po meczu.
7
Firpo wchodzi w pole, fauluja go i bez kartki. Sciek z Madrytu w czerwonej koszulce
0
Czyżby po mistrzowstwie?
1
I znowu żółta za łokieć XD
7
Alba lokiec w walce o piłkę i żółta, Alba dostaje lokciem od gościa bez walki o piłke, nic. Żenujący jest ten sędzia
5
Ivan dzisiaj fajnie pyka
4
No to powinien skończyć z opaska na oczy
2
Podanko Messiego palce lizać
0
@cules100pro Tak
0
@JimMorrisonFCB Śmiech przez łzy
0
@PatrykBarcelona Arka Gdynia
0
@Szicek10 Tak to ja, porady prywatne platne priv
0
Za trzy lata przepaść pomiędzy Barceloną, a Realem będzie kolosalna
34
I podobno oficjalnie Bartomeu przechodzi do Realu Madryt
1
@Striker a to nie widziałem :D
1
Brakuje informacji, Ter Stegen za Buffona i 15 mln.
1
Bartomełu ma gdzieś zdjęcie w koszulce Realu? Bo typek ewidentnie sabotuje nasz klub od środka.
0
@klemek85 Messi do pomocy bo biegać mu sie nie chce? XDD Przecież w pomocy latasz od swojego pola karnego do przeciwnego. Chyba robią największą ilość km w meczu
1
Chyba nie ma lepszej opcji do zrobienia różnicy 1 vs 1 od Neymara. Cała drużyna ma chyba wytyczne, że każda akcja ma byc grana przez Messiego, a wydaje sie, ze tylko on miał mógł grać jak mu sie podoba, (dryblingi, strzaly, a wręcz pewnie mial takie wytyczne zeby owalic kogos 1 na 1 i poleciec dalej), dostal podwyżkę i dalej gral w pilke, 90% osob pewnie za tysiaka więcej zmieniloby pracodawce bez wachania. Ja osobiście chcialbym zeby wrócił.
1
Juz widzę jak by Ajtuj tak ofensywnie wpadł w pole karne jak Ivan
13
Kupić za 130 sprzedać za 50-60 XD Pięknie przejeb.. pieniądze za Neymara.
0
Dembele zjada Neymara tylko musi odpalić
0
@cat_r37 Mamy trzech skrzydłowych? I według ciebie któryś z nich dzisiaj zrobiłby przewagę? Najlepszy z nich Fati zalicza na mecz jeden, góra dwa wygrane pojedynki 1 na 1, tak bylo z ostatnią drużyną w lidze, z Sevilla wątpię, że mialby jeden.
3
Serio macie pretensje do trenera, jak mamy wygrac bez żadnego skrzydłowego i imitacjami 9? Wydalismy 120 mln na Griezmanna który kopie sie po czole, 130 na szklanke i 140 na kolejnego który kopie sie po czole. Za te 400 mln kupilibysmy Mbappe, Sancho i starczylo by na kogoś jeszcze, a w zamian mamy trzech kobiecych sie po czole zawodników
0
Po co komu Neymar, mamy bogactwo w ofensywie xd